گیتاریست لهستانی VOGG توضیح می دهد که چگونه توانست زمان خود را بین سر ماشین و سر بریده شده تقسیم کند

“در سال 2019، زمانی که جشنواره های تابستانی را آغاز کردیم سر بریده، من یک ایمیل به راب فلین در مورد تبریک، زیرا من در مورد آینده شنیدم “چشم هایم را بسوزان” او توضیح داد: “از آنجایی که من هنوز از طرفداران پرشمار آلبوم اول هستم، فقط می خواستم خوشحالی خود را در مورد آن با او به اشتراک بگذارم. راب. بنابراین من برای او پیام فرستادم. و او پاسخ داد و گفت: “متشکرم، مرد.” و “شاید بتوانید یک آهنگ را به عنوان مهمان در ورشو با ما بنوازید”، زیرا آنها برنامه ریزی کردند که یک برنامه در ورشو برگزار کنند. بنابراین شروع کردیم به صحبت کردن. و سپس صحبت جدی در مورد نوازنده گیتار مورد نظر آنها شد و من داشتم پیشنهادم را می فرستادم که شاید بتوانم در این مورد کمک کنم. بنابراین من یک آزمون آزمایشی انجام دادم. آنها درخواست آهنگ را برای من ارسال کردند، بنابراین من این کار را انجام دادم. و در عرض چند روز نوازنده گیتار جدید شدم سر ماشین. واقعا سریع بود چون نشنیدم که دنبال نوازنده گیتار می گشتند. من شنیدم در مورد فیل دمل، مسائل با فیل و بقیه بچه ها آنها قبلا گروه را ترک کردند. اما من فکر کردم که “چشم هایم را بسوزان” تور سالگرد تنها بود “چشم هایم را بسوزان” ترکیب، و سپس متوجه شدم که این نیز یک ردیف دوم برای پخش آهنگ های (دیگر) است. پس باحال بود این یک شوک مثبت برای من بود.”

وگ افزود: ” سر ماشین بچه ها و راب و همه (از) تیم سر ماشین، در این مورد با من خیلی خوب رفتار می کنند. آنها در مورد آن درک می کنند سر بریده گروه من است، فرزند من است، بنابراین اگر نتوانم (انجام) یک یا دو برنامه را انجام دهم، مشکلی نیست. چند نمایش بود که Reece (آلن اسکراگز) از جانب هاووک جایگزین من شد واقعا عالیه من روشی که او آهنگ ها را می نوازد را دوست دارم. او یک نوازنده بزرگ گیتار است. او یک جایگزین عالی است.”

  COREY TAYLOR On SLIPKNOT's Longevity: 'We Know That We're Not Done Yet'

در نوامبر 2020، سر ماشین تک آهنگ منتشر کرد “دستهایم خالی است”، از طريق انفجار هسته ای. این آهنگ اولین همکاری موسیقایی بین فلین و اصلی “چشم هایم را بسوزان” گیتاریست لوگان میدر در 24 سال


]
منبع: https://blabbermouth.net/news/polish-guitarist-vogg-explains-how-he-manages-to-split-his-time-between-machine-head-and-decapitated

گیتاریست لهستانی Wacław “Vogg” Kiełtyka (سر بریده) که پیوستند سر ماشینترکیب قبل از راه اندازی گروه “چشم هایم را بسوزان” تور بیست و پنجمین سالگرد در اواخر سال 2019، با اوران اوبیرن از تلویزیون خون استاک در مورد اینکه چگونه او موفق می شود زمان خود را بین این دو لباس تقسیم کند. او گفت (همانطور که توسط BLABBERMOUTH.NET): “من نوازنده گیتار هستم سر ماشین رسما من منتظر برنامه ها هستم، برای یک تور. هنوز چیزی برای آن اعلام نشده است سر ماشین – صحبت کردن در مورد ایالات متحده یا اروپای بعدی یا هر چیز دیگری، در مورد تورها.

وی ادامه داد: خب ما همدیگر را از برنامه ها مطلع می کنیم، اگر کاری در راه باشد با سر بریده، من فقط به آن می گویم راب (فلین، سر ماشین خواننده). و اگر برنامه ای دارند، راب یا جوزف (هیوستون)، مدیر سر ماشین، او برای من برنامه هایی می فرستد، و من می گویم “آره، بیا این کار را انجام دهیم.” بنابراین ما سعی می کنیم همیشه با این وضعیت کنار بیاییم. و البته اگر شرایطی وجود داشته باشد که مثلاً DECAP یک تور اعلام کرد و سپس نوعی جشنواره تکی با آن وجود دارد سر ماشین، سپس راب با شرایطی که او می فهمد من دارم واقعاً عالی است سر بریدهو اگر نیاز به جایگزینی برای یک یا دو نمایش داشته باشم، مشکلی وجود ندارد. ما با این روش برخورد می کنیم. این راه حل برای ما در این شرایط است.”

