EYE AM Feat. اعضای TYPE O NEGATIVE و CROWBAR: یک جلسه نوشتن دیگر برای اواخر ژوئن برنامه ریزی شده است

EYE AM، گروه جدید با حضور سابق TYPE O NEGATIVE اعضا کنی هیکی (گیتار/آواز) و جانی کلی (طبل)، همراه با کرک ویندستاین (گیتار، آواز؛ CROWBAR، پایین، پادشاهی غم و اندوه) و تاد استرنج (CROWBAR، پایین)، اولین تک آهنگ خود را منتشر خواهد کرد، “رویاها همیشه با خورشید می میرند”، در 2 ژوئن از طریق پرونده رنگ جسد. موزیک ویدیوی این آهنگ اخیرا توسط مایک هولدربیست و اولین نمایش آنلاین خود را در همان روز انجام خواهد داد. پیش نمایش در زیر موجود است.

صحبت کردن با ذوب شدن از دیترویت WRIF ایستگاه رادیویی، کلی در مورد چگونگی بیان کرد EYE AM گرد هم آمدند (همانطور که توسط BLABBERMOUTH.NET): «این با شروع شد اندرو اسپولدینگ. او را دیدم؛ او یک بازرگان بود دانزیگ. و سپس O را تایپ کنید پس از آن به تور رفت. او را بیرون آوردیم و با او کار کرد O را تایپ کنید تا پیتر (استیل، TYPE O NEGATIVE خواننده) درگذشت. و همه ما دوستان و چیزهای خوبی باقی ماندیم. و او یک برچسب مستقل راه اندازی کرد. او یک برچسب کوچک کوچک شروع کرد. و او پیشنهاد کرد که من را بگذارم و کنی با هم کرک ویندستاین و تاد استرنج از جانب CROWBAR. همه ما با هم دوست بودیم – من می دانستم کرک و تاد برای 30 سال در این مرحله. بنابراین ما همیشه با هم دوست بوده‌ایم و همیشه راه‌ها را در هم می‌گذرانده‌ایم و این و آن را می‌گذرانیم، اما واقعاً هیچ‌وقت این فرصت را نداشتیم که وارد یک اتاق شویم و با هم بازی کنیم. و درو آیا آن را کار کرده بود. همه ما دو ماه پیش در فلوریدا ملاقات کردیم. وارد اتاق شدیم، آن آهنگ را ساختیم، روز بعد آن را ضبط کردیم و تمام شد. انجام شد.”

  کره جنوبی آب دریا را برای امارات شیرین می کند

مطابق با کلی، “رویاها همیشه با خورشید می میرند” در کمتر از یک روز نوشته و ضبط شد. “درو او گفت: “به معنای واقعی کلمه مرا از فرودگاه بلند کرد و به تمرین برد.” و بچه ها در اتاق بودند. و من فقط چمدانم را کناری گذاشتم، کیت را تنظیم کردم و شروع به کار روی آهنگ کردیم. و سپس صبح روز بعد به استودیوی ضبط رفتیم، تمام طبل ها را دنبال کردیم. و بعد من در هواپیما بودم. نمی دانم بعد از آن به کجا می رفتم، اما باید بلافاصله پس از اتمام ردیابی، آنجا را ترک کردم. فکر می کنم پرواز من ساعت شش صبح روز بعد بود. بنابراین من به معنای واقعی کلمه برای چند ساعت آنجا بودم.”

وی ادامه داد: ما در اواخر ژوئن به نیواورلئان می رویم تا کارهای نویسندگی و ضبط بیشتری انجام دهیم، اگر به یک هفته کامل برسیم، چه کسی می داند چه اتفاقی می افتد؟

در مورد چگونگی “رویاها همیشه با خورشید می میرند” مشخص شد، جانی گفت: “آهنگ باحالی است. من واقعاً مطمئن نبودم چه انتظاری داشته باشم. حدس می‌زنم بهترین راه برای مقایسه آن – البته در مقیاسی متفاوت – اینطور باشد. اسکات ویلند و هفت تیر مخملی (با هم جمع شدند). شما این افراد را از این گروه ها می گیرید و آنها را کنار هم می گذارید و انتظار خاصی از آن دارید. سپس مطمئن نیستید که آیا آن را برآورده می کند، آیا از آن فراتر می رود یا بسیار پایین تر است. اما از اینکه چقدر کار کردن با همه آسان بود و چقدر لذت بخش بود شگفت زده شدم.”

