CANDLEBOX سینگل “Punks” را از آخرین آلبوم “The Long Goodbye” به اشتراک می گذارد

جشن 30 سال موفقیت، کندل باکس در حال پایان دادن به حرفه طولانی و تأثیرگذار خود با “خداحافظی طولانی”. مجموعه 10 آهنگ جدید، تولید شده توسط دان میگز، متوجه می شود که گروه در حال بررسی بلوغ در حال تکامل، زمان زودگذر، و عشق پایدار است، همه در حالی که لگد زدن به الاغ زیاد است. علاوه بر تک آهنگ سرب سخت “پانک ها”، “خداحافظی طولانی” شامل بیانیه تمسخر آمیز استقلال است “چه چیزی نیاز دارید”، نوشته شده توسط نیک براون از گروه آلت راک مونا، که در پیست نیز ظاهر می شود، و حال و هوای اتمسفری “زیبا”، جایی که کوین غوطه ور به بازی خلاقانه کلمات به عنوان میگز و گروه با گیتار و درام حال و هوای سینت پاپ را تقلید می کند. جای دیگر آکوستیک است “مارپیچ” و “تلفن همراه عیسی”، جایی که کوین اجازه می دهد تا بخشی از جهان بینی او در حالی که به دنبال نشانه ای از بالا برای جامعه آسیب دیده می گردد، نفوذ کند.

کندل باکسکوین مارتین (آواز اصلی)،آدام کوری (صدای بم)،برایان کویین (گیتار)سبک های جزیره ای (گیتار)بی جی کروین (درامز) – در حال حاضر در راه تور خداحافظی خود است و تا اوایل پاییز با راکرهای دیگر از کشور عبور می کند. 3 در پایین به عنوان حمایت مستقیم از انبوه آنها “دور از خورشید” تور آمفی تئاتر علاوه بر نمایش های مختلف تیتراژ. “خداحافظی طولانی” تور امشب (14 ژوئیه) با یک نمایش سرفصل فروخته شده در تروبادور معروف در هالیوود غربی، کالیفرنیا ادامه دارد.

  بروجردی: اساس فعالیت انجمن دوستی ایران و چین، منافع ملی کشور است


]
منبع: https://blabbermouth.net/news/candlebox-shares-punks-single-from-final-album-the-long-goodbye

ظهور از صحنه رو به رشد گرانج اواسط دهه 1990 سیاتل، کندل باکس به‌سرعت با ملودی‌های عمیق و غزل‌آلود و قلاب‌های رادیویی بزرگ خود به موفقیت‌های اصلی دست یافتند، همانطور که با موفقیت‌های عظیمشان نشان می‌دهد. “دور پشت”، “شما” و “مرا بپوش” که باعث شد اولین آلبوم خود با نام خود، رکوردی تعیین کننده در دهه، به فروش بیش از چهار میلیون نسخه در سراسر جهان برسد. آلبوم بعدی آنها، “لوسی”، گواهی پلاتین را به دست آورد و جامد شد کندل باکس به عنوان یک تور دو نیرو در صحنه پر رونق آلت-راک. در حالی که موفقیت تجاری آلبوم اول نقش اساسی در مسیر گروه به سمت اوج داشت، اجرای زنده خام و صادقانه آنها بود که در نهایت جایگاه آنها را در میان نخبگان سیاتل مستحکم کرد. در سال 1998، کندل باکس منتشر شد “قرص های شادی آور”که آخرین آلبوم آنها قبل از وقفه از سال 2000 تا 2006 بود. در سال 2008، گروه اصلاحات را انجام داد و چهارمین آلبوم خود را منتشر کرد. “به سوی خورشید”، و برای اولین بار در 10 سال گذشته وارد جاده شد، تورهای گسترده ای انجام داد و منتشر کرد “زنده در سیاتل”، یک آلبوم زنده که شامل قطعاتی از تمام دوران حرفه ای آنها بود. سال 2016 بازگشت پیروزمندانه را رقم زد کندل باکس با انتشار ناپدید شدن در فرودگاه ها، یک آلبوم کلاسیک با رنگ راک که توسط بسیاری از منتقدان و طرفداران به عنوان بهترین اثر آنها در سال های اخیر مورد استقبال قرار گرفت. مجردها “آزاردهنده” و “سوپرنوا” آلبوم را به رتبه نهم جدول بیلبورد رساند و تورهای متعددی در ایالات متحده و بین‌المللی از جمله حضور در جشنواره‌های بزرگ را برانگیخت. شورش کارولینا، به Rockville خوش آمدید و لولاپالوزا شیلی. در حالی که این راکرهای نمادین از آن زمان با انتشار آلبوم خود با تمام قوا شروع به کار کردند “گرگ ها” در سال 2021، و اخیرا یک آلبوم زنده و آکوستیک منتشر کرده است، “زندگی در نپتون”، کوین و کندل باکس آن را در سال 2023 ترک می کنند، اما بی سر و صدا پیش نمی روند.

  Watch: FOZZY Performs 'Judas' At AEW 'All In' Wrestling Event At London's Wembley Stadium

اعتبار عکس: گراهام فیلدر

“خداحافظی طولانی” در نهایت یک رکورد بیانیه است، سندی از گروهی که به نحوی از دورانی جان سالم به در بردند که به طرز غم انگیزی برای برخی از همتایان آنها بسیار اغوا کننده بود که نه تنها موفق، بلکه مرتبط باقی می ماندند. و بعد از کندل باکس با پایان دادن به همه چیز در پایان سال، موفقیت‌ها همچنان زنده خواهند ماند، همراه با میراثی که برای الهام بخشیدن به پانک‌های جوانی که بعد از آن‌ها می‌آیند، عمل می‌کند.

“خداحافظی طولانی” فهرست آهنگ:

01. پانک ها
02. مونا به چه چیزی نیاز دارید
03. زیبا
04. من باید خوشحال باشم
05. ناخن روی تخته سیاه
06. زشت
07. مارپیچ
08. تلفن همراه عیسی
09. فاکسی
10. ساعت شنی

کندل باکس آیا پانک ها نبودند که راه را برای همه گروه های دیگر هموار کردند، اما بیانیه این است که موسیقی همیشه وجود داشته است و هیچ کس واقعاً کاری متفاوت انجام نمی دهد.” مارتین. “شما فکر می کنید که شکست ناپذیر هستید و سعی می کنید همه چیزهایی را که همراه با حضور در یک گروه راک و تور جهان به همراه می آید، بدست آورید. اما به ناچار با خود می مانید و اگر چیزی در درون خود ندارید. که می تواند شما را زمینگیر کند، برای چه این کار را انجام می دهید؟”

گروه راک سیاتل کندل باکس جزئیات آخرین آلبوم استودیویی خود را فاش کرد “خداحافظی طولانی”، جمعه 25 آگوست از طریق Round Hill Records. اولین تک آهنگ LP، “پانک ها”، یک پیام هشدار دهنده به گروه های جوان است که برای همیشه چیز جدید داغ نخواهند بود. در حال شارژ به جلو با ریف گیتار بریده بریده و درام های آتش سریع، خواننده و ترانه سرا کوین مارتین در مورد موفقیت سریع و روندهای خالی زوزه می کشد.

  W.A.S.P.'s BLACKIE LAWLESS Undergoes Successful Back Surgery