در نوامبر 2019، فلین گفت که وگاستماع برای سر ماشین “فقط لعنتی “ذهن او را منفجر کرد – خیلی محکم و لعنتی دقیق بود” راب گفت. “او فرستاد (یک ضبط شده از) “امپریوم” به عنوان اولین آهنگ او فقط به عنوان یک آزمون. ما همیشه از همه دوستان می‌خواستیم یک تست صدا انجام دهند، فقط برای اینکه مطمئن شویم سطح‌ها خوب هستند و چیزهای دیگر. من می گفتم: “اوه خدای من! این یارو داره بازی میکنه “امپریوم” بهتر از آنچه در حال حاضر می توانم. (می خندد) دیوانه بود. و ما در نهایت صحبت کردیم. مرد فوق العاده خوب.”

  Watch: VINCE NEIL Performs MÖTLEY CRÜE Classics At 2023 BLUE RIDGE ROCK FESTIVAL

“دستهایم خالی است” تنها یکی از تک‌آهنگ‌هایی بود که قرار بود توسط آن منتشر شود سر ماشین، که صادر کرد “یا انجامش میدی یا میمیری” در اکتبر 2019، “دایره درن” در فوریه 2020، و تک آهنگ دیجیتال دو آهنگ “ناآرامی مدنی”، شامل “خونریزی را متوقف کنید” و “ضد گلوله”، در ژوئن 2020. “خونریزی را متوقف کنید” آواز مهمان برجسته از KILLSWITCH ENGAGE پیشکسوت جسی لیچ، و تنها چند روز پس از قتل نوشته و ضبط شد جورج فلوید و احمد آربری.

در ماه مه 2021، وگ به فنلاند گفت تلویزیون آشوب که اضافه او به سر ماشینترکیب تور برای او “یک شگفتی بزرگ” بود، زیرا او “برنامه ای برای بازی با گروه نداشت”. او گفت: «این اتفاق به‌طور تصادفی رخ داد.

ادامه تا سال 2018 “کاتارسیس”، “پادشاهی و تاج” شامل سه آهنگی است که در سال 2021 پخش شد “تیر در کلمات از آسمان” تنها: “به طوفان آتش تبدیل شو”، “فاسد” و “تیر در کلمات از آسمان”. بسیاری از جدید سر ماشین آلبوم ضبط شد در استودیو Sharkbite در اوکلند، کالیفرنیا با مهندس/تهیه کننده گوش های زک.

وگ در ادامه گفت که او “خیلی خوشحال” است که بخشی از آن بوده است “چشم هایم را بسوزان” تور سالگرد “چون من طرفدار بزرگی هستم سر ماشین از وقتی بچه بودم و این فرصت را داشته باشم که به عنوان یک نوازنده گیتار در توری که مورد علاقه من را جشن می گیرد همراه آنها بروم (سر ماشین) آلبومی که احتمالا یکی از ده آلبوم (مورد علاقه) من است، باور نکردنی بود.» او گفت: «و دیدن یک گروه واقعاً بزرگ در تور و دیدن مراحل پیش تولید و سفر با این همه خدمه عظیم و چند اتوبوس و کامیون و این همه تجهیزات برای من تجربه بسیار خوبی بود. واقعا برای من چیز جدیدی بود. حتی (اگرچه) من یک نوازنده باتجربه هستم، اما درس بزرگی از آن بچه ها و گروه داشتم. این یک تجربه بزرگ بود. این احساس بسیار خوبی بود که هر شب روی صحنه در مقابل هزاران نفر حضور داشتم. و سپس، پس از اتمام مجموعه من، که شامل بهترین آهنگ های از سر ماشین – دو ساعت طول می‌کشد – بعد می‌روم لباس‌هایم را عوض می‌کنم و برمی‌گردم کنار صحنه تا ببینم “چشم هایم را بسوزان”، کل آلبوم، توسط ترکیب اصلی پخش شده است. شگفت انگیز بود. باید بگویم این یکی از بهترین تجربیات زندگی من بود.”

  افزایش محبوبیت خودورهای چینی در بازارهای جهانی

در مورد اینکه او چگونه تصمیم می گیرد که از کدام ایده های موسیقی استفاده کند سر بریده و به کدام یک تقدیم کنیم سر ماشین، وگ گفت: باید این را بگویم راب آهنگساز اصلی در سر ماشین. او 95 درصد یا 98 درصد ریف ها را می سازد. برای آخرین رکورد (“از پادشاهی و تاج”، که از طریق اوت گذشته منتشر شد انفجار هسته ای/Imperium Recordingsمن برای دو آهنگ ایده ارائه کردم و قطعات انفرادی خود را برای مثلاً شش آهنگ ضبط کردم. پس آره همینجوری بود اگر من نوعی ایده برای ریف ها دارم که نمی دانم چگونه از آن استفاده کنم سر بریده و برای من آشناتر به نظر می رسد سر ماشین سبک، سپس من فقط آن را ارسال می کنم راب (و من می گویم)، “هی، راب، من این ریف را دارم. من این ایده را دارم. بهم بگو به چی فکر می کنی. اگر دوست دارید از آن استفاده کنید. با اون یه کاری کن اگر این کار را نکنید، پس… می دانید، هر چه باشد.»