GEEZER BUTLER در مورد عملکرد راب هالفورد در سال 2004 با BLACK SABBATH فکر می کند: “خیلی خوب شروع نشد”

یهودا کاهن خواننده راب هالفورد ملحق شد شنبه برای دو گیگ برای پشتیبانی آزی آزبورن در آخرین نمایش های خود برای “دیگر هیچ توری وجود ندارد” تور در نوامبر 1992 در کاستا مسا، کالیفرنیا پس از آن شنبهخواننده آن زمان، رونی جیمز دیو، از روی صحنه رفتن خودداری کرد. غارت نیز با شنبه اعضا تونی آیومی، گیزر باتلر و بیل وارد در 26 آگوست 2004 در ایستگاه کامدن، نیوجرسی اوزفست بعد از اوزی با “حمله برونشیت” پایین آمد و نتوانست در کنسرت شرکت کند.

خدمتکار منعکس شده است هالفوردحضور در سال 2004 با شنبه در مصاحبه جدید با 107.7 RKR‘s “نمایش صبحگاهی راکر”. او گفت (همانطور که توسط BLABBERMOUTH.NET): “عالی بود. غارتاز همان منطقه ای هستیم که ما چهار نفریم. و تونی در واقع برای مدیریت نسخه اول استفاده می شود یهودا کاهن. بنابراین همه ما از اوایل دهه 70 همدیگر را می شناختیم. و غارت همه اشعار را می دانست شنبه چیز. و وقتی که اوزی بیمار شد، یهودا کاهن همان صورت‌حساب ما بود و ما به نوعی پرسیدیم غارت اگر بدش نمی آمد بیاید و جایش را پر کند اوزی. او کمی بی میل بود، اگر صدایش را درآورد. اما بعد موافقت کرد. و عالی پیش رفت.”

در پاسخ به این سوال که استقبال تماشاگران در سالن چگونه بود؟ اوزفست کنسرت، خدمتکار گفت: «خب، خیلی خوب شروع نشد، چون همه انتظار دارند اوزی، و سپس وجود دارد راب هالفورد در حال آمدن و بعد از اولین آهنگ، همه ما را پذیرفتند. آنها واقعاً نمی دانستند چه خبر است. چرا هست راب هالفورد آواز خواندن با بلک سابث بجای اوزی? و بعد فکر می کنم بعد از اولین آهنگ همه چیز را توضیح داد. و سپس مخاطب آن را دریافت کرد. و بعد از آن یک کنسرت خوب بود.”

  YOSHIKI To Become First Japanese Artist To Be Immortalized In Cement At TCL Chinese Theatre Hollywood

سه ماه پیش، هالفورد گفت SiriusXM‘s بانیارد آزی میزبان مارک استریگل در مورد اجراهایش با شنبهاولین بار در کاستا مسا، در کالیفرنیا بود. نمی‌توانم به یاد بیاورم چه زمانی. می‌دانم که یک ویدیوی شگفت‌انگیز از کل برنامه وجود دارد یوتیوب جایی، که صدای خوبی دارد و خوب به نظر می رسد. این یک خاطره عالی است.

“چطور این اتفاق افتاد… می دانید، چه زمانی رونی – خدا تو را حفظ کند، رونی – با آن کار می کرد شنبه، و فرصتی برای گروه فراهم شد تا در آن نمایش در کوستا مسا کمی اتحاد مجدد داشته باشند. اوزی، رونی گفت: “من فقط به دلایل شخصی کنار می روم.” بنابراین او انجام داد” غارت توضیح داد. “و بعد از آن با من تماس گرفت تونی، ‘می توانید بیایید و به ما کمک کنید؟’ “آره، شما می خواهید چه کار کنم؟” بلا بله بلا. در مورد ست لیست صحبت کردیم. ما چند آهنگ را در آنجا گذاشتیم شنبه برای همیشه این کار را انجام نداده بودم، زیرا آنها مورد علاقه من بودند و فکر می کردم طرفداران آنها را دوست خواهند داشت. و سپس در دقیقه بعد ما در حال انجام دو نمایش هستیم. ما در استودیو اینجا در فینیکس کمی هیجان داریم، مجموعه را به پایان برسانیم و روز بعد در حال اجرای دو نمایش فروخته شده در Costa Mesa هستیم. بنابراین شگفت انگیز بود.

“و سپس شما به جلو بروید. و این همان کاری است که ما در گروه‌ها برای یکدیگر انجام می‌دهیم. اوزی گلویش خیلی خوب نبود و از طرف من تماس تلفنی گرفت شارون (اوزیهمسر و مدیر)… و همین معامله. او به این بیماری برونشیت مبتلا شده است. آیا می توانید برای نمایش شرکت کنید؟ ‘اره حتما. کدام یک؟’ “امشب.” من مثل “امشب؟” بله. آیا می توانید نمایش را امشب انجام دهید؟ من هم همین کار را کردم. من انجام دادم کشیش مجموعه، دوش گرفت، عوض شد، دوید بیرون و این کار را انجام داد اوزی چیز با شنبه. پس دو سه بار این اتفاق افتاده است.

  تونی آیومی از BLACK SABTH در مورد سلامتی خود به روز رسانی می کند: "من بالا و پایین هستم"

“این کاری است که ما انجام می دهیم، مرد. ما یکدیگر را دوست داریم.

کشیش و شنبه برگرد برای همیشههالفورد اضافه. “و بنابراین ما هنوز این دوستی و رابطه زیبا را داریم که در داخل و بدون موسیقی ماندگار است. کشیش و شنبه، ما همه چیز را شروع کردیم.”

در مصاحبه ای در سال 2005 با هفت تیر، آیومی بیان کرد در مورد غارتعملکرد با شنبه در سال 2004 اوزفست: «در ابتدا نگران بودیم، زیرا مردم انتظار دارند اوزی، اما اگر غارت به ما کمک نکرده بود، اصلاً نمایشی وجود نداشت. وقتی مدیرمون بهم گفت اوزی برونشیت داشت و نمی توانست آواز بخواند، از من پرسید که در مورد چه فکر می کنم غارت انجام آن گفتم: “فکر می‌کنم این ایده خوبی است تا زمانی که از قبل به همه بگویید تا آنها بدانند.” البته آنها درست قبل از اینکه ما روی صحنه برویم به تماشاگران گفتند، بنابراین فکر کردم، “اوه، نه.” اما جمعیت واقعاً از او استقبال کردند.”

دیو جایگزین شده است آزبورن که در بلک سابث در سال 1980، ضبط “بهشت و جهنم” و “قوانین اوباش” آلبوم ها، به علاوه “شیطان زندگی کن”، قبل از ترک در سال 1982. او 10 سال بعد برای آلبومی به نام دوباره به گروه پیوست “انسان زدا”، و دوباره با گروه زیر تیم شد بهشت جهنم بنر در سال 2006 بهشت جهنم آلبومی به نام منتشر کرد “شیطانی که میشناسی” در سال 2009.

رونی در 16 می 2010 در سن 67 سالگی بر اثر سرطان معده درگذشت.

  جاش تاد از BUCKCHERRY در مورد تغییرات ترکیبی: "ما از شر اعضای گروه خلاص می شویم چون کار نمی کند"


]
منبع: https://blabbermouth.net/news/geezer-butler-reflects-on-rob-halfords-2004-performance-with-black-sabbath-it-started-off-not-very-well