EVERCLEAR “Live At The Whisky A Go Go” را در سپتامبر منتشر می کند

“Live At The Whisky A Go Go” خام، شل، پر سر و صدا و به نوعی در اطراف لبه ها پاره شده است… درست مانند راک اند رول که قرار است باشد.” الکساکیس. “پس از بزرگ شدن در سانتا مونیکا در اواخر دهه 1970، اجرا در ویسکی همیشه یک رویا بود، و این رویا سرانجام در دسامبر گذشته محقق شد. همیشه تمیز همیشه یکی از آن گروه‌هایی بوده است که صدایشان بلندتر و پر سر و صداتر از ماست، بنابراین این آلبوم هدیه‌ای از عشق به هزاران طرفدار است که در 30 سال گذشته به برنامه‌های ما آمده‌اند.”

همیشه تمیزآرت الکساکیس (آواز، گیتار)دیوی فرانسوی (گیتار)فردی هررا (صدای بم)،برایان نولان (درامز) – برای حمایت از آلبوم زنده در یک تور تیتراژ پاییزی که اخیراً اعلام شده است، در راه است. گردش 30 روزه، با حضور مهمانان ویژه آتاری ها و عنکبوت های صورتی، از 6 سپتامبر در لکسینگتون، کنتاکی آغاز می شود و در سراسر کشور، از جمله کلیولند، بوفالو، فیلادلفیا، بوستون، شهر نیویورک (18 سپتامبر در Gramercy Theatre)، نشویل، اوماها، دنور، سیاتل، لس آنجلس (9 اکتبر) توقف خواهد کرد. در ویلترن)، سانفرانسیسکو، و بسیاری دیگر، قبل از پایان 15 اکتبر در پایونیرتاون، کالیفرنیا. همیشه تمیز همچنین برنامه های متنوعی را برای تابستان آماده کرده است.

اعتبار عکس: اشلی آزبورن (با احترام از مطبوعات اینجا تبلیغات)

از زمان تشکیل در سال 1992، همیشه تمیز با هر معیاری از حرفه ای طولانی برخوردار بوده است، شامل 11 نسخه استودیویی، از جمله چهار نسخه طلایی یا پلاتینیوم، فروش بیش از شش میلیون آلبوم، و دستیابی به 12 آهنگ برتر 40 تک آهنگ برتر در رادیو راک اصلی، آلترناتیو و 40 رادیوی برتر بزرگسالان، از جمله “سنت مونیکا”، “پدر من”، “من برایت یک زندگی جدید خواهم خرید”، “فوق العاده” و “همه چیز برای همه”و همچنین ویدیوهای متعدد، هزاران نمایش، و تمجیدهای مختلف دیگر، از جمله یک فیلم در سال 1998 گرمی نامزدی اولین آلبوم گروه در سال 1993، “دنیای سر و صدا”، منتشر شده در لیبل مستقل پورتلند رکوردهای تیم/کر، همراه با تلاش های قابل توجه آنها برای نفوذ به رادیو کالج و سر و صدایی که در صحنه موسیقی پورتلند ایجاد کرده بودند، توجه لیبل های بزرگ را به خود جلب کرد. کاپیتول رکوردز، که بلافاصله پس از آن گروه را امضا کرد. با اولین آلبوم اصلی آنها، آلبوم فروش پلاتین در سال 1995 شروع شد “درخشش و محو شدن”، و موفقیت عظیم آن در صدر جدول “سنت مونیکا”، همیشه تمیز به زودی نامی آشنا شد و در میان توده‌ها منجنیق شد و به این ترتیب به آنها اجازه داد تا حرفه سه دهه‌ای موفق شوند و دوام بیاورند. در سال 2019، الکساکیس او به بیماری ام اس (MS) مبتلا بود و از آن زمان از هر بلیطی که برای اجراهایش خریداری کرده بود، یک دلار به خیریه هایی مانند اهدا کرده است. صندوق نوازندگان امداد شیرین و انجمن ملی ام اس. برای جشن 30 سالگی خود در سال 2022، همیشه تمیز دوباره منتشر شد “دنیای سر و صدا” به عنوان یک نسخه بازسازی شده ویژه و لوکس، آلبوم را برای اولین بار در پلتفرم های استریم دیجیتال با شش آهنگ جایزه علاوه بر 12 قطعه اصلی آن در دسترس قرار داد. علاوه بر هزاران نفر او همیشه تمیز اجراهایی در طول زندگی حرفه ای طولانی گروه، الکساکیس سالانه ایجاد و اجرا می کند “Summerland” تور، که شامل بسته ای از گروه های موسیقی آلت راک محبوب دهه 90 است، و او اولین آلبوم انفرادی خود را منتشر کرد. “آوازهای خورشید”، در سال 2019.

  کارشناسان چینی: سفر رئیسی به پکن، نشانه تحکیم بیش از پیش روابط است

“Live At The Whisky A Go Go” فهرست آهنگ

همیشه تمیزیکی از گروه‌های آلترناتیو راک پیشرو که از دهه 90 ظهور کرد، به رهبری خواننده، گیتاریست و موسس آرت الکساکیس، به طور رسمی جزئیات آلبوم جدید خود را فاش کرد. “Live At The Whisky A Go Go”، و اولین تک آهنگ و موزیک ویدیو را منتشر کرد “دختر هروئین”. روز جمعه 8 سپتامبر از طریق رکورد بلوار سانست، “Live At The Whisky A Go Go” در اواخر سال 2022 ضبط و فیلمبرداری شد همیشه تمیزتور سی امین سالگرد بازگشت الکساکیسزادگاهش لس آنجلس است و اولین باری بود که کوارتت تحسین شده در این مکان مشهور اجرا کرد. مجموعه 17 آهنگی شامل تمام بازدیدها و گنجینه های پنهان از سراسر جهان است همیشه تمیزکاتالوگ فوق العاده و همچنین دو آهنگ جایزه استودیو، تک آهنگ سال گذشته “سال ببر” و تک آهنگ جدید “آواز بخوان”. اولین پیشنهاد از آلبوم پیش رو، موفقیت سال 1995 است “دختر هروئین”، از آلبوم پلاتین فروش گروه “درخشش و محو شدن”.


]
منبع: https://blabbermouth.net/news/everclear-to-release-live-at-the-whisky-a-go-go-in-september

01. معرفی (توسط مت پینفیلد)
02. خیلی برای The Afterglow
03. همه چیز برای همه
04. دختر هروئینی
05. Heartspark Dollarsign
06. پدر من
07. عصبی و عجیب
08. آهنگ افرا آتش
09. فوق العاده است
10. توت فرنگی
11. رادیو AM
12. خدای محلی
13. من برای شما یک زندگی جدید می خرم
14. سانتا مونیکا
15. لب های مولی
16. سال ببر (تراک جایزه استودیو)
17. بخوان دور (تراک جایزه استودیو)