ULI JON ROTH تحت عمل جراحی برداشتن کلیه قرار گرفت، تور آمریکای شمالی را به تعویق انداخت

“ما برای هر گونه ناراحتی عذرخواهی می کنیم و از درک شما قدردانی می کنیم.

“ما می خواهیم به شما اطمینان دهیم که این تصمیم به سادگی گرفته نشده است، بلکه سلامت و رفاه مردم است اولی اولویت اصلی ما است

“منتظر برنامه به روز شده تور باشید که به زودی در دسترس خواهد بود.

اوایل امروز، راثشبکه اجتماعی با این بیانیه به روز شد: «هواداران عزیز اولی، با کمال تاسف اعلام می کنیم که به تعویق افتاد اولی جان راثتور آینده آمریکای شمالی به دلایل بهداشتی. این تور اکنون برای بهار 2024 برنامه ریزی شده است.

“به دنبال یک عمل جراحی غیر منتظره و در عین حال موفقیت آمیز برداشتن کلیه، اولی برای بازی مناسب است، اما به او توصیه شده است که هنوز در یک تور بزرگ در مقیاس کامل شرکت نکنید. اولی در دوره نقاهت خود در نمایش های منتخب در قاره اروپا اجرا خواهد کرد.

در سالهای اخیر، راث موسیقی اولیه دوره خود را با عقرب ها، که منجر به “بازبینی عقرب ها” سی دی دوبل و بازبینی نوارهای توکیو DVD/Blu-ray منتشر می شود.

طرفداران عزیز اولی
متأسفیم که به دلیل سلامتی، به تعویق افتادن تور آتی اولی جان راث در آمریکای شمالی را اعلام کنیم.

از روزهای اول زندگی اش به بعد، اولی همیشه یک مبتکر موسیقی جسور و سازش ناپذیر از درجه اول بوده است. به عنوان اولین نوازنده گیتار در راک که سکانس های پیچیده آرپژ ملودیک را در خود جای داده است، اولی جان راث – از نظر بسیاری از همتایان خود – عملاً تکنیک مدرن گیتار را تقریباً به تنهایی در طول دوران خود دوباره اختراع کرد. عقرب ها دوران تصدی، اما حتی بیشتر از آن در دوران او خورشید برقی روزها.

  PETERSON و DOVAS از TESTAMENT برای آلبوم بعدی استودیو هفت ایده جدید جام کار کرده اند

ارسال شده توسط اولی جان راث بر شنبه 8 جولای 2023


]
منبع: https://blabbermouth.net/news/uli-jon-roth-undergoes-kidney-removal-operation-postpones-north-american-tour

به طور گسترده به عنوان یکی از بهترین نوازندگان گیتار در نظر گرفته می شود، اولی پیشگام یک سبک منحصر به فرد نوازندگی گیتار بود که – برای اولین بار – تسلط کامل بر ساز را با جذابیت ملودیک و احساسی شدید ترکیب کرد.

«کلیه بلیت‌های خریداری‌شده برای تاریخ‌های تغییر داده‌شده مورد احترام قرار می‌گیرند و برای کسانی که نمی‌توانند در تاریخ‌های جدید شرکت کنند، بازپرداخت امکان‌پذیر خواهد بود.

او اضافه کرد: “(بنابراین) نیمه اول برنامه این “تد تاک” را دارد، اما چندین قطعه موسیقی جدید نیز دارد که واقعاً در قالب گروه نمی گنجد. آنها بیشتر ارکسترال هستند. آنها بسیار هستند. ملودیک در تمام مدت زمانی که گیتار رهبری می کند، اما من پشتوانه ارکستر دارم… سپس یک وقفه داریم، بنابراین همه می توانند بهبود یابند… اما بعد از آنتراکت، این یک نمایش کامل گروه است. بنابراین من گروهم را می آورم. چون در ابتدا من این کار را انجام می دادم. من می‌خواهم این کار را برای تور بعدی آمریکای شمالی انجام دهم، اما از آنجایی که مدت زیادی می‌گذرد – فکر می‌کنم (فکر می‌کنم) چهار سال از آخرین باری که در گردنه شما بودیم – گروه را می‌آورم چون من می‌دانم که اکثر مخاطبان اصلی من می‌خواهند آن را بشنوند و می‌خواهند جریان کامل موسیقی قبلی‌ام را دریافت کنند، از جمله، البته، عقرب ها، خورشید برقی، مقداری SKY OF AVALON، لمسی از جیمی هندریکس. همه چیز آنجا خواهد بود. و این نمایش را کامل می کند.”

