LYNCH MOB تاریخ های تور تابستان و پاییز 2023 آمریکا را اعلام می کند

او ادامه داد: «من در طول دهه‌ها تلاش‌های زیادی انجام داده بودم تا آن نام را رها کنم و به دلایل متعدد – معمولاً به دلیل ملاحظات تجاری- از آن عقب‌نشینی کردم. به عنوان مثال، اگر سعی کنید به یک تور بروید و از نامی استفاده نکنید، مروجین از تغییر آن راضی نخواهند بود. مردم نمی‌دانند شما کی هستید. آنها حاضر نمی‌شوند، زیرا چه تجربه جورج لینچ، یا هر چیزی که شما اسمش را می گذارید. یا شرکت‌های ضبط علاقه‌ای ندارند، زیرا این برندی است که می‌توانند روی آن حساب کنند و تعداد زیادی آلبوم یا هر چیز دیگری را بفروشند.

“به عنوان مثال، لینچ اوباش رکورد “این را دود کن” من فکر می کنم که در سال 99 یا 2000 منتشر شد، قرار نبود لینچ اوباش رکورد؛ که واقعاً ربطی به آن نداشت لینچ اوباش. در پایان، پس از انجام رکورد و تحویل آن به لیبل، آنها اصرار کردند که از این نام به عنوان بیمه استفاده کنند. و اگر من با آن موافقت نمی کردم، رکوردی نداشتیم. این همان فشاری است که من در مورد آن صحبت می کنم.

“وقتی به فرزندی قبول شدم واقعا احساس کردم آزادی الکتریکیاو خندید، که من واقعاً بیشتر از حفظ نام قدیم در مقابل غلات بودم. همیشه احساس داشتن لینچ اوباش; که در واقع واقعیت آن بود. هیچ کس واقعاً آن را دوست نداشت. و من دوست نداشتم با آن زندگی کنم. فقط یه جورایی ناراحت کننده بود مثل این است، “خوب، خوب، ما فقط باید تحمل کنیم.” جورجتصمیم اینجا برای انجام این کار است، اما هیچ کس با آن موافق نیست. ما با آن راحت نیستیم. یه جور حلقه ی نابخردانه داره. به همان اندازه که انگیزه‌های من خالص بودند – احساس می‌کردم صادقانه – هرگز در همه سطوح به نتیجه نرسید.»

14 ژوئیه – Blue Note Harrison – Harrison, OH
15 ژوئیه – Picktown Palooza – Pickering، OH
29 ژوئیه – Guitars Under The Stars – لبنان، OR
4 آگوست – Live at 1175 – Kansasville, WI
5 اوت – قاچاقچیان – ویاندوت، MI
6 آگوست – میدان موسس – Portage, IN
سپتامبر 28 – دینگباتز – کلیفتون، نیوجرسی
29 سپتامبر – The Landis – Vineland، NJ
30 سپتامبر – مسافرخانه توریستی – Hallam, PA

  GENE SIMMONS Pays Tribute To YOSHIKI As Japanese Star Makes History In Hollywood

“این یک برند است” جورج توضیح داد. “یعنی هیچ کس نمی خواهد کک برای تغییر دستور پخت آنها فقط همینطور بمانید، و این چیزی است که در طول سالها ساخته اید. چرا تو میخواهی…؟ “چرا آن را تغییر می دهید” یک سوال بلاغی است. چرا من احتمالاً از برخی جهات در حرفه ام موفق تر نیستم به این دلیل است که به جای اینکه گاهی اوقات در مورد پایبندی به برنامه هوشمندانه عمل کنم، آرزوهایم را از نظر موسیقی دنبال کردم. (می خندد)”

لینچ در مصاحبه ای با او درباره تغییر روحیه خود صحبت کرد کامل در شکوفه. او گفت: “(لینچ اوباش این است) فقط یک نام تجاری است که من برای چندین دهه، آشکارا – بیش از سه دهه تاسیس کرده بودم. هیچ چیز عالی نیست، و من فقط باید با این واقعیت زندگی کنم که معانی منفی دارد که احتمالاً باید تا آخر عمر به توضیح آنها ادامه دهم، و من از انجام این کار بدم نمی آید. اما این برندی است که من ساخته‌ام، و فقط می‌خواهم به آن بچسبم. تا آنجا که یک چیز بازاریابی، یک چیز برند، یک چیز تجاری و یک چیز کارآمد، و باعث می شود که اعضای گروه من کار کنند و طرفداران را راضی نگه دارد، منطقی است.

همانطور که قبلا گزارش شده است، لینچ اوباش آلبوم استودیویی جدیدی منتشر خواهد کرد، “بابل”، در پاییز گروه در حال اجرای آهنگ جدیدی به نام “گناهکاران” در برخی از نمایش های اخیر خود ویدیوی فیلم برداری شده توسط طرفداران از یکی از اجراها در زیر قابل مشاهده است.

در آگوست 2020، لینچ اعلام کرد که تمام می کند لینچ اوباش به دلیل عدم حساسیت نژادی این نام، گفت که دیگر با آن نام ضبط یا اجرا نخواهد کرد.

