PANTERA’s REX BROWN با دوست دختر دیرینه اش ازدواج کرد

در 26 ژوئن، PANTERA نوازنده باس رکس براون با نامزد و دوست دختر قدیمی خود ازدواج کرد النا هنریرد در یک مراسم کوچک بدون مهمان در پورت دو سولر، اسپانیا.

روز یکشنبه (23 ژوئیه)رنگ قهوه ای، که پیشنهاد داد النا در دسامبر 2022 در بوگوتا، کلمبیا، عکسی از این مراسم به اشتراک گذاشت و در توضیحی نوشت: “بعضی روزها الماس هستند، برخی روزها سنگ هستند. اما این روز پایین مرا آنقدر پر از قدردانی کرد که نمی توان آن را با فونت توضیح داد.”

النا همچنین چندین عکس از عروسی را در شخصی خود منتشر کرد فیس بوک صفحه و نوشت: “سورپرایز! با عشق در قلبمان، در یک مراسم خصوصی در تاریخ 2022/6/26 در پورت دو سولر، اسپانیا، عهد و پیمان رد و بدل کردیم. اگرچه تصمیم گرفتیم عشق خود را فقط دو نفر جشن بگیریم، لطفاً بدانید که در این روز خاص در قلب و افکار ما بودید.”

PANTERAترکیب فعلی گروه شامل دو عضو بازمانده از تشکیلات کلاسیک گروه است، رنگ قهوه ای و فیلیپ آنسلمو (آواز)، همراه با گیتاریست زک وایلد (اوزی آزبورن، جامعه که برچسب مشکی) و درامر چارلی بنانته (سیاه زخم).

رکس و النا اولین بار در سال 1984 ملاقات کرد و عاشق شد. در آگوست 2011، آنها پس از 20 سال دوری دوباره به هم رسیدند و از آن زمان تاکنون با هم هستند. آنها در آلبوکرکی، نیومکزیکو زندگی می کنند.

جدید PANTERA این مجموعه در حال رهبری تعدادی از جشنواره های بزرگ در سراسر آمریکای جنوبی، آسیا، آمریکای شمالی و اروپا است و برخی از کنسرت های تیتر خود را برگزار می کند. آنها نیز حمایت خواهند کرد متالیکا در یک تور عظیم استادیوم آمریکای شمالی در سال های 2023 و 2024.

  HOW WE END Feat. Former EVANESCENCE, AMARANTHE, NERVOSA And PRIMAL FEAR Members: 'Does Anybody Give' Music Video Released


]
منبع: https://blabbermouth.net/news/panteras-rex-brown-marries-longtime-girlfriend