۱۰ قهرمان دیسی که لباس مخصوص به تن نمیکنند

واقعا عجیب بود، به یاد دارم که این لباس را پوشیدم و بعدش خیلی سریع به ذهنم رسید که انجام دادن این کار کاملا غیر ممکن است، غیر ممکن! سپس به طور عجیب در میان مبارزات تمرینی اش با این گروه متوجه رفتار مشکوک و خطرناک ای از آنها می شود و پس از تعقیب و گریزی متوجه می شود این گروه یک دسته از قاتلان رزمی کار هستند و هدف اشان میلیاردران شهر است . مانند آخرین «شوالیه تاریکی» نولان، این بتمن با یک شهر و مؤسساتش که در حال از هم پاشیدن هستند، درگیر شده و تقریباً در این کار غرق شده است و مانند «شوالیههای» نولان، این فیلم حماسی به نظر میرسد، حرفهایی برای گفتن دارد و بیننده را درگیر میکند. بتمن ۲۰۲۲ خواسته تماشاگران از اقتباس سینمایی را میداند و هدف اصلی آن به تصویر کشیدن همین سلیقه است. او همچنین برای انتقال حس ناامنی بتمن، صحنهای را با الهام از Manhunter (1986) اضافه کرد که نشان میدهد او برای یافتن مشخصات ریدلر در حال ملاقات با جوکر است.

دون دیگو د لا وگا، قهرمان داستان زورو، همچون بروس وین، فردی ثروتمند و اشراف زاده است که در انظار عمومی، فردی احمق قلمداد میشود ولی در حقیقت، علیه بی عدالتیهای قانون مبارزه میکند. لوئیس ویلسون اولین فردی است که در سریال ۱۵ فصلی بتمن در سینماها بتمن شد. به نقل از Screen Rant، شاید سهگانه شوالیه تاریکی از کریستوفر نولان را بتوان بهترین آثار سینمایی از نظر نمرات دریافت شده توسط منتقدان و همچنین استقبال طرفداران دانست که در آن، بتمن به بهترین شکل ممکن در تصویر سینما دیده شد. شخصیت «بروس وین» با بازی «کریستین بیل» به «بتمن» او ارجح است و «مایکل کیتون» بیشتر در نقش بتمن موفق بوده تا «بروس وین». شخصیت بتمن اولین بار در دهه ۴۰ میلادی در قاب تلویزیون ظاهر شد دو سریال «بتمن» و «بتمن و روبین» در این دهه بتمن را به مخاطبان رسانههای تصویری معرفی کردند. در این زمان با توجه به اینکه ریوز در پروژه Planet of the Apes مشغول به کار بود از کمپانی درخواست کرد که مراحل تولید را تا اتمام کارش به تعویق بیاندازند که این درخواست با موافقت کمپانی روبهرو شد. به روشی که کاملاً متقاعد کننده است».

در واقع چنین اتفاقی را در دنیای سینما و سریالهای دی سی به شدت مشاهده کرده بودیم؛ جایی که هر فیلم ناگهان جدا میشود و سریالی کاملا بیمربوط به سریال بعدی ساخته خواهد شد! دیدگاهی که منعکسکنندهی آرزوی UI برای رسیدن به شفافیت کامل به وسیلهی واقعیت مجازی است؛ جایی که بازیکنان کاملا در یک دنیای مجازی غوطهور هستند و میتوانند همانطور که ما روی دنیای واقعی خود تغییر ایجاد میکنیم، روی آن جهان نیز تغییراتی اعمال کنند. » شما می توانید بازی Batman Arkham Origins را در ۴ عدد DVD به صورت اوریجینال و بسته بندی شکیل با قیمت مناسب سفارش دهید و در درب منزل یا محل کار خود تحویل بگیرید. لباس شخصیت بت من مشکی، ۴ تیکه شامل: بلیز مشکی بت من، شلوار مشکی و کلاه نقاب گوش دار که داری شنل نیز می باشد، جنس بلیز شلوار بتمن، بصورت کشی که سایز کوچک این لباس مناسب پسر بچه های ۳ تا ۵ سال است، بت من، یک شخصیت کارتونی ابرقهرمان است، پسر بچه ها در این لباس حس بت من بودن دارند که ساعتها با این لباس سرگرم بازی می شوند و در جشن و مهمانی در کنار تم بت من نیز می توانند از این لباس استفاده کنند.

