OVERKILL کنسرت فورت لادردیل را به دلیل منفجر شدن محور تریلر لغو کرد

در مصاحبه اخیر با جورج چکمه از پرتغال متال جهانی، بیش از حد خواننده بابی “بلیتز” السورث در مورد واقعیت های تورهای پس از همه گیری، از جمله افزایش هزینه های سفر – گاز، اتوبوس های تور، هتل ها و هزینه های پرواز صحبت کرد. او گفت: “بدیهی است که همه چیز تغییر کرده است. از منظر شخصی، شما باید برای هر چیزی آماده باشید. اما از منظر روزانه آماده شدن برای تور، سعی می کنم تا جایی که می توانم این موضوع را از ذهن خود خارج کنم، که قبلاً به آن رسیدگی شده است. ما می دانیم که در این مورد ریسک می کنیم. تدارکات از نظر مالی متفاوت است. این می تواند بر اساس هزینه های معمول حمل و نقل بسیار گران تر باشد. می‌خواهم به جیب آنها بروم و هزینه حمل‌ونقل شما را بپردازم؛ آنها می‌خواهند بلیت کنسرت را بپردازند. بنابراین من آن را دریافت می‌کنم. اما من نمی‌گذارم این تدارکات چیزی باشد که ما را مجبور کند به چیزی به سادگی تور لعنتی فکر کنیم.»

ارسال شده توسط بیش از حد بر شنبه 22 جولای 2023


]
منبع: https://blabbermouth.net/news/overkill-cancels-fort-lauderdale-concert-due-to-blown-trailer-axle

به دلیل شرایط پیش بینی نشده ما، تریلر ما در حال دمیدن در محور خود، متاسفانه نمی توانیم امشب در ساعت …

او ادامه داد: “پشت صحنه دارد پیچیده می شود؛ روی صحنه پیچیده نیست. صحنه همان است که صحنه است. بنابراین فکر می کنم اگر از آن به عنوان انگیزه استفاده کنم، همه چیزهای دیگر فقط – نمی گویم “در جای خود قرار می گیرند”، اما مطمئناً شما راه هایی برای حل آن پیدا می کنید. شما افراد خوبی را در اطراف خود قرار می دهید. چون ما هنوز می خواهیم خودمان را به عنوان معرفی کنیم بیش از حد. این چیزی است که سال‌ها فقط با یک آمپلی‌فایر و همه با یک گیتار نشان نداده‌ایم. ما با درام‌ها و پس‌زمینه‌های بزرگ و خطوط پشتی بزرگ و نمایش‌های نوری نشان داده‌ایم. و این هنوز برای ما مهم است. بنابراین ما می خواهیم خود را در بالاترین سطح نشان دهیم. و تنها راه برای انجام این کار این است که برای آن تلاش کنید، بلکه اطراف خود را با افراد خوب احاطه کنید.”

  دوندرا بانهارت و نوآ جورجسون

اوایل امروز، بیش از حد بیانیه زیر را از طریق رسانه های اجتماعی منتشر کرد: “به دلیل شرایط پیش بینی نشده ما، تریلر ما در حال دمیدن در محور خود، متأسفانه نمی توانیم امشب در اتاق فرهنگ در فورت لادردیل بازی کنیم. ما واقعاً از این موضوع ناراحت هستیم، اما در اسرع وقت برای چهره های خندان شما بازی خواهیم کرد! #overkill #scorchedaxle”.

بیش از حدبیستمین آلبوم استودیویی، “سوخته”، در ماه آوریل از طریق منتشر شد سوابق انفجار هسته ای.

از او پرسیده شد که آیا به نظر او تورهای سه ماهه مربوط به گذشته است و گروه‌ها دوست دارند بیش از حد بر روی مسیرهای کوتاه‌تر که مناطق جغرافیایی کوچک‌تر را پوشش می‌دهند، تمرکز خواهند کرد، بلیتز گفت: «به هر حال مدت‌هاست که این کار را انجام می‌دهیم، زیرا اینطور است است مقرون به صرفه تر ما اکنون حداقل یک دهه است که بلوک های سه هفته به ماه را انجام می دهیم. و برای ما اینطور کار می کند. زیرا تا حدی در صورت از هم پاشیدن آن خطر کمتری وجود دارد. اگر در یک تور سه ماهه از هم بپاشد، هزینه هایی وجود دارد که در طول این دوره سه ماهه تمام می شود. اما اگر سه هفته تا یک ماه انجام می‌دهید، اگر آن را در یک منطقه تلفیقی انجام می‌دهید، می‌توانید برای مثال درآمد خود را به حداکثر برسانید، اما اگر اتفاقی پیش‌بینی نشده رخ دهد، چیزی که نمی‌دانید، می‌توانید ضرر خود را به حداقل برسانید. زنده ماندن از 10 نمایش آسان تر است، وقتی کسی در دهمین نمایش بیمار می شود و فقط 10 نمایش بیشتر از زنده ماندن 40 نمایش بعد از آن وجود دارد، جایی که بلیط ها باید پس داده شوند و هزینه اتوبوس ها در مسیر پرداخت شده و شما برای دوره های سه ماهه قرارداد امضا می کنید.

کهنه سربازان ترش متال نیوجرسی بیش از حد به دلیل مشکلات حمل و نقل مجبور به لغو اجرای امشب (شنبه، 22 جولای) در سالن فرهنگ در فورت لادردیل، فلوریدا شده اند.

بیش از حد آن را شروع کرد “زمین سوزاندن” تور آمریکا با EXHORDER و الههن در 13 ژوئیه در سالن بزرگ آمریکایی در سانفرانسیسکو، کالیفرنیا.

این سفر 16 روزه قبل از پایان در 30 جولای در هانتینگتون، نیویورک، در دالاس و سیلور اسپرینگز، در میان شهرهای دیگر، توقف خواهد داشت.