29 مدل دکوراسیون داخلی طلافروشی ؛ نمایش جواهرات در فروشگاه های لوکس و شیک !

رعایت اصول رنگبندی اصولی و نورپردازی استاندارد و شیک دو مسئلهای هستند که در نظر گرفتن آنها و اجرای مطلوبشان در طراحی داخلی طلافروشی موجب طراحی یک طلافروشی فوقالعاده زیبا و شیک و منحصربهفرد برای صاحبان این کسبوکار خواهد شد. با در نظر گرفتن این موضوع که ایجاد نور و روشنایی کافی موجب درخشش و جلوه ی بیشتر جواهرات و طلاها شده و نیز متمرکز شدن بیشتر خریداران بر روی طلا و جواهرات می گردد. دکوراسیون و طراحی داخلی طلا فروشی باید به گونه ای باشد که نظر مشتریان را به خود جلب کند. وجود جواهرات زیبا که شامل الماس، سنگ های قیمتی و فلزات گرانبها می شود در درجه اول به طراحی ویترین های شیشه ای محصور نیاز دارد. در طراحی ویترین این مغازهی طلا فروشی از چوب استفاده شده است که بستر مناسبی را برای جلوهگری طلا و جواهرات پدید آورده است. به هیچ عنوان از لامپ های مهتابی در طراحی داخلی مغازه طلا فروشی استفاده نکنید. مخاطب اصلی مغازه خانم ها هستند که در توجه به نکات ریز زبانزدند.

تابلوهای مختلف مغازه شما را زیبا و جذاب نشان می دهند. فضای باز موجب حرکت راحت مشتریان و خریداران در داخل مغازه می شود. دکور مغازه طلافروشی باید به گونه ای طراحی شده باشد که مسیر حرکت مشتریان با قسمتی که فروشنده در آن قرار می گیرد جدا باشد. پس بهتر نیست برای کاهش فشار آن ها و راحتی خریدشان، دکوراسیون داخلی مغازه طلا فروشی را با بزرگ ترین فضای ممکن طراحی کنید؟ مشتری برای خرید شیئی با ارزش به نام «جواهر» وارد مغازه می شود در نتیجه می بایستی هر جواهر در قسمتی مشخص و کاملاً باز قرار داده شده تا در کنار نورپردازی مناسب، تمامی زیبایی خود را نشان دهد.

می توان اهداف متفاوتی را از طراحی داخلی طلافروشی داشت؛ ممکن است شما بخواهید علاوه بر اینکه طلاهای خود را به بهترین شکل ممکن نمایش دهید، از سرقت و دزدیده شدن احتمالی آن ها نیز بکاهید. همچنین با نورپردازی جذاب نیز می توانید آنها را به نمایش بگذارید و بیشتر در معرض دید قرار دهید. طراحی داخلی طلافروشی باید با مشورت متخصصین طراحی داخلی انجام شود اما بهتر است که ایدهی اصلی توسط صاحبان مغازهها داده شود؛ چراکه آنها در محیط مغازه کار میکنند و حس آنها نسبت به مغازه بسیار اهمیت دارد. هر یک از این مزایا می توانند احساس شما نسبت به طراحی طراحی دکوراسیون داخلی مغازه طلا فروشی را بهتر کنند. مشتری ها مایل هستند در فضایی با نور کافی به بررسی اجناس بپردازند و مغازه هایی که تاریک باشند، برای آن ها حس نا امنی ایجاد می کنند. طراحی دکوراسیون دکور مغازه طلا فروشی لازم است به نحوی باشد که جذاب بوده و مشتریان بتوانند محصولات خود به راحتی انتخاب کنند. طراح داخلی باید همه نکات مهم را در رابطه با طراحی مغازه طلا و جواهر، مد نظر داشته باشد و در طراحی فضا در کنار توجه به زیبایی، مباحث امنیتی را نیز رعایت کند تا برای فعالیت صاحب مغازه مشکلی ایجاد نشود.

