HAWKWIND: نسخه پنجاهمین سالگرد «آیین فضایی» در سپتامبر منتشر می شود

اتم هنج، خانه از HAWKWINDکاتالوگ عقب، انتشار یک نسخه لوکس 50 ساله را اعلام کرده است. HAWKWINDآلبوم زنده افسانه ای “آیین فضایی”. این در تور بریتانیای گروه در دسامبر 1972 ضبط شد که پس از انتشار آلبوم استودیویی اخیر گروه در آن زمان انجام شد. ضربان قلب دورمی فازول. نمایش زنده یک اجرای مداوم بود که با شعرخوانی توسط رابرت کالورت و یک تجربه صوتی و تصویری کامل بود. با حضور رقصندگان ثابت، خانم رنی و تونی کارراکنسرت ها همچنین یک نمایش نور استادانه توسط طراح مشهور نور را به نمایش گذاشتند لنگه مایع.

HAWKWIND در سال 1969، در ابتدا به عنوان باغ وحش هاوکویند، توسط باسکر سابق لندن دیو براک. در سال 1970، گروه در خارج از حصار محیطی ظاهر شد جزیره وایت جشنواره به عنوان اعتراض به هزینه پذیرش جیمی هندریکس در بین حضار مشاهده شد. همان سال اول بازی کردند گلاستونبری جشنواره این فعالیت‌ها به آنها کمک کرد تا به عنوان گروه مردمی تثبیت شوند، و همچنین با ایجاد یک سبک کاملاً جدید از موسیقی – راک فضایی، به طور گسترده مورد تایید قرار گرفتند. همچنین در آن سال اولین تک آهنگ گروه، “عجله در غروب آفتاب”، پس از آن اولین آلبوم خود با نام منتشر شد، “باد شاهین”.

را “آیین فضایی” تور به دنبال موفقیت بزرگ از “ماشین نقره” تک آهنگ (اگرچه این آهنگ در مجموعه زنده وجود نداشت) و سه کنسرت روی نوار توسط گروه ضبط شد. Pye Records واحد سیار آلبوم دوتایی حاصل با آثار هنری به یاد ماندنی طراح آراسته شد بارنی حباب و پس از انتشار در می 1973 در 10 مورد برتر در بریتانیا قرار گرفت.

  آمریکا ۶ شرکت هوانوردی و تکنولوژیک چینی را در فهرست سیاه قرار داد

در تاریخ 29 سپتامبر، این مجموعه جعبه‌دار لوکس نسخه محدود پنجاهمین سالگرد شامل 10 سی‌دی و یک دیسک بلوری است و دارای ریمستر جدیدی از آلبوم اصلی، همراه با میکس‌های جدید از هر سه کنسرت کامل ضبط شده در تور در استادیوم لیورپول است. ، ساندرلند لوکارنو و بریکستون ساندان، همه با هم مخلوط شده اند استیون دبلیو تایلر. این مجموعه همچنین شامل یک میکس صدای فراگیر 5.1 خیره کننده از آلبوم، به همراه یک میکس استریو جدید از آلبوم، شامل نسخه های کامل ویرایش نشده آلبوم است. “ایده پردازی” و “زمانی که امروز این دنیا را ترک کردیم” و انکور از “شما نباید این کار را انجام دهید”. این مجموعه با یک کتاب مصور 68 صفحه ای با مقاله جدید و تکثیر موارد کمیاب تکمیل شده است. “آیین فضایی” پوستر برنامه تور، ساخت این جعبه مجموعه انتشار قطعی و این آلبوم افسانه ای.

موفقیت از “ماشین نقره” تور مضمون معروف خود را با عنوان تامین مالی کردند “آیین فضایی”. این نمایش الگویی برای همه آینده است HAWKWIND نشان می دهد. استعدادهای خلاق گروه، از جمله مشارکت‌های افرادی مانند نویسنده علمی تخیلی مایکل مورکاک، شاعر و بصیر باب کالورت، طراح بارنی حباب و مهندس روشنایی لنگه مایع اولین نمایشگاه جاده ای واقعی چند رسانه ای جهان را ایجاد کرد. رگبار نور، صدا، رقص و تئاتر از آن زمان به یکی از ویژگی های بارز همه موارد بعدی تبدیل شده است. HAWKWIND نمایش می دهد که هر کنسرت را به یک کنسرت منحصر به فرد و دیدنی تبدیل می کند تا یک کنسرت استاندارد راک دیگر.

  پادکست JamBase: Sylvan Esso

در سال 1972، محبوبیت گروه به حدی افزایش یافت که آنها اکنون می توانند سرفصل مکان هایی مانند مزرعه گچ راندهاوس معروف در لندن باشند. کنسرتی که با عنوان “پارتی کامیونداران چرب” در این مکان در ماه فوریه برگزار شد، قرار بود برای همیشه در آن حک شود. HAWKWIND فولکلور، همانطور که در این نشان می دهد که تک علامت تجاری آنها بود “ماشین نقره” ضبط شده بود. آهنگ، که برجسته لمی در زمینه آواز، گروه را پس از اینکه در ژوئن همان سال به رتبه دوم جدول بریتانیا رسید، مورد توجه عموم مردم قرار گرفت.

دنبال کردن “آیین فضایی” تور بریتانیا، گروه همزمان با انتشار سومین آلبوم تحسین شده خود، تور خود را در ایالات متحده ادامه داد. ضربان قلب دورمی فازولو سپس ضبط زنده “آیین فضایی”.


]
منبع: https://blabbermouth.net/news/hawkwind-50th-anniversary-edition-of-space-ritual-due-in-september