PARADISE LOST To Embark On ‘Embers Of Europe’ پاییز 2023 همراه با عروس در حال مرگ من

پیشگامان متال گوتیک بریتانیایی بهشت از دست داده سی امین سالگرد آلبوم چهارم خود را جشن خواهند گرفت، “آیکون”، با سوار شدن بر “Embers Of Europe” تور در پاییز پشتیبانی در راهپیمایی از طرف خواهد بود عروس در حال مرگ من.

تاکنون برنامه های زیر اعلام شده است:

01 دسامبر – امپراتوری شپردز بوش – لندن، بریتانیا
14 دسامبر – تالار سنت جورج – برادفورد، انگلستان

بلیط و “آیکون” بسته‌های بلیط نسخه کلکسیونر وینیل پلاس این جمعه، 2 ژوئن ساعت 10 صبح به فروش می‌رسد

اطلاعیه تور کمی بیش از یک هفته پس از آن منتشر می شود بهشت از دست داده نشان داد که در حال ضبط مجدد است “آیکون” برای نسخه جدید ویژه همچنین نسخه “وینیل فوق العاده ویژه” آلبوم نیز وجود خواهد داشت.

بهشت از دست داده خواننده نیک هلمز می گوید: “قرارداد ضبط خاص ما در زمان امضای آلبوم “Icon” به این معنی بود که ما هرگز حق موسیقی یا آثار هنری خود را نخواهیم داشت، بنابراین در ادامه، برای انتشار مجدد آلبوم برای 30 سالگی، لازم بود که کاور آلبوم را دوباره ضبط و دوباره انجام دهید.

“ضبط مجدد ‘آیکون’ نه تنها ما را قادر ساخت که آن را به عنوان مجموعه ای از نسخه های کلکسیونر بر روی وینیل منتشر کنیم، بلکه بازبینی برخی از آهنگ های یک عمر قبل نیز عالی بود. هیچ چیز نمی‌تواند جایگزین آن ضبط‌های اصلی شود یا هرگز جایگزین آن‌ها نمی‌شود، آنها بخش نوستالژیک زندگی ما هستند، اما دیدن دوباره آن‌های اولیه بسیار سرگرم‌کننده بوده است. MFN یک بار دیگر روزها، و امیدوارم نتیجه نهایی این را نشان دهد!”

  MELVINS Drummer DALE CROVER To Undergo Emergency Spinal Surgery

“آیکون” نشانه انحراف از صدای عذاب مرگ بود بهشت از دست دادهکارهای اولیه و آخرین آلبومی بود که به نمایش درآمد متیو آرچر در طبل

در فوریه 2018، “آیکون” وارد شد دسی بل “تالار مشاهیر”، که مجله آن را در توسعه زیرژانر متال گوتیک موثر نامید.

در هالیفاکس، یورکشایر غربی، در سال 1988 تشکیل شد. بهشت از دست داده زمانی که از سایه ها لغزیدند و به زیرزمینی بریتانیا نفوذ کردند، نامزدهای بعید برای شکوه متال بودند. اما به ایجاد یک زیرژانر کامل با شاهکار مرگ زودرس/عذاب راضی نیستم “گوتیک” و نه با غلبه بر جریان اصلی متال با قدرت توپ های 1995 “Draconian Times”، آنها متعاقباً با مهارت و ظرافت از مرزهای ژانرهای متعدد عبور کردند و از طریق تسلط سیاه آلت-راک کلاسیک دهه 1990 تکامل یافتند. “یک ثانیه” و “میزبان” به عظمت عضلانی اما آراسته سال 2009 “ایمان ما را از هم جدا می کند – مرگ ما را متحد می کند” و “بت تراژیک” (2012)، با ظرافت بی‌پروا استادان بزرگ. مال گروه “طاعون درون” (2015) و “مدوزا” آلبوم‌های (2017) شاهد بازگشت بسیار جشن به تفکر بی‌رحمانه و قدیمی بود، از طریق دو تک سنگ خردکننده تا مرگ آهسته و شکست معنوی.

دو ماه پیش، بهشت از دست داده استقبال کرد گیدو زیما مونتانارینی به عنوان درامر رسمی جدید آنها.

سپتامبر گذشته، درامر فنلاندی والتر وایرینن ترک کرد بهشت از دست داده پیوستن OPETH. در آن زمان، او بیانیه‌ای صادر کرد و گفت که تصمیم او «مطلقاً هیچ‌گونه نمایش بدی ندارد».

بهشت از دست دادهآخرین آلبوم، “ابسیدین”، در می 2020 از طریق انفجار هسته ای.

  ژاپن و کره جنوبی روند عادی‌سازی ‌پیمان اطلاعاتی را آغاز کردند

اعتبار عکس: آن سی. پرستو برای سوابق انفجار هسته ای

تور Embers Of Europe برای جشن سی امین سالگرد آیکون با مهمانان ویژه My Dying Bride

اعلام تور Embers Of Europe به مناسبت جشن سی امین سالگرد آیکون با مهمانان ویژه My Dying Bride

جمعه 1 دسامبر شپردز بوش امپراتوری لندن

پنج شنبه 14 دسامبر، سالن سنت جورج برادفورد

فروش بلیت‌ها و مجموعه‌های آیکون مجموعه‌های وینیل به علاوه بسته‌های بلیت این جمعه، دوم ژوئن، ساعت 10 صبح!

نیک هولمز می‌گوید: «قرارداد ضبط خاص ما در زمانی که برای آلبوم ICON امضا کردیم، به این معنی بود که ما هرگز حق موسیقی یا آثار هنری خود را نخواهیم داشت، بنابراین در آینده، برای انتشار مجدد آلبوم برای سی‌امین سالگرد، لازم بود که کاور آلبوم را دوباره ضبط و دوباره انجام دهید.

ضبط مجدد ICON نه تنها ما را قادر ساخت که آن را به عنوان مجموعه ای از نسخه های کلکسیونر بر روی وینیل منتشر کنیم، بلکه بازدید مجدد برخی از آهنگ های یک عمر قبل نیز عالی بود. هیچ چیز نمی‌تواند جایگزین آن ضبط‌های اصلی شود یا هرگز جایگزین آن‌ها خواهد شد، آنها بخش نوستالژیک زندگی ما هستند، اما بازبینی مجدد آن روزهای اولیه MFN بسیار سرگرم‌کننده بوده است، و امیدوارم نتیجه نهایی این را نشان دهد!»

ارسال شده توسط بهشت از دست داده در روز سه شنبه 30 می 2023

فکر می کنم این خبر خوبی برای تغییر است https://myticket.co.uk/artists/paradise-lost

ارسال شده توسط عروس در حال مرگ من بر چهارشنبه 31 مه 2023


]
منبع: https://blabbermouth.net/news/paradise-lost-to-embark-on-embers-of-europe-fall-2023-tour-with-my-dying-bride