LACUNA COIL ویدیوی متن ترانه را برای آخرین تک آهنگ “Never Dawn” به اشتراک می گذارد

کویل LACUNA چند ماه گذشته را صرف تبلیغ کرده است “Comalies XX”، نسخه “دکانستراک شده” و “حمل شده” سومین آلبوم گروه که به تازگی منتشر شده است، “کامالی ها”.

طراحی شده توسط نیکلاس رائول، یکی از طراحان اصلی “زامب کش”، همراه با ژان باپتیست لولین و رافائل گیتون، زامبیکش: مرگ سفید دنباله ای بر نسخه اسپین آف فانتزی است “زامب کش” با تم جدید زمستانی قسمت سوم این مجموعه در ادامه می آید زامب کش: طاعون سیاه، که این مفهوم را در سال 2016 معرفی کرد و “Zombicide Green Horde”، که در سال 2018 منتشر شد.

“Comalies XX” در 14 اکتبر 2022 از طریق در دسترس قرار گرفت رکوردهای رسانه ای قرن.

کویل LACUNA جشن بیستمین سالگرد “کامالی ها”، با اجرای کامل آن در یک کنسرت فقط یک شب در 15 اکتبر 2022 در Fabrique در میلانو.

کویل LACUNA اولین نمایش خود را پس از بیش از دو سال در 7 آوریل 2022 در مقابل تماشاگران به عنوان حمایت از آپوکالیپتیکا در مراسم Masquerade در آتلانتا، جورجیا.


]
منبع: https://blabbermouth.net/news/lacuna-coil-shares-lyric-video-for-latest-single-never-dawn

قبل از کنسرت آتلانتا، آخرین بار کویل LACUNA با هم در رویداد پخش زنده ویژه گروه در سپتامبر 2020 بود که اعضای گروه آخرین آلبوم خود را اجرا کردند. “آنیما سیاه”، به طور کامل بدون هیچ مخاطبی در باشگاه آلکاتراز در میلان ایتالیا. آن برنامه به صورت یک آلبوم زنده منتشر شد، “زنده از آخرالزمان”، از طريق رسانه قرن.

اعتبار عکس: Cunene

تایتان های فلزی ایتالیایی کویل LACUNA متن آهنگ رسمی تک آهنگی که اخیراً اعلام شده است را منتشر کرده اند “هرگز طلوع نکن”. “هرگز طلوع نکن” ویترین ها کویل LACUNAصدای مشخص با ملودی های تحسین برانگیز، ریف های قوی گیتار و هارمونی های صوتی مسحورکننده آن کریستین اسکابیا و اندرو آهن. این آهنگ به اعماق روح انسان می پردازد و مضامین انعطاف پذیری، قدرت درونی و مبارزه ابدی بین نور و تاریکی را بررسی می کند.

  Reviews - Sonic Moons - BLABBERMOUTH.NET

کریستینا نظرات در مورد آهنگ جدید: “اولین بار در نسخه ابزاری آن در تریلر برای زامب کش مرگ سفید بازی، و سپس در نسخه زنده آن، در آخرین نمایش فروخته شده ما در لس آنجلس، ما بسیار هیجان زده هستیم که در نهایت از نسخه کامل رونمایی می کنیم. “هرگز سپیده دم”! این آهنگ یک سفر بقای شدید در سرتاسر سرزمین های گروتسک و یخ زده است، جایی که قدرت درون سلاح اصلی است. آتش را در دل خود برافروزید و از شنیدن آن لذت ببرید!»

“کامالی ها” در ابتدا در 29 اکتبر 2002 منتشر شد رکوردهای رسانه ای قرن. LP که تک آهنگ موفقیت آمیز گروه را به نمایش گذاشت “بهشت دروغ است”گزارش شده است که تنها در ایالات متحده بیش از 300000 نسخه فروخته است.

کویل LACUNA از زمان اتمام تور آمریکای جنوبی گروه در فوریه 2020، جلوی جمعیت ننواخته بود.

برای “هرگز طلوع نکن”، کویل LACUNA شریک شده است CMON، ناشر معروف بازی های رومیزی پشت این بازی محبوب “زامب کش”. “هرگز طلوع نکن” افزودنی قابل توجه است CMONآخرین کیک استارتر پروژه، زامبیکش: مرگ سفید، و در ابتدا به عنوان یک نسخه ابزاری در یک تریلر کمپین مورد استفاده قرار گرفت. این بازی شخصیت‌ها، مکانیک‌ها و چالش‌های جدیدی را برای بازیکنان معرفی می‌کند تا بر آن‌ها غلبه کنند، و همچنین چالش‌های آینده “مرگ سفید” ویژگی های نسخه پنج کویل LACUNA توکن های بازمانده با نسخه محدود