NUNO BETTENCOURT از EXTREME در مورد بازی با پل مکارتنی: “مثل این است که شما این رویای عجیب را می بینید”

مفرط در حال حاضر خود را آماده می کند تا در سرفصل های خود برای مخاطبان در سراسر جهان اجرا کند غلیظ تر از خون تور جهانی از 2 آگوست تا 16 دسامبر طول می کشد و گروه در سراسر ایالات متحده، استرالیا، ژاپن و اروپا، از جمله مهمانان ویژه ظاهر می شود. رنگ زنده (فقط ایالات متحده، استرالیا و بریتانیا) و آخرین بازیکن بین المللی (فقط اروپا). این تور قبلاً در همپتون بیچ، لندن، ملبورن، توکیو، آمستردام و غیره فروخته شده است.

در مصاحبه جدید با سائوپائولو برزیل 89 رادیو اف ام راک ایستگاه رادیویی، مفرط گیتاریست نونو بتنکورت در عملکرد فوریه 2015 او با بیتلز افسانه پل مک کارتنی در پنجاه و هفتمین سالگرد جوایز گرمی در مرکز استیپلز در لس آنجلس، کالیفرنیا. او گفت (همانطور که توسط BLABBERMOUTH.NET): “من فکر می کنم (مفرط خواننده) گری (چرون) و من موافقم که گروه های زیادی وجود دارد که ما مورد علاقه خود را داریم – ملکه و AEROSMITH و ون هیلن و سازمان بهداشت جهانی – اما من فکر می کنم اگر صفحاتی از راک اند رول وجود داشت که می گفتیم، “خوب، جلو و پشت کتاب چه کسانی هستند و بقیه (بین آنها) چه کسانی هستند؟” من فکر می کنم که ما توافق خواهیم کرد که احتمالا اینطور خواهد بود بیتلز و (رهبری) زپلین. این جنبه پاپ چیزهاست (بیتلز) و در اینجا جنبه راک اند رول (LED ZEPPELIN) و سپس بقیه فقط در وسط هستند. بنابراین فکر می کنم هر کاری با (جیمی) صفحه یا (رابرت) گیاه یا مک کارتنی (یا جان) لنون، البته، (فردی) سیاره تیر و برایان می و همه آن چیزها اما چیزی در مورد وجود دارد مک کارتنی و بیتلز دقیقاً همینطور است – آن بالا بسیار است و اسطوره ای است. آنها حتی واقعی نیستند بنابراین وقتی مجبور شدم در اتاقی باشم با پل مک کارتنی به مدت سه روز (برای گرمی تمرین‌ها و اجرا)، باید همیشه با خودم صحبت می‌کردم قبل از اینکه وارد شوم و فقط بروم، «واقعی نیست. واقعا او نیست. این فقط یک هولوگرام است. خیلی هیجان زده نشو. اما وقتی او اینجاست (دستش را جلوی صورتش می گیرد) و او با شما آواز می خواند و با شما بازی می کند، مثل این است که شما این خواب عجیب را می بینید. این دیوانه است.”

  سئو چیست؟ راهنمای گام به گام سئو سایت در 2023 نردبان


]
منبع: https://blabbermouth.net/news/extremes-nuno-bettencourt-on-playing-with-paul-mccartney-its-like-youre-having-this-bizarre-dream

مفرطآلبوم جدید، “شش”، در 9 ژوئن از طریق earMUSIC. برای ضبط از بتنکورت– تولید آلبوم 12 آهنگی، اعضا – چرون (آواز)،بتنکورت (گیتار)پت بجر (بیس) و کوین فیگردو (طبل) – خمیده در بتنکورتاستودیوی خانگی در لس آنجلس برای هدایت التقاط گیرا که خروجی اصلی آنها را با پیچ و تاب قرن بیست و یکم تعریف کرد.

اعتبار عکس: جسی لیرولا