MOTIONLES IN WHITE، کریس بدون حرکت، طرفدار «واقعاً بزرگ» تیلور سویفت است: «من چیزهای او را دوست دارم»

در مصاحبه جدید با MoreCore.TV در آخر این هفته انجام شد حلقه راک ام جشنواره نوربرگ رینگ آلمان بدون حرکت در رنگ سفید پیشکسوت کریس “بی حرکت” سرولی از او خواسته شد که نام “چیزی غیر معمول” و “بی جا” را که طرفداران گروه انجام داده است، نام ببرند. او پاسخ داد (همانطور که توسط BLABBERMOUTH.NET): “فکر می کنم مدت زیادی نیست که در اینترنت دیده شده است که من واقعاً بزرگ هستم تیلور سویفت پنکه. من رفتم تا پنج نمایش او را در تور ایالات متحده در حال حاضر ببینم – سه در آتلانتا و دو در فیلادلفیا.

او ادامه داد: من چیزهای او را دوست دارم. و برای من مهم نیست که شما کی هستید یا چه سبکی از موسیقی را که دوست دارید یا نمی پسندید، نمی توانید انکار کنید که نمایش او است. فوق العاده. مقدار تلاش و جزئیاتی که در آن صرف می شود باید قدردانی شود.»

جولای گذشته، کریس گفت هفت تیر مجله که او “کاملا” فردی سختگیر است تیلور سویفت فن و به نام 2020 “فرهنگ عامه” به عنوان آلبوم مورد علاقه اش از سوپراستار پاپ. از او پرسیده شد که چه چیزی او را تحت تأثیر قرار می دهد تیلور، کریس گفت: “او نویسنده خارق العاده ای است. او بیشتر چیزها را خودش یا خودش می نویسد بسیار، بسیار به شدت با آن درگیر است. او بنابراین، بنابراین، بنابراین باهوش در تمام دارایی های موزیکال خود … هر کاری که او انجام می دهد نابغه است. و من فکر می کنم او یک ترانه سرای درخشان است. من عاشق صداقتش هستم ‘فرهنگ عامه’ زیاد. و بیش از هر چیز دیگری، می‌توانید آهنگ‌ها را حس کنید و آن‌ها بسیار واقعی و قابل ربط هستند. این فقط عالی است.”

  نقطه عطف جدید برای مسابقه فضایی جدید بین آمریکا و چین

پرسید چه بدون حرکت در رنگ سفید آهنگی که دوست داره باهاش ​​دوئت کنه تیلور بر، کریس گفت: آهنگی به نام ‘زندگی دیگر’

بدون حرکت در رنگ سفید خواهد پیوست جایزه گرمی-عمل نامزدی در این لحظه برای یک برنامه مشترک در سراسر آمریکای شمالی در تابستان امسال با حضور مهمانان ویژه مناسب برای یک پادشاه و از خاکستر تا جدید. “تور تاریک افق” این دو گروه هر شب ست‌های متناوب را می‌بینند و در سالن‌ها و آمفی تئاترهای سراسر کشور اجرا می‌کنند. سفر پیش رو قرار است از 8 ژوئیه در Mohegan Sun Arena در Uncasville، Connecticut آغاز شود و تا اجرای 19 اوت در MVP Arena در آلبانی، نیویورک ادامه یابد.

اواخر پاییز امسال، بدون حرکت در رنگ سفید با سنگ شکن های هاردکور متالیک لوئیزویل به آمریکا سفر خواهد کرد زد شل، دینت پایه های اصلی بعد از دفن و واحد متالکور استرالیا ALPHA WOLF. راهپیمایی آغاز خواهد شد بدون حرکت در رنگ سفیدزادگاه او در اسکرانتون، پنسیلوانیا در 16 سپتامبر است و بیش از یک ماه ادامه خواهد داشت تا اینکه در 29 اکتبر در بوستون به پایان برسد.

بدون حرکت در رنگ سفید اخیرا دو کسب کرده است RIAA تک طلایی برای “زندگی دیگر” و “صداها”.

https://www.youtube.com/watch?v=lb4NjWE-DY

دیشب در کنسرت تیلور سوئیفت کسی با کریس در صف ملاقات کرد و من فقط می خواهم بدانم کی قرار است اتفاقات خوبی برای من بیفتد.

ارسال شده توسط دنیل کوک بر یکشنبه 30 آوریل 2023


]
منبع: https://blabbermouth.net/news/motionless-in-whites-chris-motionless-is-a-really-big-taylor-swift-fan-i-love-her-stuff