با این حال بعد از کنار رفتن این سهگانه و ایجاد جهان سینمایی DCEU، بتمنهای پیش و بعد از این جهان آمدند و رفتند که بن افلک (Ben Affleck) آخرین آنها بود. شاید خستهکننده به نظر برسد، با این حال میتوان گفت که تلاش برای تکمیل آخرین ماموریتهای بازی، هم شایسته و هم بر عهدهی بازیکن است. به هر طرفی که بازیکن میچرخد، تصاویری از مرگ جوکر و مجسمههای مختلفی از بتمن را مشاهده میکند، تا زمانی که خود بتمن از تاریکی بیرون میآید و خود را به نوعی ارباب ذهن خود اعلام میکند. فیلمبرداری بتمن ۲۰۲۲ از چه زمانی آغاز شد؟ یکی از عجیبترین سکانسهای بازی جایی نیست که در آن بازیکن بتمن را کنترل کند، بلکه زمانی است که بازیکن، جوکر را در ذهن بتمن کنترل میکند. شواهد دیگری که در ادامه در خودروی میچل پیدا میشوند بتمن و گوردون را به یک کلوپ شبانه به نام (Iceberg Lounge) میرسانند، جایی که توسط افرادی به نام فالکون و پنگوئن اداره میشود. افلک در این باره توضیح داد که چندین مساله مختلف مانند طلاقش از «جنیفر گارنر»، سومصرف الکل و عدم اشتیاقش به بازی در نقش بتمن منجر به این تصمیم شده است. در آن زمان، به گفته هالیوود ریپورتر، کمپانی برادران وارنر در حال ارزیابی مجدد رویکرد خود به فیلمهای ابرقهرمانی پس از انتشار فیلم «بتمن علیه سوپرمن» بود که باعث شد فیلم افلک به حاشیه رانده شود.

جنس این لباس از مواد پلاستیکی و نخ می باشد و در سایز لارج و مدیوم موجود است . همچنین به خاطر موفقیت سری فیلمهای شوالیه تاریکی، با دو فیلم آخر که هر دو بیش از یک میلیارد دلار فروختند، این موفقیت دوبرابر میشود. این شخصیت توانسته است با مبارزه بی پایان خود بر علیه دشمنان و افراد خیانتکار، یکی از اکشن ترین و هیجان انگیزترین فیلم سال های اخیر به شمار آید و شما نیز بتوانید با خرید و پوشیدن لباس مدل بتمن حس بسیار مثبت و انرژی خوبی را به دست آورید. او به دلیل از دست دادن خانواده خود در کودکی قصد دارد از افراد شرور انتقام بگیرد. داستانی جنایی که در فیلم بتمن ۲۰۲۲ دنبال میکنیم بسیار شبیه به داستانهای قتل و جنایت در نیویورک است.

لباس جدید از قطعات بیشتری تشکیل میشد و بتمن در آن آزادی عمل لباس ابرقهرمان بتمن بیشتری داشت. بتمن در این فیلم بسیار بلندپرواز است و دنیا را از دیدگاه خودش نگاه میکند اما علیرغم وجود برخی ویژگیهای بسیار واضح، بتمن نمیتواند در نقش بهترین کارآگاه جهان ظاهر شود و ما در واقع فرد منحصربهفردی را نمیبینیم بلکه فقط یک بتمن دیگر را میبینیم که خیلی هم با قبلیها متفاوت نیست که بتوان او را یک فرد جدید و متمایز دانست. هرچند که استفاده از جتپک پرواز بتمن را امنتر و واقعیتر میکند، اما باز هم چالشهای خودش را دارد. Batcave در یک ایستگاه قطار زیرزمینی قرار دارد که در گذشته خانوادههای ثروتمند از آن برای جابهجایی استفاده میکردند و ظاهر تقریبا تخریب شده آن نشاندهنده بیتوجهی بتمن به گذشته خانواده ثروتمندش است. «کریستوفر نولان» به چند دلیل قصد داشت تا لباس بتمن را به نحوی طراحی کند که آزادی عمل بیشتری برای بازیگر وجود داشته باشد. از طرفی همانطور که رسانهی بازیهای ویدیویی داستان بتمن را تقویت میکند، خود بتمن نیز به طور منحصربهفردی برای بازی و مکانیکهای آن ارزشمند است. یکی از دلایلی که شوالیهی آرکام نسبت به نسخههای قبلی خود در این سری فاصله دارد، این است که کاری استثنایی در استفاده از منابع روایی منحصربهفرد بازیهای ویدیویی برای روایت داستان بتمن منحصر به فرد خود میکند.

