AVENGED SEVENFOLD بیسیست آلبوم «Life Is But A Dream…»: «ما می‌خواستیم چیزهایی را انجام دهیم که قبلاً انجام نداده‌ایم»

در طول چهار سال نوشته و ضبط شده است، “زندگی است، اما یک رویا…” توسط جو بارسی و انتقام هفت برابر در لس آنجلس و میکس شده توسط اندی والاس در پوکونوس، پنسیلوانیا. این آلبوم سفری در یک بحران وجودی است. کاوشی کاملا شخصی در معنا، هدف و ارزش وجودی انسان با اضطراب مرگ همیشه در راه است.

وی ادامه داد: “راستش بگویم، این برای بسیاری از ما برای اهداف شخصی ما به یک خط نقره ای تبدیل شد. ما خانواده های جوانی داریم و توانستیم برای مدت طولانی در خانه با آنها باشیم. بچه ها به مدرسه و ورزش و همه چیز، که واقعا عالی بود. ما احتمالاً فرصتی برای انجام این کار نداشتیم (اگر همه گیر نبود). ضبط را به صورت صوتی پس از اینکه نگارش آن را تمام کرده بودیم و شاید چند بار به عقب برگردیم و واقعاً بگوییم، “خوب. ما قرار بود این میان‌آهنگ‌ها را انجام دهیم، و شاید دیگر آن‌ها را انجام ندهیم. بیایید چربی را کم کنیم. در مورد همه چیز و این را به بهترین سفر ممکن موسیقی تبدیل کنیم که احتمالاً می توانیم برای همه جمع آوری کنیم.”


]
منبع: https://blabbermouth.net/news/avenged-sevenfold-bassist-on-life-is-but-a-dream-album-we-wanted-to-accomplish-things-that-we-havent-accomplished-before

به روز، انتقام هفت برابر بیش از 10 میلیون آلبوم در سراسر جهان فروخته است و دو آلبوم متوالی شماره 1 را به دست آورده است تابلو تبلیغاتینمودار 200 آلبوم برتر (سال 2010 “کابوس” و سال 2013 “سلام بر پادشاه”) با بیش از یک میلیارد بازدید ویدیویی و یک میلیارد بیشتر همراه شود Spotify استریم ها، و همچنین چندین تک آهنگ شماره 1 در رادیو راک. این گروه به همان اندازه برای نمایش‌های زنده تماشایی، فروش عرصه‌ها و سرفصل‌ترین جشنواره‌های راک جهان شناخته می‌شود.

  BLACK VEIL BRIDES Are Working On New Music

انتقام هفت برابراولین کنسرت از ژوئن 2018 در 12 می در AREA15 در لاس وگاس، نوادا برگزار شد.

انتقام هفت برابر اولین حضور خود در جشنواره را پس از پنج سال در 19 می در به Rockville خوش آمدید در جاده بین‌المللی دیتونا در ساحل دیتونا، فلوریدا. لیست گروه شامل سه آهنگ از < “زندگی است، اما یک رویا…”: “بازی تمام شد”، “ما شما رو دوست داریم” و “هيچ كس”.

ماه گذشته، انتقام هفت برابر مرحله دوم گسترده خود را اعلام کرد “زندگی است، اما یک رویا…” تور آمریکای شمالی با پشتیبانی از سقوط در معکوس. تولید شده توسط ملت زنده باش، قسمت دوم شامل توقف هایی در نشویل، دنور، آستین و موارد دیگر قبل از پایان در فورت ورث دیکی آرنا در 15 اکتبر است. طرفداران این فرصت را خواهند داشت که اولین تک آهنگ گروه را در هفت سال گذشته بشنوند “هيچ كس”و آلبوم جدیدشان “زندگی است، اما یک رویا…” برای اولین بار به صورت زنده در طول 30 نمایش خروجی.

پایه اول با پشتیبانی از ALEXISONFIRE شامل سیزده شهر در سراسر ایالات متحده و کانادا، مانند منسفیلد، شهر کبک، تینلی پارک، کلگری و غیره است. این گروه تور انفرادی 2023 خود را با دو نمایش منحصر به فرد یک شبه در نیویورک و لس آنجلس در ژوئن امسال آغاز می کند.

در جشنواره Sonic Temple امسال در کلمبوس، اوهایو، جانی کریست، نوازنده باس AVENGED SEVENFOLD با بودی از ایستگاه رادیویی Blitz 99.7 در مورد آلبوم آینده گروه “Life Is But A Dream…” صحبت کرد، که قرار است در 2 ژوئن از طریق Warner منتشر شود. . جانی در مورد اینکه آیا LP به راحتی کنار هم می‌آید، با توجه به اینکه هفت سال از انتشار “The Stage” در سال 2016 می‌گذرد، گفت: “هر آلبومی که وارد آن می‌شویم چالش‌های خود را دارد، و آن چالش‌ها. از درون می آییم. ما می خواهیم خودمان را در هنرهایمان به چالش بکشیم و سعی کنیم چیزهایی را انجام دهیم که امیدوارم هیچ کس قبلاً برای انجام آنها تلاش نکرده باشد. و ما سعی می کنیم این کار را به بهترین شکل ممکن انجام دهیم. ما تقریباً در هر رکوردی این کار را انجام می دهیم – به معنای واقعی کلمه هر رکورد بنابراین زمانی که زمان انجام این رکورد فرا رسید، بسیار شبیه هر زمان دیگری بود. البته چالش های جدید. و همانطور که گفتم می‌خواستیم کارهایی را انجام دهیم که قبلاً انجام نداده‌ایم – نه اینکه به ضرب و شتم یک اسب مرده در آنجا ادامه دهیم. اما تا آنجا که احساس کلی از آن داشت، بسیار شبیه این بود که از چرخه «صحنه» خارج شدیم و شروع به نوشتن کردیم. نوشتن حدود یک سال، شاید کمی بیشتر از یک سال طول کشید. و درست زمانی که ما آماده بودیم تا زمان استودیو را رزرو کنیم تا در واقع ضبط آن را شروع کنیم، همه گیری شیوع پیدا کرد و محدودیت های زیادی برای کارهایی که می توانستیم انجام دهیم اعمال کرد. بنابراین ما گفتیم، “لعنت به آن. ما فقط آرام می‌گیریم و منتظر می‌مانیم تا بتوانیم همه چیز را آنطور که می‌خواهیم درست انجام دهیم.»

  چین و عربستان 34 قرارداد سرمایه گذاری امضا کردند