JINJER 80 درصد از موسیقی را برای آلبوم Next Studio نوشته است

در مصاحبه جدید با MoreCore.TV در آخر این هفته انجام شد حلقه راک ام فستیوال در نوربرگ رینگ، آلمان، نوازنده بیس یوجین عبدوخانوف از فلزکاران مدرن اوکراینی جینجر در مورد پیشرفت جلسات ترانه سرایی برای ادامه آلبوم 2021 گروه صحبت کرد. “گل دیواری”. او گفت (همانطور که توسط BLABBERMOUTH.NET): “موسیقی های جدید زیادی نوشته شده است. دموها ضبط شده اند.

او توضیح داد: «فکر می‌کنم منتظر لحظه‌ای هستیم، نقطه‌ای که فقط می‌گوییم خوب، شروع می‌کنیم و سپس به استودیو می‌رویم و آلبوم جدید، آلبوم جدید را ضبط می‌کنیم. فکر می‌کنم از نظر موسیقی، از نظر مادی، در هشتاد درصد آلبوم جدید هستیم.»

در مورد مسیر موسیقی جدید پرسیده شد جینجر مواد، یوجین گفت: “همیشه چیزی وجود خواهد داشت که قبلاً (آنجا) نبوده است. در غیر این صورت نیازی به ساخت موسیقی جدید نیست.

او ادامه داد: «در حال حاضر سخت است که بگوییم دقیقاً چه خواهد شد. “و تا حدودی، من فقط نمی‌خواهم اسپویل‌های جدیدی بسازم. اما مطمئناً با آلبوم قبلی متفاوت خواهد بود.

“در ‘گل دیواری’ او افزود: “در آلبوم جدید، تا حدودی، تا حدودی، به نوعی پیش می‌رود، به‌عنوان بخش‌های بسیار آهسته و بسیار بد خلق، به نظر من حتی (در) مسیر متال هم رفتیم. راه دیگر – شاید جهت دث متال، چیزی شبیه به این. چیزی واقعا قدرتمند، دوباره شیاردار و چیزی که فقط به شما ضربه می زند، مستقیم به صورت شما می کوبد.”

جینجر اولین برنامه زنده خود را از زمان تهاجم روسیه به اوکراین در 10 ژوئن 2022 در نسخه سال گذشته پخش کرد. جشنواره گرینفیلدکه در اینترلاکن سوئیس برگزار شد. این کنسرت تنها چند روز پس از اعلام این خبر برگزار شد جینجر از مقامات اجازه داده شده بود که کشور جنگ زده خود را ترک کنند و به عنوان سفیران این کشور به اروپا سفر کنند.

  COREY TAYLOR Blasts Conspiracy Theorists: 'Belief Is Not A Fact'

جینجر زن جلو تاتیانا شمایلوک گفت تلویزیون خون استاک در سال گذشته Bloodstock Open Air جشنواره ای که جنگ در اوکراین به عنوان موجی از الهام بخش قوی برای هیچ یک از موسیقی های جدید گروه عمل نکرده است: او گفت: “در واقع نه.” “نمی دانم چرا. راستش را بخواهید چند آهنگ جنگی نوشته ام مسیر قبل از جینجراول از همه، و حتی قبل از شروع جنگ در اوکراین. و من نمی دانم چگونه، اما نوشتن در مورد جنگ زمانی که در اطراف من اتفاق نمی افتد برای من آسان است. اما وقتی شروع شد، من کاملاً ویران و از نظر خلاقیت فلج شدم. من نمی توانم در مورد آن بنویسم. من هنوز نمی توانم آن را پردازش کنم. فکر می‌کنم این یک آسیب بزرگ است که سال‌ها و سال‌ها طول می‌کشد تا رسیدگی شود، نه تنها برای من، بلکه بیشتر برای شهروندان اوکراین، برای قربانیان. من واقعاً فکر می کنم که اکنون وقت آن نیست که یک آهنگ جنگی دیگر بنویسم.”

ولی یوجین وی تصریح کرد: “در واقع، ما هرگز آهنگ جنگی نداشته ایم. ما هرگز چیزی ننوشته ایم که نظامی گرایانه یا چیزی شبیه به آن باشد… ما تعدادی آهنگ در دیسکوگرافی خود داریم که ترانه های صلح آمیز هستند، آهنگ هایی که خواستار صلح هستند و آنها را صدا می زنند. آهنگ‌های جنگی می‌توانند کمی گمراه‌کننده باشند، زیرا ممکن است مردم را وادار کند که در مورد آنچه واقعا هستند متفاوت فکر کنند.

تاتیانا می گوید که خب، او هیچ شعری ننوشته است، اما از زمان شروع جنگ، در این شرایط، تعدادی تصنیف را به صورت موسیقایی نوشته ایم. بنابراین قطعاً بازتابی خلاقانه از رویدادها در حال حاضر وجود دارد.”

  نشست وزرای اقتصاد گروه ۲۰ تحت الشعاع جنگ اوکراین

تابستان امسال، جینجر به عنوان اقدام حمایتی به آمریکا بازخواهد گشت مختل در تیتر گروه دوم در سال 2023 “زندگیت را پس بگیر” تور پشتیبانی اضافی از طرف خواهد آمد شکستن بنجامین.

اعتبار عکس: آنی اطلسمن


]
منبع: https://blabbermouth.net/news/jinjer-has-written-80-percent-of-the-music-for-next-studio-album