گریم مایک مارینو که کالین فارل را کاملاً ناپدید میکند، شایسته جایزه است. این فیلم پرفروشترین فیلم سال ۲۰۲۲، و همچنین پرفروشترین فیلم درباره یک قاتل سریالی است. اگر چه در ابتدا مشکلاتی درباره توافق بر مقدار دستمزد او وجود داشت اما به زودی تمام مشکلات رفع شد و ریوز رسما در ۲۳ فوریه برای ساخت فیلم بتمن استخدام شد. اما بد نیست صحبت خود پتینسون را هم درباره این موضوع بشنوید! او در ابتدا گفت که از سمت خود کنارهگیری کرده تا بتواند بر روی بازی خود در نقش بتمن تمرکز کند اما بعد از مدت کوتاهی اظهار کرد که چون نتوانسته فیلمنامه را به شکل دلخواهش پیش ببرد این فرصت را در اختیار دیگران گذاشته تا شانس خود را امتحان کنند.

او از طریق بنیاد خیریهٔ خود، کارهای بشردوستانه انجام میدهد. سپس کال-ال مداخله میکند و بر سوپربوی-پرایم غلبه میکند و قبل از تسلیم شدن با کریپتونیت او را شکست میدهد. بروس با وجود این که یک دخترباز بود، اما از خانوادهای اصیل بود. اینچنین بود که «پلنگ سیاه» در ۲۰۱۸ و «ژوکر» در سال ۲۰۱۹ در جمع نامزدهای برترین فیلم قرار گرفتند و حالا پذیرفتن یک کار کمیک بوکی در این جمع آنقدرها هم کار غیر عقلایی و سختی نیست. نیز، او استاد تغییر چهره است و برای جمع آوری اطلاعات، از هویت جعلی ماچز مالون یک خلافکار بدنام، استفاده میکند. در مقطعی، این سریال در سال ۱۹۶۵ رنسانس پیدا کرد و به عنوان یک فیلم بدون ویرایش به نام عصری با بتمن و رابین در سینماها اکران شد.

بتمن ۲۰۲۲ The Batman در یک مارس در مرکز لینکلن نیویورک نمایش داده شد و در ۴ مارس در سراسر جهان اکران شد. در سال ۲۰۲۲ فیلمی جدید با سوژه بتمن اکران شد که توسط «مت ریوز» نوشته و کارگردانی شده است. این خبر تقریبا برای همه جدید و شوکه کننده بود. دقیقا مانند لوری، ویلسون واقعا آنطور که باید نقش بتمن را درک نکرده بود. این یونیفرم جذابیت زیادی دارد، و او در اواخر دهه 90 دوباره آن را میپوشید. همانطور که گفتیم آرکام نایت با ایجاد داستانی که در آن بازیکن میتواند در قالب بتمن قرار گیرد، تجربهی بازیکن را پیچیده میکند، اما از زاویههای دید مختلفی در این راه استفاده میکند.

با این حال، کریزی جین بدون نیاز به یک لباس مخصوص قهرمانی و به عنوان یکی از اعضای دووم پاترول (Doom Patrol) چندین تهدید بزرگ را متوقف کند. این یک ویژگی جذاب است که باعث میشود تا شهر گاتهام احساس زنده بودن داشته باشد و بازیکن احساس کند که میتواند به عنوان بتمن از جنایتها جلوگیری کند. ریوز همچنین قصد داشت با به تصویر کشیدن جوکر نشان دهد که مشکلات گاتهام سیتی پس از دستگیری ریدلر پایان نخواهد یافت. رد تورنادو (که ذهن لوئیس لین فقید را دارد) توانست صحبت قانع کننده ای به او بدهد. این مجری معروف نقش کوتاهی را در انیمیشن Teen Titans Go صداپیشگی کرده است! صداپیشگی بتمن در این بازیها با کوین کانروی و همچنین صداپیشگی جوکر نیز با مارک همیل است. اکثر افرادی که با کمیک (بهترین کمیک های مارول 2022) آشنا هستند با شنیدن نام روگ، یاد یونیفرم کلاسیک دهه 90 آن میافتند، اما بهترین ظاهر روگ، یونیفرم سبز و سفید او است.