  Watch STEVE HARRIS's BRITISH LION Perform In Milan During Summer 2023 European Tour

“رویاها همیشه با خورشید می میرند” در فوریه در Gainesville، فلوریدا ضبط شد. جلسات ضبط توسط نوازنده باس نظارت می شد راجر لیما از کمتر از جیک در استودیو او تماس گرفت خندق.

ویندستاین قبلاً در مورد آهنگ گفته بود: “برای من فقط عاشق پارازیت کردن و نوشتن آهنگ با افراد با استعداد هستم. تاد استرنج از دهه 80، بنابراین می دانستم که عالی خواهد بود، اما فرصتی برای دور هم جمع شدن داشتم کنی و جانی هیجان انگیز بود در ابتدا کمی عصبی بودم، اما زمانی که شروع به ساختن آهنگ کردیم، احساس بسیار خوبی داشتم که درگیر چیز خاصی هستیم. من عاشق این آهنگ هستم و نمی توانم منتظر بمانم تا با این بچه ها بیشتر بنویسم.”

هیکی وی افزود: “خب، ما واقعاً نمی دانستیم که چه اتفاقی می افتد. من چند تا ریف و ایده نیمه تمام داشتم و آنها را ضبط کردم و فرستادم برای کرک و او برخی از ایده های خود را نوشت. من فکر می‌کنم از آنجایی که همه ما تقریباً همسن هستیم، این موسیقی بازتاب موسیقی‌هایی است که ما با آن بزرگ شده‌ایم، که بیشتر هارد راک و متال دهه ۷۰ بود. کیفیت سنگ کلاسیکی دارد. من بعضی ها را می شنوم هندریکس در آنجا نیز وقتی نوازندگان و ریف‌ها را داخل یک دیگ می‌اندازید و سپس گوش می‌دهید تا آنچه را که از آن بیرون می‌آید بشنوید، واقعاً راضی‌کننده است. به نظر من صدایی کمتر ساختگی دارد. همچنین می‌توانست به دیوار برخورد کرده و به یک فاجعه منجر شود، که یک عنصر خطر را نیز به آن اضافه می‌کند. اما من فکر می‌کنم که ما با چیز بسیار جالبی روبرو شدیم.”

  STITCHED UP HEART آلبوم "To The Wolves" را اعلام کرد و آهنگ "Possess Me" را به اشتراک گذاشت

علاوه بر کارشان با TYPE O NEGATIVE، هیکی و کلی قبلا در گروهی به نام همکاری کرده بود باطل هفتم، که یک آلبوم کامل منتشر کرد، “بهشت رفته است”، در سال 2009 و قبر نقره ای، که صادر کرد “لبه وجود” در سال 2019

در مصاحبه ای در سال 2018 با افسانه های راک اند رول، هیکی در مورد شیمی خود با کلی: “من باهاش ​​کار کردم جانی مدت ها قبل TYPE O. ملاقات کردم جانی احتمالا در سال 1986 TYPE O در سال 1989 تشکیل شد، بنابراین ما قبلاً در یک گروه ترش با هم بودیم. اساساً ما بزرگ شدیم و همه چیز را به روش اشتباهی با هم یاد گرفتیم و مجبور شدیم در طول سالها آن را حل کنیم. (می خندد) برای من با او کاملا طبیعی است. ما در آن بهتر شدیم. رفیق، تو 35 سال کاری انجام می دهی، امیدوارم در آن بهتر شوی.”

اصلی CROWBAR نوازنده باس عجیب در سال 2016 برای چرخه تور در حمایت از گروه به گروه بازگشت “مار فقط دروغ می گوید” آلبوم

عجیب، که در ابتدا رفت CROWBAR در سال 1999، دو سال در آنجا ماند و قبل از اینکه یک بار دیگر بر روی زندگی خانوادگی خود تمرکز کند.

CROWBAR پیشکسوت ویندستاین، که در سوپرگروه نیواورلئان نیز بازی می کند پایین، دو آلبوم منتشر کرد با نژاد نفرت‘s جیمی جاستا زیر پادشاهی غم و اندوه بنر کرکاولین آلبوم انفرادی، “رویا در حرکت”، در سال 2020 وارد شد.


]
منبع: https://blabbermouth.net/news/eye-am-feat-type-o-negative-and-crowbar-members-another-writing-session-scheduled-for-late-june