GENE SIMMONS درباره راکرهایی صحبت می کند که از KISS الهام گرفته شده اند


]
منبع: https://blabbermouth.net/news/gene-simmons-talks-about-rockers-who-have-been-inspired-by-kiss

بوسهاجرای نهایی نمایش ها در سپتامبر امسال آغاز می شود و اکنون شامل توقف هایی در کراندون، ویسکانسین می شود. سینسیناتی، اوهایو؛ و کلیولند، اوهایو قبل از پایان دادن به یک کنسرت عظیم در شهری که همه چیز برای آن آغاز شد بوسه. شهر نیویورک برای بیش از چهار دهه بخشی از اخلاق و خط داستانی گروه بوده است، بنابراین آنها احساس کردند که اوج گرفتن یک نماد نمادین مناسب است. تالار مشاهیر راک اند رولحرفه ای شایسته روی صحنه در باغ معروف مدیسون اسکوئر نیویورک.

“آخر جاده” در ابتدا قرار بود در 17 ژوئیه 2021 در شهر نیویورک به پایان برسد، اما از آن زمان تا اواخر سال 2023 تمدید شده است. این سفر در سپتامبر 2018 پس از یک سفر اعلام شد. بوسه اجرای آهنگ کلاسیک گروه “شهر راک دیترویت” بر “مسابقه ی کشف استعداد آمریکا”.

سیمونز همچنین در مورد هنرمندان بیشماری که تحت تأثیر قرار گرفته اند صحبت کرد بوسه در طول پنج دهه گذشته او گفت: “کرک همت دندان هایش را برید بوسه رکوردها، و این است متالیکا. و سکه بود در PANTERA. اما این حیطه را اجرا می کند… می دانید، در یک نقطه خاص، وقتی 13 ساله یا هر چیز دیگری هستید و یک پسر در میانه راه هستید… تام مورلو (خشم علیه ماشین) سخنرانی پذیرش ما یا مقدمه ای را انجام داد تالار مشاهیر راک اند رولو داستان او، در واقع، بسیار الهام بخش بود در مورد بچه بودن در وسط آمریکا، نداشتن چیزهای کافی برای الهام بخشیدن به او یا فکر کردن او در مورد احتمالات و چیزهای دیگر. و شروع کرد به صحبت کردن بوسه و در مورد اینکه چگونه گرفتن آن رکوردها فقط نحوه نواختن گیتار و بلند شدن روی صحنه نبود، بلکه باز کردن ایده های تخیل، حس بصری چیزها بود. و من با انواع و اقسام افراد، نه فقط راک‌ها و غیره، بلکه با افرادی از اقشار مختلف آشنا شده‌ام که می‌گویند: “این در کودکی برای من مهم بود.” و گوش کن، این بزرگترین است… خیلی مهم نیست که آنها افراد مشهور هستند، اما این قطعه خوبی در قلب من است. اما من به شما می گویم، هیچ چیز – و منظورم هیچ چیز نیست – با یک بچه پنج ساله که زندگی می کند، نفس می کشد و می خورد رقابت نمی کند. بوسه. وقتی یک بچه پنج ساله را می بینید بوسه آرایش نشسته روی شانه های پدرش که خودش آرایش کرده است، در کنار پدرش که 50 یا 60 سال سن دارد، و همه در حال تکان دادن در نمایشگاه هستند، و وقتی بچه بالاخره (شاخ شیطان را درخشید) ” اشاره دست)، بهتر نمی شود.”

  PETE SANDOVAL Resurrects TERRORIZER With DAVID VINCENT

بوسه کار خود را با دو نمایش پشت سر هم در مدیسون اسکوئر گاردن در نیویورک در اوایل دسامبر به پایان خواهد رساند.

بوسه سفر خداحافظی خود را در ژانویه 2019 آغاز کرد اما در سال 2020 به دلیل همه گیری کووید-19 مجبور به توقف آن شد.

در مصاحبه جدید با “حواس پرتی روزانه” میزبان کریس کیلیان بر ComicBook.com، بوسه نوازنده بیس / خواننده جین سیمونز از او پرسیده شد که آیا این دیر درست است؟ PANTERA گیتاریست “Dimebag” دارل ابوت در یک دفن شد بوسه تابوت او پاسخ داد: «این است درست است، واقعی. Dimebag داشت (اصلی بوسه گیتاریست) آس (فرهلی) روی سینه اش خالکوبی شده است. او به طرز غم انگیزی روی صحنه توسط یک دیوانه که به سرش شلیک کرد کشته شد. سکهخانواده او تماس گرفتند. و من چند تا داشتم بوسه تابوت، انواع مختلف و من در واقع یکی از مجموعه خود را فرستادم، و او در واقع در یک دفن شد بوسه تابوت، آره.”