THE PRETTY RECKLESS برای شروع کار بر روی آلبوم جدید، پا به استودیو گذاشته است

در مصاحبه جدید با رونی هانتر از 99.7 رعد اسا ایستگاه رادیویی در آخر هفته گذشته انجام شد معبد صوتی جشنواره در کلمبوس، اوهایو، زیبا بی پروا زن جلو تیلور مامسن تایید کرد که او و هم گروهانش کار بر روی پیگیری تا سال 2021 را آغاز کرده اند. “مرگ توسط راک اند رول” آلبوم

او گفت: “ما در یک موقعیت عالی قرار داریم” (همانطور که توسط BLABBERMOUTH.NET). “ما فقط با آن سرگرم می شویم و چرخه تور را به پایان می رسانیم “مرگ توسط راک اند رول”، با چند نمایش اخیر. ما با ( FOO FIGHTERS) در ماه ژوئن که من هستم بنابراین در مورد. و سپس رکورد جدید – و فصل بعدی است. ما قبلاً آن را شروع کرده‌ایم… ما وارد یک استودیو شده‌ایم. ما پا به یک استودیو گذاشته ایم. بنابراین این چیزی برای ما می‌گوید.”

با توجه به اینکه طرفداران چه زمانی می توانند انتظار شنیدن موسیقی جدید را داشته باشند زیبای بی پروا، تیلور گفت: “نمی‌دانم چقدر طول می‌کشد. من هیچ قراری برای کسی یا بینش دیگری جز این ندارم. اما ما وارد یک استودیو شده‌ایم و فوق‌العاده، فوق‌العاده هیجان‌زده هستیم.”

نوامبر گذشته، زیبای بی پروا مجموعه جدیدی از موسیقی را منتشر کرد، “دنیای دیگر”، از طريق رکوردهای بی باک. این تلاش باعث شد که گروه اولین ضبط‌های صوتی مناسب، کاورهای غیرمنتظره و دیگر تخیل‌های مجدد خود را ارائه کند.

“مرگ توسط راک اند رول” در فوریه 2021 از طریق در دسترس قرار گرفت رکوردهای بی باک در ایالات متحده و سوابق رسانه قرن در بقیه جهان.

  وعده کره جنوبی برای افزایش حمایت از اوکراین/ ارسال سلاح در دستور کار نیست

پس از آزادی، “مرگ توسط راک اند رول” در صدر نمودارهای فروش متعدد – از جمله تابلو تبلیغاتیآلبوم‌های برتر، راک، موسیقی سخت و نمودارهای دیجیتال. این رکورد همچنین سه تک آهنگ شماره 1 پشت سر هم به دست آورد – “مرگ توسط راک اند رول”، “و همینطور گذشت” (شامل تام مورلو از خشم علیه ماشین) و “فقط عشق می تواند من را در حال حاضر نجات دهد” (شامل کیم تایل و مت کامرون از SOUNDGARDEN). این گروه در طول زندگی حرفه ای خود هفت تک آهنگ شماره 1 را در فرمت راک به ثبت رسانده است.

“مرگ توسط راک اند رول” بود زیبای بی پروااولین آلبومی که بدون تهیه کننده قدیمی ساخته شد کاتو خندوالا، که در آوریل 2018 بر اثر جراحات وارده در تصادف موتورسیکلت جان خود را از دست داد.

زیبای بی پروا در سال 2009 تشکیل شد و شامل مالیات بر ارزش افزوده، گیتاریست بن فیلیپس، نوازنده باس مارک دیمون و درامر جیمی پرکینز.

در سال 2021، مالیات بر ارزش افزوده – که با به تصویر کشیدن شخصیت خواهر کوچک پرخاشگر به شهرت رسید جنی همفری بر CW‘s “دختر شایعه پراکنی” – شرح داده شده “مرگ توسط راک اند رول” در مصاحبه با صوتی ABC به عنوان “فریاد نبرد برای زندگی و برای امید.”

او گفت: “من فکر می کنم این چیزی است که همه ما می توانیم کمی بیشتر از آن استفاده کنیم، به خصوص در حال حاضر.” ما همیشه می‌توانستیم کمی بیشتر از امید استفاده کنیم و همیشه می‌توانیم کمی بیشتر از راک اند رول استفاده کنیم.»

  Reviews - Sonic Moons - BLABBERMOUTH.NET

اعتبار تصویر: کنسرت راک


]
منبع: https://blabbermouth.net/news/the-pretty-reckless-has-stepped-foot-into-a-studio-to-begin-work-on-new-album