SLIPKNOT اولین کنسرت را با عضو جدید Mystery اجرا می کند

در طول نوا راک کنسرت، SLIPKNOT دو آهنگ پخش کرد – “تاول وجود دارد” و “خلوص” – برای اولین بار در هشت سال. این گروه نیز به اجرای برنامه پرداخت “رهایی” برای اولین بار از سال 2016 و “ین”، آهنگی از پارسال “پایان، تا اینجا” آلبوم، برای اولین بار پخش شد.

دلیلی برای آن ذکر نشد جونزخروج از SLIPKNOT.

ارسال شده توسط Slipknot مکزیک بر چهارشنبه 7 ژوئن 2023

ارسال شده توسط Slipknot مکزیک بر چهارشنبه 7 ژوئن 2023


]
منبع: https://blabbermouth.net/news/slipknot-plays-first-concert-with-new-mystery-member

با آشکار شدن راز کریگ و غریبه نقابدار…

بالاخره ست لیست جدیدی پیدا شد! این #Slipknot امروز در نوا راک در اتریش پخش شد 🐂

#Slipknot در حال حاضر روی استیج نوا راک اتریش است.

ما هنوز نمی دانیم چه کسی در ایستگاه کریگ است

جونز ملحق شد SLIPKNOT در اوایل سال 1996، اندکی پس از اینکه گروه ضبط آلبوم دمو خود را به پایان رساند “همسر. غذا بده. بکش. تکرار کن.” او در ابتدا برای جایگزینی آورده شد دانی استیل، یکی از دو نوازنده اصلی گیتار بود، اگرچه او به سرعت به سمت سمپلینگ و کیبورد رفت.

اوایل امروز، SLIPKNOT آن نوازنده ضربی را اعلام کرد شاون “دلقک” کراهان برخی از تاریخ‌های تور آینده گروه را مشخص می‌کند تا بتواند در خانه بماند تا از همسرش «از طریق برخی مشکلات سلامتی» حمایت کند.

مدت کوتاهی بعد SLIPKNOT آشکار کرد جونزبا خروج از گروه، پست اصلی گروه که جدایی او را اعلام می کرد حذف شد و عکسی از عضو ظاهراً جدید گروه به اشتراک گذاشته شد. ظاهراً همان شخص ناشناس پشت صفحه کلیدهای سالن نمایش روی صحنه ظاهر شد نوا راک نشان می دهد.

SLIPKNOT اولین نمایش خود را با یک عضو مرموز جدید اوایل امشب (چهارشنبه، 7 ژوئن) در ساعت 2013 برگزار کرد نوا راک جشنواره در اتریش این کنسرت درست مدت کوتاهی پس از اینکه گروه اعلام کرد راه خود را از کیبوردیست قدیمی جدا کرده است برگزار شد کریگ جونز.

  GENE SIMMONS می گوید که ACE FREHLEY و PETER CRISS هر دو دعوت برای اجرا در کنسرت های نهایی KISS را رد کردند.