PANTERA’s ‘Cowboys From Hell’ دارای گواهینامه دوبل پلاتین در ایالات متحده است

PANTERAاولین لیبل اصلی، “کابوهای جهنمی”که در ژوئیه 1990 منتشر شد، گواهی دو برابر پلاتین را دریافت کرد انجمن صنعت ضبط آمریکا (RIAA) در 26 می برای فروش بیش از دو میلیون نسخه در ایالات متحده،

وی ادامه داد: آن دو رکورد اول (“کاوبوی از جهنم” و سال 1992 نمایش مبتذل قدرت) بی وقفه گشت زدیم. ما 32 روز تعطیل بودیم “کاوبوی از جهنم” تور، و این کل دوره زمانی بین 18 ماه پس از آن و سپس بازگشت مستقیم به استودیو بود. ما تازه در زمانی وارد شدیم که مردم به ما نیاز داشتند. تا شش صبح بیرون در پارکینگ ها می ماندیم و امضا می گرفتیم. فکر می‌کنم این واقعاً تفاوت بزرگ و بزرگی بین ما و گروه‌های دیگری ایجاد کرد که فقط می‌دانید، «برو اتوبوس و خداحافظ». می‌دانی، با یک پسر آشنا می‌شوی، و او می‌گوید: «مرد، آن بچه‌ها باحال بودند». و به یکی دیگر از دوستانش می‌گوید، و اینطوری دور و بر می‌شود.»

“کابوهای جهنمی” بود PANTERAرکورد موفقیت آمیز بود، و در اصل در جولای 1997 گواهی پلاتین دریافت کرد. این آلبوم به عنوان یکی از تأثیرگذارترین آلبوم ها در صحنه متال در دهه 1990 توسط منتقدان تحسین شده است. IGN تحت عنوان “کابوهای جهنمی” نوزدهمین آلبوم تاثیرگذار هوی متال تمام دوران.

رنگ قهوه ای وی افزود: ما بزرگترین گروه زیرزمینی دهه 90 بودیم، تعداد زیادی نداشتیم ام تی وی (پشتیبانی)، هیچ پخش رادیویی نداشتیم. حالا شما به هر رویداد ورزشی می‌روید و یکی از آهنگ‌های ما را در یک بازی فوتبال می‌شنوید، که عالی است، اما آن زمان به آن دست نمی‌زدند. بنابراین ما به نوعی (پرواز کردیم) روی صندلی شلوارمان و به نوعی خودمان را انجام دادیم، و فقط باسن خود را دور زدیم و واقعاً خیلی سخت کار کردیم.”

  DON DOKKEN To Fans Criticizing His Vocal Performance: 'If I Can't Sing The Way They Remember Me, Then Just Don't Come To The Show'

PANTERA نوازنده باس رکس براون صحبت کرد با “آیا جک را می شناسید؟” نمایش رادیویی درباره موفقیت تجاری گروه پس از انتشار “کابوهای جهنمی”. او گفت: «در آن لحظه همه چیز در حال تغییر بود. “همه بند موها و این چیزها. همه به نوعی کهنه بودند. اگر به طور کلی فقط به آهنگ ها فکر کنید، آهنگ های بسیار خوبی وجود داشت که ظاهر آنها را از همه چیز دور کرد، زیرا شما درگیر شدید. با این همه مزخرفات. من نمی گویم که ما انجام دادیم. اما ما فقط در یک زمان آمدیم که یک شکاف را دیدیم و از بین رفتیم و کار سخت و تورهای زیادی را انجام دادیم (در آن). )”

گیتاریست “Dimebag” دارل ابوت و برادرش، درامر وینی پل ابوت، شکل گرفت PANTERA در اواسط دهه هشتاد در تگزاس. این گروه قبلاً چهار آلبوم مستقل ضبط کرده بود “کابوهای جهنمی” صدای سنگین تری را معرفی کرد و آنها را مورد علاقه طرفداران متال قرار داد. سال 1994 “فراتر از رانده” در بیلبورد 200 بدون بهره مندی از یک تک آهنگ موفق تجاری در شماره 1 قرار گرفت. این گروه در سال 2002 به دنبال ترک خواننده اصلی متلاشی شد فیلیپ آنسلمو.


]
منبع: https://blabbermouth.net/news/panteras-cowboys-from-hell-certified-double-platinum-in-u-s