Lil Durk با DaBaby بر سر آلبوم NBA YoungBoy روبرو شد - رامین موزیک

Lil Durk با DaBaby بر سر آلبوم NBA YoungBoy روبرو شد

لیل دورک در مورد اختلافات تلخ خود با NBA YoungBoy صحبت کرد و فاش کرد که شخصاً در مورد وابستگی خود به خواننده رپ باتون روژ با دابیبی روبرو شده است.

خواننده OTF برای یک مصاحبه گسترده با Akademiks نشست و در آنجا به طور مفصل در مورد مشکلات طولانی مدت خود با YoungBoy و تبادلات اخیر آنها صحبت کرد.

دورک توضیح داد که این خون بد ناشی از قتل دوست نزدیک و همکارش کینگ فون است که در نوامبر 2020 در جریان درگیری بین خدمه مربوطه به ضرب گلوله یکی از افراد وابسته به کواندو روندو – یک هنرمند دیگر شکسته نشد – کشته شد.

او سپس از اینکه یانگ‌بوی «مسئولیت مرگ فون» را به عهده گرفت در آهنگ‌های مختلف در حالی که اعتبار خیابانی او را زیر سؤال می‌برد ابراز شگفتی کرد.

«از کی می ترسی؟ برای چی؟ چیکار میکنه؟! زمانی که آکادمیکس به یانگ بوی معتقد است از او می ترسد، گفت. من برای کل شیکاگو صحبت می کنم: شما آنجا نیستید؟ خفه شو تو یه دیس درست کردی و یه چیزی در مورد فون گفتی، واسه همین باهات قاطی نمیکنم. تو چرند نکردی! شما انجام دادید صفر، در واقعیت.”

او اضافه کرد: «این ربطی به آسیایی (عروسک) ندارد، هیچ کدام از این چیزها نیست. فون فلوید می‌ودر را سرزنش کرد و اتفاقی که افتاد افتاد. این یک وضعیت متفاوت است. وضعیتش چیکار کرد؟ یانگ بوی چه کرد که همه بخواهند من و او همدیگر را بکشیم؟ … او با فون چه کرد؟ باشه باحال پس چرا مسئولیت کامل را بر عهده می گیرید مثل اینکه کاری با فون انجام داده اید؟ (برای فروش؟”

اسمورک سپس بر قاتل ادعایی فون، تیموتی «لول تیم» لیکس، و کواندو روندو سایه افکند و مدعی شد که شواهدی وجود دارد که نشان می‌دهد او و فون پسر دومی را پسندیده‌اند.

  چین خواستار توقف دخالت آمریکا و غرب در خاورمیانه شد

او در مورد مرگ فون گفت: «این لعنتی همه را خراب کرد. «وقتی یک گانگستای واقعی مثل یک… یک موتافوکا از نوع حشره‌آور بیرون می‌رود… کواندو یک پسر کوچک است. من قبلاً او را اینگونه داشتم (تقلید می کند که او را در یک قفل سر قرار می دهد و به او یک ناگی می دهد). گفتن “لعنت به 63” من و فون. گوگلش کن نه، من او را در هدلاک ندارم. اما من می گویم، او می گفت، “لعنت به 63″.”

آکادمیکز بعداً به جنجال اخیر NBA YoungBoy در توییتر علیه لیل دورک اشاره کرد و از او پرسید که آیا هر یک از پاسخ‌های پنهان آشکار او واقعاً هدفش این بوده است. بالا خواننده رپ

«اون یکی، اون “صدا کردن تلفن پایین” چیز، همین است.» او توضیح داد. هر چیز دیگری، به شما قول می دهم… من به آن مرد فکر نمی کنم. صفر. وقتی از خواب بیدار شدم، شوکه شدم. من می گویم، “لعنتی؟ این باید یک صفحه جعلی باشد.»

این فرد بومی شیکاگو با رد این تصور که یانگ‌بوی رقیب اوست، استفاده از گوشت گاوشان برای تبلیغ آلبوم آینده‌اش را رد کرد. تقریباً شفا یافته است.

“چرا از شما برای تبلیغات استفاده کنم وقتی می دانم که از شما بیشتر می فروشم؟” او درخواست کرد. «یک متافوکا اینجا بنشین و مثل این باشد که «تو از او پیشی می‌گیری، اما او نسل (نفوذ) بیشتری دارد. پس چه کسی از چه کسی برای تبلیغات استفاده می کند؟ … من این را روی همه بچه‌هایم می‌گذارم: زمانی که ما «AHHH HA» را انجام می‌دادیم، آن همه مزخرفات، عالی بود. در حال حاضر، من به آن پسر لیل نیازی ندارم.»

