5 اتاق فرار ترسناک برتر کشور رزرو اسکیپ روم ترسناک تهران و کرج-آل اسکیپ

همان طور که از اسم این اتاق مشخص است، در این محیط قرار است با کلی ترس روبه‌رو شوید. در این ژانر، سختی بازی در حل معماهای پیچیده و دشوار نیست بلکه رویارویی با اتفاقات پیش‌بینی‌نشده و دلهره‌آور است که استرس ناشی از آن قدرت تمرکز و فکرکردن را تا حد زیادی از شما می‌گیرد. اگر قبلا یکی از مجموعه فیلم‌های ارّه را دیده باشید دیگر با میزان استرس و خشونتی که در آن وجود دارد قطعا آشناید. داستان از این قرار است که یک قاتل زنجیره‌ای در هر قسمت تعدادی از افراد را در محیطی زندانی می‌کند و از آن‌ها می‌خواهد برای نجات جان خود دست به کارهای عجیبی بزنند.

پس یادتون نره اگه اتاق فرار ترسناک هم رفتید، معما باید حرف اول رو بزنه بعدش ی مقدار ترس بجا وارد بازی بشه. در ادامه این مقاله می‌خواهیم چند تا از اتاق فرارهای تهران را برای شما معرفی کنیم که اکثرا در ژانر ترسناک و معمایی است. اگر قبلا در این اتاق‌ها بازی کرده‌اید حتما تجربه‌تان را برای ما و بقیه خواننده‌ها تعریف کنید. اتاق های فرار وحشتناک یکی از جذابترین نوع اسکیپ روم ها یا اتاق های فرار هستند که طرفداران بسیار زیادی در جهان دارند. تجربه هیجان و ترس در یک تفریح دست جمعی افراد زیادی را به این اتاق ها می کشاند و لذت بسیار زیادی همراه با هیجان برایشان به همراه دارد . اگر دوست دارید ترسناک ترین اسکیپ روم های جهان را بشناسید ، در ادامه این مطلب با ما همراه باشید.

این مجموعه در شهریار واقع شده و تا بحال بازی جیگاسو را به عنوان سناریوی خود ارایه داده است. ژانر اتاق فرار هیس وحشت و هیجان بوده و درجه سختی آن ۸ از ۱٠ می‌باشد. جیگاسو برای ۴ تا ۱٠ نفر طراحی شده و مدت زمان بازی آن ۹٠ دقیقه‌ای است. هدف اصلی در این اتاق فرار رهایی از چهار اتاق تسخیر شده شیطانی با طراحی و جلوه های ویژه بسیار وحشتناک می باشد. نور قرمز محیط بر استرس و ترس شما تا حد زیادی تاثیرگذار است و به همین دلیل تمرکزتان را برای حل معماهای چالش برانگیز کم می کند.

  چین خواستار توقف دخالت آمریکا و غرب در خاورمیانه شد

اتاق فرار دعانویس

داستان ماجرا هم محوریتی روی بیماری طاعون دارد و اتفاقات مربوط به آن هستند. طراحی دکوراسیون بازی جالب توجه است و می‌توانیم آن را درخور موضوع و مرتبط با آن بدانیم که این شما را بیشتر و بهتر با فضای بازی و سیر داستان هم‌سو می‌کند. اتفاقات و معماهایی هم که در حین بازی وجود دارند، جذابیت آن را دوچندان می‌کنند.

اما بازی از این قرار است که شما در یک خانه متروکه و قدیمی دست‌وپابسته در یک گوشه ۶۰ دقیقه فرصت دارید تا جان خود را نجات دهید. این اتاق فرار با ژانر ترسناک یکی از محبوب‌ترین اتاق فرار‌های این تهران است و فضاسازی این اتاق در نوع خود بی‌نظیر است و هیجان بسیار زیادی را برای شما به‌همراه خواهد داشت. این اتاق فرار ژانر معمایی، تاریخی و کاراگاهی داشته و فکر و هوش‌ بازیکنان را حسابی درگیر خود می‌کند. درجه سختی بازی در اتاق فرار میراث پارس ۷ از ۱٠ بوده و مدت زمان بازی Escape Room ۱ ساعت می‌باشد. به طور خلاصه می توان گفت در این اسکیپ روم به معنای واقعی جنایت را می توانید احساس کنید.