مطابق با اولیکتاب او در تور آینده‌اش در آمریکای شمالی گنجانده می‌شود، البته نه آنطور که طرفدارانش انتظار دارند.

پیرمرد 68 ساله راث در بود عقرب ها به مدت پنج سال قبل از ترک گروه در سال 1978، پس از انتشار آلبوم دوتایی زنده نوارهای توکیو.

گیتاریست افسانه ای آلمانی اولی جان راث به دلایل سلامتی مجبور شده است تور آمریکای شمالی را که قبلا اعلام شده بود به تعویق بیندازد. این سفر قرار بود در 6 سپتامبر در غرب هالیوود، کالیفرنیا آغاز شود و در 1 اکتبر در شهر نیویورک به پایان برسد.

“این با هر توری که قبلا انجام داده ام متفاوت است، اما عناصری از آنچه قبلا انجام داده ام دارد.” راث در مورد این سفر که قرار است در ماه سپتامبر آغاز شود، گفت. “این متفاوت است، زیرا در واقع… نمایش از دو نیمه بسیار متفاوت تشکیل شده است. و این یک نمایش سه ساعته است – که ترسناک به نظر می رسد، اما من مدت زیادی است که برنامه های سه ساعته را اجرا می کنم، و همیشه یک آنتراکت داریم. در وسط… بنابراین این نمایش یک نمایش یکپارچه سه ساعته است و نیمه اول آن “یک عصر با اولی جان راث” نام دارد… بنابراین در نیمه اول، “یک شب با…” خواهد بود، اما من ادغام خواهم کرد. یک “گفتگوی TED” 15 دقیقه ای. من قبلاً هرگز این کار را انجام نداده بودم، اما جایی که فقط کتاب را معرفی می کنم. چیزهای زیادی برای صحبت در کتاب وجود دارد، و غیرممکن است که 560 صفحه به اضافه هزار عکس را در یک کتاب قرار دهید. چیزی 15 دقیقه‌ای، اما چالش خوبی خواهد بود. و به جای اینکه همه چیز کامل باشد، فقط چیزهای خاصی را انتخاب می‌کنم و فقط مزه‌ای از چیزی که هست، ارائه می‌کنم.”

اولی همچنین بیانیه شخصی در وب سایت خود و در سایت خود خواهد داد پاترئون کانال هفته آینده.”

آوریل گذشته، راث به کانادا گفت صدای فلزی که او از زمان استراحت در طول همه گیری ویروس کرونا برای نوشتن کتاب استفاده کرد. او توضیح داد: این کتاب نام دارد “در جستجوی قانون آلفا”و این کتابی است که درباره خودم نیست – درباره زندگی من در جاده یا زندگی من نیست. این در مورد من است – خوب، فلسفه زندگی من. چیزی که من … از همان اوایل عقرب ها روزها، من یک فیلسوف گنجه بودم. من عاشق فکر کردن به چیزها، فکر کردن به افکار عمیق هستم. نه اینکه گهگاهی به افکار کم عمق نیز فکر می کنم، درست مثل همه، اما گاهی اوقات به این منطقه می روم، و حداقل برای من، چیزهای جالبی ظاهر می شود. و بسیاری از آن‌ها به روح درونی و معماری موسیقی مربوط می‌شوند، قوانین موسیقی، که من متوجه شدم همان قوانینی هستند که تقریباً بر هر چیز دیگری که ما می‌بینیم و درک می‌کنیم، اگر نه بر کل جهان، حاکم است. من فکر می‌کنم این قوانین این قوانین اساسی طبیعت هستند، و حتی فراتر از آن، زیرا در ذهن و روح ما، روح ما نیز صدق می‌کنند. این قوانین، برای من، بسیار جذاب است که به آنها نگاه کنم و سعی کنم بفهمم که آنها چه هستند. و بیان این چیزها در قالب کلمات آسان نیست، اما من سعی کردم. و من از نتیجه کاملا راضی هستم.”