OF MICE & MEN آلبوم ‘Tether’ را اعلام کرد. “Warpaint” تک آهنگ برای رسیدن به این ماه

در هر نوبت، بدون توجه به موانعی که پیش روی خود قرار می‌گرفتند، این چهار مرد در حال حرکت بودند موش و مردان هسته از سال 2016 هرگز قدرت ارتباط خود با مخاطب یا یکدیگر را از دست نداد. آنها در هر مرحله تمرکز و پشتکار داشتند و سرودهای عظیمی را ارائه کردند که در صمیمی ترین کلوپ های پانک، بزرگترین جشنواره های اروپایی و فرمت های رادیویی راک آمریکایی به طور یکسان کار می کنند. همه چیز در مورد خود آهنگ ها و معنای آنها برای مردم در پایان روز است. موسیقی از موش و مردان به عنوان چیزی عمیقاً شخصی آغاز می شود که در بین چهار نفر مشترک است. هنگامی که آنها شل شدند، معنای جدیدی پیدا می کنند و به موسیقی متن زندگی مردم می افزایند.


]
منبع: https://blabbermouth.net/news/of-mice-warpaint-single-to-arrive-this-month

کالیفرنیای جنوبی موش و مردان تعیین کرده است “پیوند” عنوان هشتمین آلبوم استودیویی آن، در اواخر سال از طریق شارپ تون رکوردز. اولین تک آهنگ LP، “جنگ نگاره”، در 28 ژوئیه می آید. پیش نمایش کوتاهی از آهنگ در زیر موجود است.

موش و مردان یک دستگاه متالکور چندوجهی است که ماموریت آن ساختن موسیقی متن برای هر دل شکستگی، نشخوار مالیخولیایی و لحظه پیروزی است. در میان ده‌ها آلبوم استودیویی، ترکیب گروه از شکست‌های متحرک، ریتم‌های استاکاتو، و آوازهای ملودیک سر به فلک کشیده، شکاف را از زیرزمینی به جهان در کل پر کرد. آوازهای آنها آنها را به تورهای عظیم سوق داد لینکین پارک و به پا خواستن بر علیه (2015)؛ SLIPKNOT (2016)؛ و کف گرگی و در شعله های آتش (2017).

  شاخص های نظم جهانی پساغربی

دسامبرگذشته، موش و مردان نسخه دیجیتال لوکس هفتمین آلبوم خود را منتشر کرد. “پژواک”. نسخه توسعه یافته LP که در ابتدا در دسامبر 2021 منتشر شد، شامل 10 نسخه جدید EDM از آهنگ های آلبوم بود که توسط 10 دی جی مختلف طراحی شده بود.