NBA YoungBoy به لیل دورک طعنه می زند بعد از اینکه او از مسابقه آلبومش جدا شد: «دیگر یک گانگستر را ترول نکن»
  فشار آمریکا به اروپا برای اتخاذ موضع سخت‌تر علیه چین

NBA YoungBoy به لیل دورک طعنه می زند بعد از اینکه او از مسابقه آلبومش جدا شد: «دیگر یک گانگستر را ترول نکن»

دورک همچنین ادعاهایی مبنی بر اینکه NBA YoungBoy دلیل تاخیر او در انتشار بازی بوده را رد کرد تقریباً شفا یافته است. این آلبوم قرار بود در 12 می، همان روزی که یانگ بوی منتشر شود ثروتمندترین اپ، تا اینکه در آخرین لحظه به 26 می عقب رانده شد.

او توضیح داد: «آخرین هنرمندی که آلبوم من را امضا کرد، آلبوم من را عقب انداخت،» اگرچه او فاش نکرد که چه کسی بود. (Future، J. Cole، 21 Savage، Kodak Black و مرحوم Juice WRLD از جمله مهمانان لیست A پروژه هستند.)

در مورد DaBaby، لیل دورک فاش کرد که او در پشت صحنه با رپر کارولینای شمالی در طول تور Future’s One Big Party – که در ماه ژانویه یک دوره کوتاه در سراسر ایالات متحده آغاز شد – بر سر اختلافات DM از سال گذشته روبرو شد.

دبیبی در مارس 2022 در مورد انتشار پروژه مشترک خود با NBA YoungBoy با عضو OTF Memo600 صحبت کرد. بهتر از تو. ممو در توییتی نوشت: «نمی‌توان داببی را سرزنش کرد، او فکر می‌کرد که این مرد GNE است و حرفه‌اش را نجات داده است.»

در پاسخ، هیت ساز «Suge» به طور ضمنی گفت که دورک در DM هایش بود «پرچم سفید را تکان می داد» و اعلام کرد: «این یک باند، شهر، N-GGA یا محله ای در جهان به اندازه کافی ترسناک نیست که BABY Pick & Choose را ایجاد کند. چه کسی با n-gga پول بدست آورد.

من با دابیبی تماس گرفتم و به او گفتم، “هی فام، هر کاری که در هنگام پخش نوار انجام می‌دهی، همین است.” مرا حس می کنی؟» دورک به Akademiks گفت. “این زمانی بود که مزخرفات دیگر مطرح شد، “پرچم سفید در DM من به اهتزاز در آمد.”

  "پادکست JamBase" هنر ست لیست را با اعضای گروه پانیک گسترده بازبینی می کند، مو. & Greensky Bluegrass

ما در تور آینده بودیم. آنها دوست دارند، “DaBaby اینجا.” از خود او بپرسید، به او زنگ بزنید. من او را در یک اتاق کشیدم – نه “بیا اینجا!” من می گفتم، “آن را بررسی کنید.” او مانند “چی؟” “این یه چیز کوچیکه بریم سر پول می بینی سعی می کنند با تو چه کنند؟ ما گوشت گاو نداریم چرا؟ من به لعنتی نمی پردازم، چون تو با آن مرد آلبوم زدی. آن لعنت چقدر فروخته شد؟»

“پس دیگه با دابیبی لعنت نمیکنی؟” آک پرسید که اسمورک پاسخ داد: «ببینید، وضعیت DaBaby کمی متفاوت بود، زیرا ما قبل از پایین آمدن آن را خرد کردیم. بنابراین وقتی آن را در DM خرد کردیم، قبلاً آن را مدیریت کرده بودیم… ما با هیچ کس مشکلی نداریم، مرد. ما با هیچکس سیگار نمیخواهیم من نمی‌خواهم با کسی مشکل داشته باشم.»

The Voice در ادامه پیامی را برای بقیه بازی رپ ارسال کرد و گفت که هر هنرمند دیگری که تصمیم بگیرد با دشمنان او کار کند، احترام او را از دست خواهد داد.

او گفت: “اگر با کسی که به مردم من آسیب رسانده دعوا کنی، من نمی توانم با تو لعنت کنم.” “من با شما درگیر نیستم، مثلاً اگر شما را ببینم، نمی گویم که می خواهم شما را بکشم. من فقط با تو لعنت نمیکنم این (فقط) موسیقی نیست. فون است. چون کل وضعیت همین است. این مثل هیچ دعوای خیابانی نیست که بگوییم «مرد، همه این چیزها را له می‌کنی».


]
منبع: https://hiphopdx.com/news/lil-durk-nba-youngboy-beef-dababy-better-than-you