  DREAM THEATER Announces Return Of Drummer MIKE PORTNOY

پلان طبقه، دکور، وسایل نمایش و جلوه های نورپردازی جواهر فروشی اجزای اصلی هویت مغازه هستند. می توانید تمرکز اصلی دکوراسیون را روی طلا های خود بگذارید. در ادامه با نکاتی در مورد دکور طلا فروشی با ما همراه باشید. به همراه نورپردازی حرفه ای می تواند به بهترین نحو فروشگاه شما را به یک برند حرفه ای در این صنف تبدیل کند که همیشه و برای سال های سال در یاد بماند. شاید برای شما هم پیش آمده باشد زمانی که وارد یک فروشگاه یا مغازه طلا فروشی می شوید طراحی دکوراسیون داخلی آنجا شما را مجذوب می کند. متریالی مانند ام دی اف، سنگ، چوب، آینه و شیشه که توسط طراح و با توجه به متراژ مغازه و سلیقه مشتری انتخاب می شود. سعی کنید از شلوغ کردن فضا بپرهیزید زیرا که باعث سردرگمی مشتری می شود و نمی تواند به راحتی انتخاب کند. یکی از نکاتی که در یک دکوراسیون طلا فروشی شیک و همچنین ویترین آن باید مد نظر قرار بگیرد؛ انتخاب متریال مناسب است. در این دکوراسیون طلا فروشی شیک میبینید که چگونه قفسههایی در درون دیوار ایجاد کردهاند تا بتوانند جواهرات را در آن به نمایش بگذارند.

یک نمای جذاب با رنگ های شیک و وجود لوگو یا اسم شما بر سر در مغازه می تواند حس اطمینان را هم در مشتریان شما پدید بیاورد. طلا یک کالای لوکس است و اگر نمای بیرونی ساختمان کهنه و فرسوده باشد پیامی منفی به خریدار مخابره می کند. در دکوراسیون طلا و جواهر دو جنبه ی نمای بیرونی و طراحی داخلی مورد بحث قرار می گیرد. ترکیب رنگ یک مغازه طلا و جواهر، شامل رنگ دیوارها، کفپوش ها و سقف است. در این مقاله قصد داریم انواع چیدمان دکوراسیون داخلی مغازه طلافروشی را به شما معرفی کنیم، با ما همراه باشید. چنانچه در مورد دکوراسیون و طراحی مغازه طلا و جواهر فروشی و یا هر سوالی در خصوص آموزش طلا فروشی داشته باشید این گروه همراه شماست. اگر شما هم صاحب یک طلا فروشی هستید یا می خواهید وارد این حرفه شوید و دوست دارید با اصول طراحی داخلی مغازه طلا و جواهر آشنا شوید، همراه ما باشید. ویترین طلا فروشی باید با درب ورودی مغازه هم خوانی داشته باشد و دعوت کنندگی در را نشان دهد.

در مرحله اول ، ما انواع مختلفی از سیستم های تجاری را انتخاب کردیم تا مشتریان بتوانند محصولات را در ارتفاع ، موقعیت و ارتباط فیزیکی مطلوب تجربه کنند. برای مکان های مسکونی، جهت مکان های تجاری و فروشگاهها باید از کفپوش هایی مانند سنگ، سرامیک و غیره بهره ببرید. از طرفی نورپردازی فضاهای تجاری باید به گونه ای باشد که مشتریان دید کافی برای محصولات را داشته باشند. یکی از جزییات تاثیر گذار در طراحی داخلی طلا و جواهر فروشی استفاده از رنگ های مناسب می باشد. از رنگ های فانتزی مانند صورتی یا سبز در طراحی داخلی طلا فروشی کابردی ندارد و بهتر است از رنگ های مورد استفاده قرار بگیرد که لوکس و کلاسیک باشد. در کنار زیبایی و به روز بودن، حرفه طلا فروشی، حرفه ای است که امنیت در آن از اهمیت زیادی برخوردار است.

  DAN DONEGAN از DISTURBED در مورد وضعیت جهان: "ما بسیار تقسیم شده ایم، اکنون بیش از همیشه"
حال طراحی دکوراسیون داخلی مغازه طلا فروشی می تواند علاوه بر افزایش حس خوب مشتریان، باعث افزایش محبوبیت مغازه شما در کوتاه ترین زمان ممکن شود. اگر اکثر کالاهای یک مغازه، طلا، بدلیجات و جواهرات کلاسیک هستند، پیشنهاد می شود روشنایی مغازه را زیاد در نظر بگیرید. نورپردازی نقطه ای، که نزدیک به اشیاء در معرض نمایش قرار دارد، ممکن است برای برجسته سازی ویژگی های ذاتی جواهرات گرانبها و نیمه قیمتی استفاده شود. برنامه ریزی برای فضاهای اداری و پیشخوان فروش و در صورتی که طلا فروشی در مقیاسی بزرگ تر طراحی می شود، محلی است که معاملات در آن جا به پایان رسیده و قرارداد ها امضا می شود و عموماً بایستی نزدیک ورودی مغازه واقع شده باشد. متریال مختلف با توجه به سبک طراحی داخلی آن برای دیزاین سردر ورودی و ویترین ها به کار برده می شود. در طراحی داخلی جواهر فروشی بایستی نکاتی از لحاظ ارگونومی در طراحی داخلی رعایت گردد تا فضایی مناسب مشتریان و کارکنان آن فروشگاه ایجاد شود. سکشن بندی و پارتیشن بندی موجب خواهد شد تا مشتریان به راحتی محصولات را طراحی داخلی طلا فروشی انتخاب کنند. صاحب مغازه باید بتواند به راحتی طلا و جواهرات را در ویترین گذاشته تا مشتریان و خریداران بتوانند طلا و جواهرات را مشاهده کرده و خرید کنند.