“یک دلیل دیگر نیز این است که گروه دوباره از هم پاشید. گروه بارها از هم پاشیده است، من حتی نمی توانم شمارش کنم. و فقط این بود که “دیگر نه” آنها (لوگان، آواز)، نه بیشتر برایان تیچی (درامز)، نه این مرد، نه دیگر آن مرد. اوه، عالی حالا من چه کار کنم؟ مثل این است که “باشه، یک گروه دیگر از ابتدا بسازید، آن را صدا کنید.” لینچ اوباش؟ نه. در مورد ساختن چیزی جدید چطور؟ این به من آزادی بسیار بیشتری می‌دهد تا اساساً هر چیزی را که می‌خواهم به صورت زنده پخش کنم… می‌توانم بیرون بروم و همه چیز را از کاتالوگم پخش کنم – جدید، قدیمی، کاور، مرکب، شما نام ببرید، و عمیق باشم و از آن لذت ببرم و هر شب آن را تغییر دهم. “

  JOEY BELLADONNA Says He Has Yet To Record Any Vocals On New ANTHRAX Music

لینچ اوباش مجموعه ای از تاریخ های تور را برای تابستان امسال و اوایل پاییز اعلام کرده است.

اعتبار تصویر: ملوین زوپرز

در پاسخ به این سوال که آیا او نظر منفی از طرفداران دریافت کرده است لینچ اوباش نام، جورج او گفت: “ممکن است در طول 35 سالی که وجود دارد، چند مورد داشته باشم، اما می توانم بگویم که احتمالاً منفی ترین انتقادی که از آن داشته ام، از جانب من بوده است. بنابراین من بدترین منتقد خود در این نام بودم، به خصوص در سال‌های بعد انتقادات بیشتری را به من وارد کرد آزادی الکتریکی.

آنها اول با لینچ اوباش در سال 1990، اما پس از انتشار اولین آلبوم خود از گروه خارج شد، اما در اواخر دهه 2000 دوباره به گروه ملحق شد.

برای بیشتر سال های 2021 و 2022، جورج تاریخ هایی را در سراسر ایالات متحده با این نام پخش کرده بود آزادی الکتریکی، که او قبلاً گفته بود نام جدید “مؤسسه تور” او پس از تصمیم به بازنشستگی است. لینچ اوباش نام گروه در سال 2020. البته هفت ماه پیش گزارش شد که لینچ یک بار دیگر در حال اجرای نمایش های زیر بود لینچ اوباش نام

گروه، که در حال حاضر شامل افسانه ای است اسکله تبرزن جورج لینچ، درامر جیمی دآندا (گلوله پسران)تانتریک نوازنده باس جارون گولینو و خواننده گابریل کولون، نمایش های زیر را پخش خواهد کرد:

چند ماه بعد، لینچ توضیح مفصلی برای دلیل پایان دادن به او ارائه کرد لینچ اوباش در طول مصاحبه با جورج دیون از رادیو متال اکسپرس. پاسخ به سؤالاتی در مورد اینکه چرا سه دهه طول کشید تا او را ترک کند لینچ اوباش، جورج گفت: “زمانی که ما برای اولین بار گروه را در سال 89 تشکیل دادیم، این نام قبلاً وجود داشت. زمانی که من در آن بودم. اسکلهاین همان چیزی است که من به گروه کوچکمان از طرفداران گیتار می‌گفتم. این یک نوع خرده فرهنگ در درون بود اسکله. زمانی که کار روی توسعه و ساخت گروه را شروع کردیم اسکله از هم پاشیدیم، این فقط اسمی بود که همیشه فکر می‌کردیم از آن استفاده کنیم، چون کاملاً مناسب بود – اسم من است و به خوبی آن را توصیف می‌کند. و البته، مفاهیم منفی همیشه وجود داشت، و من از آنها آگاه بودم، اما نه آنطور که احتمالاً باید می‌دانستم. (می خندد)

  بالون‌های جاسوسی؛ از انقلاب فرانسه تا آسمان آمریکا

اما پس از آن، با شروع همه چیزهایی که در سال گذشته اتفاق افتاد، دیگر آن نوع فشار را نداشتم. جورج اضافه. من می‌توانم آن را در این مرحله بگیرم یا بگذارم. و من واقعاً با آن احساس راحتی نمی‌کردم؛ من با نام آن احساس راحتی نمی‌کردم. زیرا من از نظر سیاسی یک فرد بسیار مترقی هستم و این موضوع بسیار جالب است. چهره همه چیزهایی که به آن اعتقاد دارم و آن را سخت می کند. برقراری رابطه با مردم و توضیح دادن خود را سخت می کند و من از منطقی کردن آن خسته شدم. فکر می کنم موسیقی بزرگتر از آن است و اجرای عالی داشته است. .


]
منبع: https://blabbermouth.net/news/lynch-mob-announces-summer-fall-2023-u-s-tour-dates

در آگوست 2021، لینچ اوباش 30 سالگی را جشن گرفت “احساس بد” با نسخه خاص چاپی/دولوکس آلبوم. “احساس شریر دوباره تصور شد” دارای نسخه‌های بازسازی‌شده و ضبط‌شده آهنگ‌های کلاسیک LP است و از طریق آن در دسترس قرار گرفت. Rat Pak Records.

لوگان در پنج از برجسته شده است لینچ اوباشهشت آلبوم، از جمله دهه 1990 “احساس بد”و همچنین سال 2009 “دود و آینه ها”، سال 2014 “خورشید قرمز خورشید”، سال 2015 “شورش” و سال 2017 “برادری”.

خبر از لینچ اوباشبازگشت اولین بار توسط سازمان گزارش شد لجن فلزی وب سایت در 1 اکتبر 2022.