SLIPKNOT بیسیست در مورد امکان تمرکز بر انتشار تک آهنگ ها به جای آلبوم: “این یک چیز آماده نیست”

خاکستری در اثر مصرف بیش از حد تصادفی دارو درگذشت.

مطابق با ونچرلا، نقش او در اوایل SLIPKNOT این بود که “کفش های یک مرد بزرگ را پر کنید و عدالت را برای او انجام دهید”، با اشاره به نوازنده اصلی بیس پل گری، که در سال 2010 درگذشت.

“ما اکنون در دنیایی هستیم که سعی کنیم همه را با هم جمع کنیم تا یک رکورد کامل و تدارکات را جمع کنیم تا 9 نفر را در جایی مانند لس آنجلس یا چیزی شبیه به آن بیاوریم، برای ضبط یک رکورد، این یک تعهد بزرگ است. و مخصوصاً در شرایط آب و هوایی امروز و همه چیز چگونه است، در حالی که اگر وقتمان را بگذاریم و کارهایی را که می‌خواهیم انجام دهیم، می‌توانیم یک تک آهنگ را منتشر کنیم و می‌توانیم این کار را اینجا انجام دهیم، و فکر می‌کنم این چیزی بود که او به نوعی به آن دست یافت.» VMan توضیح داد.

در سال 2019، الساندرو گفت مجله گیتار باس که در آن فرود آمد SLIPKNOT پس از دریافت تماس تلفنی از ریشه در حین کار با ماستودون به عنوان گیتاریست برنت هیندزفن آوری


]
منبع: https://blabbermouth.net/news/slipknot-bassist-on-possibility-of-focusing-on-releasing-singles-instead-of-albums-its-not-a-set-in-stone-thing

نوازنده باس تصریح کرد: “آلبوم ها هنوز یک چیز هستند و ما هنوز هم می خواهیم آلبوم تولید کنیم.” “اما من فکر می کنم بیشتر بود، مانند “هی، زمان در حال تغییر است. ما می توانیم بگوییم، “هی، اینجا، بچه ها، اینجا یک تک آهنگ جدید است.” شما می توانید یک تک آهنگ داشته باشید. و ما چهار سال بعد، آلبومی از راه می رسد. ما می توانیم کمی آزادتر باشیم تا آنچه را که می خواهیم انجام دهیم.”

  پادکست JamBase: وارن هاینز

“پایان، تا اینجا” LP در اولین هفته انتشار خود در مجموع 59000 واحد آلبوم معادل را جابجا کرد که 50500 مورد آن فروش سنتی آلبوم بود.

SLIPKNOTآخرین آلبوم، “پایان، تا اینجا”، سپتامبر گذشته از طریق منتشر شد رکوردهای Roadrunner. پیگیری تا سال 2019 “ما از نوع شما نیستیم”، آخرین رکورد گروه بود رودرانر پس از اولین قرارداد با لیبل راک و متال در سال 1998.

او گفت: «این برچسب بسیار متفاوت از زمانی است که برای اولین بار با آن قرارداد امضا کردیم. “وقتی در دست افرادی قرار گرفتی که برایشان مهم نیست، این فقط یک تجارت لعنتی است. و این همان چیزی است که اتفاق افتاد.”

ونچرلا شروع به کار کرد SLIPKNOT در طول ضبط از “.5: فصل خاکستری” آلبوم، همراه با آهنگ های باس همراه با گیتاریست ها جیم روت و میک تامسون و بیسیست سابق تور دانی استیل. او اولین حضور زنده خود را با گروه در سال 2014 در اولین سالانه انجام داد مهمانی گره.

مقدم بر “پایان، تا اینجا”ورود، SLIPKNOT با آلبوم های 2008، یک سری سه آلبوم از اولین آلبوم های شماره 1 را داشت “همه امید از بین رفت”، سال 2014 “.5: فصل خاکستری” و موارد فوق الذکر “ما از نوع شما نیستیم”.

تابستان قبل، SLIPKNOT خواننده کوری تیلور گفت NME که رابطه گروه با رودرانر در طول سال ها به دلیل تغییرات در شرکت ضبط بدتر شد.

در ماه گذشته جشن جهنمی در کلیسون، فرانسه، SLIPKNOT نوازنده باس الساندرو “وی من” ونچرلا خطاب SLIPKNOT نوازنده ضربی شاون “دلقک” کراهاننظر اخیر گروه مبنی بر اینکه ممکن است گروه در آینده به جای تک‌آهنگ روی انتشار تک‌آهنگ تمرکز کند. ونچرلا گفت (همانطور که توسط BLABBERMOUTH.NET): “این یک چیز اصلی نیست. من فکر می کنم بیشتر شبیه به این است که اکنون با یک شرکت ضبط نیستیم، اکنون می توانیم هر کاری که بخواهیم انجام دهیم و از جنبه های خاصی تحت تاثیر قرار نمی گیریم.

  سناتور آمریکایی: چین و روسیه در پی تغییر نظم بین‌المللی هستند