انتخاب این سبک مبلغ دکوراسیون شما را تا حدودی بالا میبرد زیرا باید با روکش ممبران و یا روکش چوب و چوب خالص اجرا شود، در صورتی که با انتخاب سبک مدرن شما می توانید از متریال های ارزان تری مانند ام دی اف ااستفاده کنید. اجرای یک نمای بیرونی زیبا و خیره کننده موجب می شود تا شاهد افزایش جذب مشتری و داشتن یک طراجی داخلی شیک و مدرن حفظ مشتری و در نتیجه انتخاب و خرید را رقم می زند. پیشخوان دکوراسیون طلا فروشی از قسمت بیرونی باید همچنان که زیبا و مجلل باشد امنیت را حفظ کند به طوری که مشتری ها نتوانند هر زمان که بخواهند به پشت میز بروند. برای بالا بردن پتانسیل فروش، برای سانت به سانت فضای خود برنامه ریزی کنید و چیدمان ویترین مغازه طلا فروشی را بهینه کنید. اما بنظر ما بهتر است شما خودتان ایده اصلی را بدهید؛ زیرا قرار است خودتان در این مغازه کار کنید و حسی که شما نسبت به مغازه خود دارید، از هر چیزی مهم تر خواهد بود.

  چین اتباع خود را از سودان خارج می کند
در این متن نکاتی را بیان می کنیم تا بتوانید با کمک طراح داخلی یک دیزاین جذاب برای محیط کاری خود ایجاد نمایید. اما شما می توانید خاص باشید؛ این ایده مخصوصا برای طراحی دکور طلا فروشی کوچک می تواند بسیار جذاب باشد. استفاده از رنگ هایی مثل سفید و طلایی که لوکس به نظر می رسند و همچنین مانع جلوه ی طلا و جواهرات نمی شوند، در طراحی داخلی طلا و جواهر فروشی ها از دیرباز معمول بوده است.استفاده از رنگ های تند و جسورانه مثل سبز و قرمز در طراحی داخلی طلا فروشی ها چندان معمول نیست، اما اگر طراح با خلاقیت با استفاده ی گزینشی از این رنگ ها، سعی در ایجاد تمرکز بر قسمتی از فروشگاه یا روی کالایی خاص داشته باشد، می تواند نتیجه ای مناسب و متفاوت به همراه داشته باشد. همهی کسبوکارها و حرفههای مختلف رنگ خاص خود را دارند. در این صورت مشتریانی که قد کوتاهی دارند با قرار گرفتن در مقابل کانتر مشکلی نخواهند داشت و با حوصله از شما خرید خواهند کرد.

نورپردازی مناسب باعث می شود تا دکور ویترین طلا و دکوراسیون داخلی مغازه زیباتر دیده شود. را در گوشه از مغازه بچینید. برای رفاه حال مشتریان و آسودگی از تماشای راحت اجناس داخل مغازه میتوانید از صندلیها و مبلمان راحتی استفاده کنید که رنگ خاص و زیبایی هم داشته باشند. دراین قسمت یکی دیگر از نمونه کارهای گروه ساختمانی ناتک را مشاهده می کنید که در آن طراحی نظارت و اجرای مغازه جواهر فروشی لوکس انجام شده است . در طراحی ویترین از ریزترین جزییات تا نکات کلی را باید با دقت و وسواس بررسی کرد تا خروجی آن خوب از آب در بیاید. برای مثال، اگر شما بدنبال ایده دکور طلا فروشی کوچک هستید، می توانید ایده های مختلف که در ادامه به شما می گوییم را بررسی کنید تا از بین آن ها نکات مثبت مربوط به حیطه کاری خود را پیدا کنید. طراحی طلافروشی لوکس،باعث افزایش راندمان کاری شما می شود و یکی از روش های رقابت با رقبایتان می باشد.یکی از اصلی ترین مرحله ی طراحی طلافروشی،طراحی ویترین آن است،زیرا مشتری اولین چیزی را که مشاهده می کند ویترین طلافروشی است. برای رنگبندی یک مغازهی طلافروشی، رنگآمیزی دیوارها، سقف، زمین و ویترینها را در نظر داشته باشید چراکه این موارد قدرت انتخاب شما را افزایش خواهند داد.