JOAN JETT AND THE BLACKHEARTS EP جدید دیجیتال “Mindsets” را منتشر کردند

تالار مشاهیر و پیشگامان راک اند رول افسانه ای جوآن جت و قلب سیاه EP دیجیتال جدید خود را منتشر کرده اند، “ذهنیت ها”، بر جتلیبل مستقل طولانی مدت Blackheart Records. شامل شش آهنگ کاملاً جدید، از جمله تک آهنگ “اگر آبی باشی”، EP توسط جت، کنی لاگونا و تام پانونزیو، و اجرایی تولید شده توسط کاریان برینکمن. “ذهنیت ها” این اولین انتشار موسیقی جدید برای گروه پس از اولین آلبوم آکوستیک آنها است “تغییر”، که در مارس 2022 منتشر شد.

“ذهنیت ها” ترکیبی عالی از پانک و راک اند رول است که به یکباره احساس بی زمانی و فوری می کند و به عنوان یادآور آنچه جوآن جت و قلب سیاه همه در مورد هستند. هر یک از شش آهنگ جدید در EP دارای چرخش خاص خود بر روی سازهای فشرده و ریف‌های گیتار سنگین گروه است که بدون زحمت با آنها جفت می‌شود. جتآوازی که پر از نگرش و فوریت باقی می ماند. هم صدا و هم نیرویی که باید با آن حساب کرد، جت به ارائه صدایی از اعتقاد و انرژی ادامه می دهد.

“اگر آبی باشی”، هم تک آهنگ و هم اولین آهنگ EP، لحن را برای مجموعه کامل از طریق گیتار کرانچی، دیستورشن فوروارد، گروه کر هوکی و و آهنگ تنظیم می کند. جتآواز قدرتمند و خرخر.

جت می‌گوید: “چند سال گذشته سال‌های سختی برای کل جهان بوده است. این آهنگ‌ها “ذهنیت‌های” مختلفی را منعکس می‌کنند که برای عبور از روز، هفته، سال یا دقیقه بعدی لازم است. این راهی است برای احساس ارتباط بیشتر. به آن دنیای بزرگ، زیبا، ترسناک بیرون، و در سر شما. BLACKHEARTS و من تجربه ای باورنکردنی از نوشتن، تمرین و ضبط این آهنگ ها داشتم. دوگی نیدلز، نوازنده گیتار ما، آهنگ های فوق العاده ای خلق کرد که ما EP را از آنها ساختیم.”

  کوین درو (KDAP) از صحنه اجتماعی شکسته

انتشار از “ذهنیت ها” جلوتر می آید جوآن جت و قلب سیاه‘ تور تابستانی در کنار برایان آدامز. برای تاریخ تور و اطلاعات بیشتر، لطفا به joanjett.com مراجعه کنید.

“ذهنیت ها” فهرست آهنگ:

01. اگر آبی هستی*
02. ویسکی خوب می شود**
03. تیراندازی به فضا*
04. آینه دید عقب*
05. قبل از طلوع*
06. (Make the Music Go) بوم*

* نوشته شده توسط جوآن جت و دوگی نیدلز
** نوشته شده توسط دوگی نیدلز

جت در دورانی بزرگ شد که راک اند رول برای دختران و زنان ممنوع بود، اما در نوجوانی، بلافاصله در باشگاه پسران را از روی لولا منفجر کرد. پس از تشکیل گروه خود سیاه دل ها در سال 1979، با او جت تبدیل شده است تالار مشاهیر راک اند رول او هشت آلبوم پلاتینیوم و طلایی و 9 آهنگ برتر 40 تک‌آهنگ از جمله آثار کلاسیک داشته است. “بد نامی”، “من عاشق راک اند رول هستم”، “از خودم بخاطر عاشق تو بودن متنفرم” و “زرشکی و شبدر”. با حرفه ای که شامل موسیقی، فیلم، تلویزیون، برادوی و بشردوستانه بوده است، جت همچنان یک نیروی قوی و الهام بخش برای نسل های طرفداران در سراسر جهان است. او به عنوان تهیه کننده، بر آلبوم های مهمی نظارت داشته است بیکینی کیل و میکروبشاهکار LA پانک “GI”.

جت و کنی لاگونا (تهیه کننده قدیمی و شریک موسیقی او) از بنیانگذاران Blackheart Records از تنه کنیکادیلاک پس از رد شدن از حداقل 23 برچسب. 40 سال بعد، قلب سیاه یک شرکت سرگرمی پر رونق است که موسیقی، فیلم و تلویزیون تولید می کند و همچنان به قهرمانی گروه های نوظهور ادامه می دهد.

  تماشا کنید: NITA STRAUSS در تور Atlanta Stop Of 'Summer Storm' از PANTERA 'Cowboys From Hell' را پوشش می دهد.

جوآن جت و قلب سیاه به تور جهان با نمایش‌های تیتراژ در کنار دیگر اسطوره‌های راک مانند سازمان بهداشت جهانی، روز سبز، قلب و FOO FIGHTERS.

“بد نامی”، مستندی در مورد جتزندگی، اولین بار در سال 2018 با تحسین منتقدان روبرو شد جشنواره فیلم ساندنس.

اعتبار عکس: شروین لاینز (با احترام از ارتباطات پوشش کامل)


]
منبع: https://blabbermouth.net/news/joan-jett-and-the-blackhearts-release-new-digital-ep-mindsets