  • همانطور که از اسم این اتاق فرار تهران پیداست، وحشت و هیجان بی‌نظیری را به بازیکنان القا می‌کند.
  • البته این بازی‌ها اکثرا از طریق هوش و خلاقیت حل می‌شوند و نیازی به زور و توان فیزیکی ندارند.
  • ایده و داستان پنهان پشت سناریوی این اسکیپ روم، از داستان سوئینی تاد؛ آرایشگر دیوانه خیابان فلیت نشات گرفته است.
  • اتاق فرار آسانسور نیز از آن دسته بازی‌هایی است که در آن شما نقش منفی دارید اگر علاقه به سرقت‌های برنامه‌ریزی‌شده دارید این اتاق برای شما بسیار مناسب است.
  • همچنین در این‌ سبک از اسکیپ روم معمولاً خبری از معماهای سخت و پیچیده نیست، زیرا بدیهی است که تمرکز و قوای ذهنی بازیکنان به علت ترس، تحلیل می‌رود.
  خرید انواع دریچه بازدید داکت اسپلیت با قیمت مناسب تنظیم تهویه یسنا

نورپردازی، صداپردازی و بازیگران زنده در این نوع ژانر، نقش بسیار مهمی ایفا می‌کنند. همچنین در این‌ سبک از اسکیپ روم معمولاً خبری از معماهای سخت و پیچیده نیست، زیرا بدیهی است که تمرکز و قوای ذهنی بازیکنان به علت ترس، تحلیل می‌رود. اتاق فرارهای ترسناک بیشترین مخاطب را دارند ولی در عین حال بازیکنان حرفه ای اتاق فرار بازی های ترسناک را جزو بازیهای خوب و مهارت محور و معمایی نمی دانند.

پروتکل بهداشتی مجموعه اسکیپ‌روم‌دات‌آی‌آر

نه تنها معماها را برای فرار حل می کنید بلکه بخشی از طرح نیز خواهید شد و خواهید دید که داستان چگونه به پایان می رسد. هر یک از اتاق فرارها دارای قوانین خاصی هستند و بهتر است قبل از بازی آنها را مطالعه کنید. به عنوان مثال، بسیاری از اسکیپ روم ها استفاده از تلفن همراه در حین بازی را ممنوع اعلام کرده اند. به همین دلیل باید به افراد تیم این موضوع را اطلاع داده و از آنها بخواهید تا گوشی تلفن را در حین بازی خاموش کنند. حتی اگر استفاده از تلفن ممنوع نبود، صدای زنگ آن می تواند منجر به از بین رفتن تمرکز سایر افراد شود و نتیجه خوبی بر بازی نخواهد داشت.

البته اگر هنوز متوجه نشده‌اید که اتاق فرار چیست، پیشنهاد می‌کنیم مطلب زیر را بخوانید. برای حضور تو اسکیپ روم ترسناک واقعا تمرکز بالایی نیازه، هم باید معما حل کنی هم مراقب پشت سرت باشی که کسی سراغت نیاد. مثل اتاق فرار ترسناک که خیلی از اسکیپ روم های تهران اصلا به معمایی بودن بازی اهمیت نمیدن و فقط میخوان مردم رو بترسونن و همین باعث میشه معنی اتاق فرار حذف بشه.

  سقوط جنگنده اف-۱۶ آمریکایی در کره جنوبی

5 اتاق فرار ترسناک برتر کشور رزرو اسکیپ روم ترسناک تهران و کرج-آل اسکیپ