Saliva به افتخار وین سوئینی با آلبوم “Revelation”: “تأثیر او بر این آهنگ ها است”

بزاق در جاده در ایالات متحده به عنوان بخشی از ” ضرب وشتم بهاری “ تور با از طریق آتش و هر گناه داده شده و در وارندیل، پنسیلوانیا در 21 مارس بازی کرده بود.

بزاق آلبوم جدیدی منتشر خواهد کرد، “افشا”، در 8 سپتامبر. این اولین انتشار گروه پس از مرگ است بزاقگیتاریست موسس وین سوینی، که چهار ماه پیش در حین تور همراه با گروه درگذشت. در 22 مارس، بزاق بیانیه ای را به اشتراک گذاشت فیس بوک که در آن گروه گفته است Swinny آن روز صبح “در شرایط بیماری پزشکی” پیدا شده بود. به اورژانس فراخوانده شد و نوازنده به بیمارستان منتقل شد “جایی که تشخیص داده شد خونریزی خود به خود در مغزش دارد.”

در ماه مه 2021، بزاق بیستمین سالگرد موفقیت خود را برای اولین برند اصلی جشن گرفت، “هر شش ثانیه”، با پروژه ای ویژه به نام “هر بیست سال”، یک EP از آهنگ های کلاسیک دوباره ضبط شده با تلخ.


]
منبع: https://blabbermouth.net/news/saliva-to-honor-wayne-swinny-with-revelation-album-his-influence-is-all-over-these-songs

“با گذشت از وین در ماه مارس، احساس کردم گم شدم. کجا برم؟ من می دانستم که ما این رکورد را داریم که همه ما از آن غرق شده بودیم. وینتاثیر او بر این آهنگ ها است و به نظر من بازی او در این آلبوم در سطح بالاتری قرار دارد. این تنها کار درستی است که باید به او و تمام زحماتمان احترام بگذاریم و آن را رها کنیم. من فقط می خواهم آنچه را که در سه سال گذشته روی آن کار کرده ایم با جهان به اشتراک بگذارم.”

  دیوید الفسون، بیسیست سابق MEGADETH در مورد بیس لاین "Peace Sels": "چه افتخاری برای داشتن آن لحظه و بودن بخشی از آن"

من تقریباً پنج سال است که هوشیار هستم و آهنگ‌های زیادی در این آلبوم وجود دارد که بازتابی از آن هستند. من فقط می‌خواستم با شنونده ارتباط برقرار کنم و او را به آنچه که با آن سر و کار داشتم بکشم، اما همچنین می‌خواستم در مورد غلبه بر شخصی‌ام نوری بیافکنم. ناملایمات

بزاق تیم خواهد شد استخر غرق شدن، راه آدلیتاس و هر گناه داده شده برای “SNAFU The Tour 2023” در سپتامبر و اکتبر لیست کامل تاریخ های تور را می توانید در پوستر زیر مشاهده کنید.

گروه با همراهی در آمریکا تور کرده است SEVENDUST، AEROSMITH و بوسه.

بزاق خواننده بابی تلخ بیان کرد در مورد “افشا”: “ما کار روی این رکورد را در سال 2020 در زمان تعطیلی همه گیر شروع کردیم. احساس می کردم باید با این رکورد خارج از جعبه باشیم.

بزاق با خواننده اصلی متحد شد جوزی اسکات برای حضور یکباره در سال گذشته جشنواره راک بلو ریج در راه آهن بین المللی ویرجینیا در آلتون، ویرجینیا.

بزاق کار خود را در سال 2001 با انتشار آغاز کرد “هر شش ثانیه”، یک آلبوم فروش دوبل پلاتین با آثاری که شامل “کلیک کنید، روی بوم کلیک کنید” و “بیماری شما”.

اسکات ترک کرد بزاق در پایان سال 2011 پس از 15 سال با این گروه، گزارش شده است که به دنبال یک حرفه موسیقی انفرادی مسیحی است. او به سرعت جایگزین شد بابی تلخ، که در آن می توان شنید بزاقچهار نسخه آخر: “برای موفقیت باید وارد کار شود” (2013)“برخیز” (2014)“عشق، دروغ و درمان” (2016) و “10 زندگی” (2018).

  MICK MARS از MÖTLEY CRÜE عنوان اولین آلبوم انفرادی را فاش کرد
بزاق شش آلبوم منتشر کرد با اسکات و طعم موفقیت پلاتین و الف گرمی نامزدی برای اولین موفقیت بزرگ خود، “بیماری شما”.