DEICIDE تور اروپا آگوست 2023 را اعلام کرد

لیست کامل نمایش ها را می توانید در پوستر زیر مشاهده کنید.

انگلیسی عضو شد خودکشی در سال 2016 پس از خروج گیتاریست قدیمی جک اوون.

با توجه به آنچه که او و هم گروهانش در یک قرارداد ضبط به دنبال آن بودند، گلن گفت: “ما می خواستیم یک معامله یک رکوردی داشته باشیم، مرد، با انبوهی از پول برای انجام آن. و به آن رسیدیم… هر دوی ما می توانیم بعد از آن کنار برویم. من فکر می کنم این به نوعی باعث می شود مردم کار بهتری انجام دهند. و برای ترویج بهتر آن. من فکر می کنم این تجربه بسیار بهتری برای ما خواهد بود. ما همیشه این معاملات چند رکوردی را داشته ایم که مجبور بوده ایم انجام دهیم. و شما نیز مانند من می دانید، پس از اولین رکورد، شما می گویید “من چه کار کردم؟” بین انجام این کار با خودمان و من و استیو (آشیم، خودکشی درامر) نمی خواهم پاکت نامه ها را لیس بزنم و تمبر بگذارم. به همین دلیل ما این مسیر را طی کردیم.»

خودکشی اولین نمایش خود را با گیتاریست جدید گیتاریست اجرا کرد تیلور نوردبرگ (فقدان، وضعیت غیر انسانی) در 21 مه 2022 در تئاتر Rickshaw در ونکوور، بریتیش کلمبیا، کانادا.

کریس ملحق شد خودکشی در سال 2019 پس از جدایی گیتاریست انگلیسی علامت گذاری کنید.

“اغراق توهین آمیز” در سپتامبر 2018 از طریق رسانه قرن.

در فوریه 2022، نوردبرگ در مصاحبه ای با “Brews N Tunes” پادکست اگر او و هم گروهان جدیدش کار را برای پیگیری شروع کرده بودند “اغراق توهین آمیز” آلبوم او پاسخ داد: “آنها بیشتر آلبوم جدید را قبل از پیوستن من شروع کرده بودند، اما از زمان اعلام (که قرار است سی امین سالگرد آلبوم را جشن بگیریم) “لژیون” (با اجرای کامل LP)، ما به نوعی دنده‌ها را تغییر داده‌ایم و سعی می‌کنیم آن را قفل کنیم و مجموعه‌ای را آماده کنیم فقط در صورتی که نمایشی ظاهر شد. اما آنها بیشتر آلبوم جدید را آماده کرده اند، و سپس ما در حال چکش زدن هستیم و برخی از جزئیات را با آخرین دو آهنگ بررسی می کنیم. اما مواد به نظر قاتل هستند. مثل این است که خودکشی

  جیمز پترالی کاور فیلم Phish 'Gotta Jibboo'


]
منبع: https://blabbermouth.net/news/deicide-announces-august-2023-european-tour

بیش از یک سال پیش، نوردبرگ در مورد چگونگی فرود او صحبت کرد خودکشی در مصاحبه با “نمایش زاک مهتاب”. او گفت: “در سال 2019، گروه من فقدان با خودکشی در ایالات متحده و ما با بچه ها آشنا شدیم و خیلی خوب با هم کنار آمدیم. و من در واقع متوجه شدم گلن زندگی می کند، مانند، دو خیابان آن طرف تر جرام (کلینگ، فقدان درامر) و من، جایی که زندگی می کنیم. بنابراین جرام و گلن دوستان خوبی شدند و همیشه دوچرخه سواری می کنند. این یک چیز کوچک خنده دار است، فکر کردن در مورد آن. اما به طور خلاصه، (قبلی خودکشی گیتاریست) کریس (دارچینمن معتقدم که او رئیس A&R در است Dean Guitars بنابراین او در حال حاضر روی آن تمرکز کرده است. شنیدم که به یک نوازنده گیتار نیاز دارند، بنابراین چند آهنگ یاد گرفتم، چند ویدیو ساختم و گلن آنها را دید و از چیزی که دید خوشش آمد. بنابراین ما چند تمرین داشتیم و بینگ بنگ بوم، اینجا هستیم.”

دارچین دوستانه ترک کرد خودکشی در ژانویه 2022 پس از یک دوره سه ساله.

در طول حضور در یک قسمت از “نمایش جاستا”، پادکست ویدیویی که توسط نژاد نفرت پیشکسوت جیمی جاستا، خودکشی پیشکسوت گلن بنتون تاخیر در انتشار استودیوی جدید گروه LP را توضیح داد. او گفت: “خب، ما قرارداد جدیدی با یکی از این شرکت‌های ضبط امضا کردیم. حدس می‌زنم که من نمی‌توانم چیزی بگویم، چه کسی است؛ (آنها) به زودی آن را اعلام خواهند کرد. بله، مرد ، ما آلبوم را در دست ساخت داشتیم، اما در انجام این کل گیر کردیم “لژیون” (جشن سی امین سالگرد) و به نوعی رکورد را در پشت سر گذاشت.”

  Watch: DAVE GROHL, CHAD SMITH And STEPHEN PERKINS Perform Rock Classics At California Pizza Bar

بنتون در ادامه گفت که بعدی خودکشی آلبوم در سال 2021 نوشته شد قبل از اینکه او و هم گروهانش به توافق برسند که توری را به مناسبت سی امین سالگرد آغاز کنند. خودکشیآلبوم دوم، “لژیون”. اما، او توضیح داد، “ما در حال آماده شدن برای بستن این معامله و خروج از این موضوع هستیم.”

خودکشی به تازگی ضبط آلبوم استودیویی جدید مورد انتظار خود را به پایان رسانده است.

کهنه سربازان دث متال فلوریدا خودکشی تور اروپا را برای تابستان امسال اعلام کرده اند. پیمایش 15 تاریخ در 2 آگوست در فراتر از دروازه ها جشنواره در برگن، نروژ و در 18 آگوست در موتورکار جشنواره در سنت نولف فرانسه.

آگوست گذشته، بنتون گفت “پادکست گارزا” که خودکشیموسیقی جدید “واقعاً چیزهایی به سبک سرود است. واقعاً خوب است، عزیزم. چیزهای پروگ زیادی در آنجا وجود دارد که در آن میکس شده اند. استیومرد قهرمان ماست. او مرد پراگرسیو راک است. او دوست دارد آن ریف های واقعاً سیاه متال و چیزهای مترقی را بنویسد. او استعداد شگفت انگیزی است، مرد. پیانو می نوازد. او می تواند سوئیپ را روی گیتار بنوازد. او درامر است. بله، او می تواند همه این کارها را انجام دهد.”