SLIPKNOT با کیبوردیست کریگ جونز

SLIPKNOT راه خود را از نوازنده کیبورد جدا کرده است کریگ جونز.

اوایل امروز (چهارشنبه، 7 ژوئن)، گروه بیانیه زیر را از طریق رسانه های اجتماعی منتشر کرد: “به طرفداران ما، SLIPKNOT اعلام می کند که راه خود را از هم جدا کرده ایم کریگ جونز.

“ما آرزو جونز تمام بهترین ها برای آینده.”

دلیلی برای آن ذکر نشد جونزخروج از SLIPKNOTو مشخص نیست که آیا او برای تور اروپایی گروه بهار/تابستان 2023 که قرار است امشب در نوا راک جشنواره در اتریش

جونز ملحق شد SLIPKNOT در اوایل سال 1996، اندکی پس از اینکه گروه ضبط آلبوم دمو خود را به پایان رساند “همسر. غذا بده. بکش. تکرار کن.” او در ابتدا برای جایگزینی آورده شد دانی استیل، یکی از دو نوازنده اصلی گیتار بود، اگرچه او به سرعت به سمت سمپلینگ و کیبورد رفت. به دنبال خروج درامر جوی جوردیسون در سال 2013، جونز دومین عضو طولانی مدت در گروه بود.

بیش از یک دهه پیش، SLIPKNOT خواننده کوری تیلور پرسیده شد چرا جونز هرگز علنی صحبت نمی کند کوری گفت: “چندین جواب شوخی وجود دارد که می توانم به شما بدهم، یکی از آنها این است که او اندرویدی است. یکی دیگر این است که او مخفیانه یک قاتل زنجیره ای است. که همه ما او را صدا می کنیم، مثل اینکه، تو فقط یک قاتل هستی، رفیق. و او فقط می رود (سر تکان می دهد بله) و او یک کلمه لعنتی نمی گوید.”

وی افزود: “پاسخ صادقانه این است که او همینطور است. منظورم این است که من در مورد شخصی صحبت می کنم که قبلاً می شناختمش. SLIPKNOT حتی یک گروه بود، می دانید؟ ما قبلا می رفتیم “نمایش تصویر ترسناک راکی” در آن روزها. او بیرون می آمد. او واقعاً بخشی از جمعیتی نبود که من با آنها می دویدم، اما او افرادی را می شناخت که من با آنها دوست بودم و فقط ظاهر می شد و فقط به نوعی پشت میز می نشست، می دانید؟ و مثل دو سال قبل از این بود که یک گفتگوی واقعی داشته باشیم. من در مورد گربه ای صحبت می کنم که با او سر یک میز نشستم … حتی نمی توانم به یاد بیاورم که آیا تا به حال به او نگاه کردم و گفتم: “چیزی می گویی؟” فقط می دانستی که او قرار نیست حرف لعنتی بزند. اما وقتی حرف می زد، مثل این بود که تو را به جهنم می ترساند. مثل اینکه او می‌خواست و می‌گفت: «این یک نمایش جهنمی بود». … عیسی مسیح، واقعا؟ حتی نمیدونستم اونجا هستی! او دقیقاً همین گونه است، مرد. او مردی است که وقتی چیزی می گوید، اساساً به او گوش می دهید. چون هیچی نمیگه دلیلی وجود دارد که ما او را قاتل می نامیم، زیرا شما هرگز نمی دانید چه زمانی قرار است رخ دهد. بنابراین شما فقط می گویید “خدایا، من فقط حضور او را احساس می کنم.” بدون آن ماسک، او فقط پشت سرش می آید و به طرز عجیبی قوی است. خوب، او به طرز فریبنده ای قوی است. او شما را در قفلی قرار می دهد که برای آن آماده نبودید و نمی توانید از آن خارج شوید. تو می گویی، از من برو، کریگ! دارم سعی میکنم سوار هواپیما بشم.’ درست است. درست وسط فرودگاه بود، او فقط کلاهت را می‌گیرد و پرتاب می‌کند و من را در یکی از این (سر قفل‌ها) می‌گذارد و من می‌خواهم تو را با لگد بزنم، یارو از من برو.

  EYEHATEGOD از تور آمریکا تابستان 2023 Leg Of '30 Years Of Take As Needed For Pain' خبر داد

“بنابراین، هیچ دلیل واقعی وجود ندارد که او صحبت نمی کند … او فقط صحبت نمی کند.” کوری اضافه. “و اگر از او بپرسی، او می رود (شانه بالا می اندازد) و همین می شود. او فقط در راه خود حرکت می کرد.”

اوایل امروز، SLIPKNOT آن نوازنده ضربی را اعلام کرد شاون “دلقک” کراهان برخی از تاریخ‌های تور آینده گروه را مشخص می‌کند تا بتواند در خانه بماند تا از همسرش «از طریق برخی مشکلات سلامتی» حمایت کند.


]
منبع: https://blabbermouth.net/news/slipknot-parts-ways-with-keyboardist-craig-jones