Elder Devil به اشتراک گذاری آهنگ جدید و موزیک ویدیو - رامین موزیک

Elder Devil به اشتراک گذاری آهنگ جدید و موزیک ویدیو

Elder Devil به اشتراک گذاشتن آهنگ جدید و موزیک ویدیو، “Burning Forest”


گروه گرندکور کالیفرنیایی Elder Devil جدیدترین تک آهنگ و موزیک ویدیوی خود را به نام «جنگل سوزان» منتشر کرد که از آلبوم دوم بعدی گروه، «Everything Worth Loving» گرفته شده است که قرار است در تاریخ 16 ژوئن از طریق Prosthetic Records منتشر شود.

ویدئوی اجرای سیاه و سفید با کنتراست بالا، خواننده استفن مویر را می‌بیند که یک بار دیگر به دنبال موزیک ویدیویی که قبلا منتشر شده بود، “بدن من زیارتگاه خاکی است”، وظیفه کارگردانی را بر عهده می‌گیرد.

استفان مویر از Elder Devil در سخنرانی خود در تک‌آهنگ اظهار داشت: “جنگل سوزان” در مورد تماشای سوختن هر چیزی است که دوست دارید در اطراف شما. هیچ چیز دائمی نیست و راحتی زودگذر است.”

جیکوب لی (گیتار) می‌افزاید: «در حین نوشتن آلبوم، برخی از این ریف‌ها بسیار سرگرم‌کننده بود، خوشحالم که «جنگل سوزان» نه تنها به یک تک‌آهنگ تبدیل شد، بلکه یکی از اصلی‌ترین آهنگ‌ها برای همه ما شد. خرد کردن. این ویدیو برای فیلمبرداری بسیار عالی بود و من هرگز فراموش نمی‌کنم که باید در محل بایستم و برای سه عکس با نور بارق جلوی صورتم بازی کنم.»

در سال 2016 توسط ترانه‌سرا Jacob Lee (Hellish Form، Keeper، Plasticbag FaceMask) و خواننده استیون مویر، بنیان‌گذاری شد، بیانیه ماموریت Elder Devil برای ساختن سنگ‌های ریز و لجن‌های ریزش‌آلود برای عشق به موسیقی شدید، و صحنه‌ای که از آن متولد شده‌اند، باقی مانده است. در اجرای آن تزلزل ناپذیر است. با تعداد انگشت شماری EP و فیلم کامل 2019، The Light Dimmed Eternal، آخرین فصل Elder Devil یک نشخوار نگران کننده در مورد غم و اندوه است.

  اجرای FOREIGNER در فورت یتس، داکوتای شمالی را تماشا کنید

شما می توانید “جنگل سوزان” را اینجا ببینید!


]
منبع: http://www.metalunderground.com/news/details.cfm?newsid=155874