کوری تیلور از کت و شلوار حق نسخه برداری ED SHEERAN، پوچ بودن مالکیت موسیقی استقبال می کند - رامین موزیک

کوری تیلور از کت و شلوار حق نسخه برداری ED SHEERAN، پوچ بودن مالکیت موسیقی استقبال می کند

در مصاحبه جدید با 94.3 کوسه ایستگاه رادیویی، SLIPKNOT و ترش سنگ پیشکسوت کوری تیلور از او پرسیده شد که آیا تا به حال آهنگی نوشته است یا نه، اما متوجه شد که این ایده ممکن است از هنرمند دیگری گرفته شده باشد. او پاسخ داد (همانطور که توسط BLABBERMOUTH.NET): “Cryptomnesia. این یک چیز بسیار واقعی است. و ما به تازگی آن را در زمین بازی با اد شیران.

“چیزی که من آن را دوست دارم (اد) ثابت شد که پیشروی‌های آکورد مشابه خواهند بود که از تمام راه به عقب می‌روند، تا تمام مسیر به جلو می‌روند. این کاری است که شما بیش از آنها انجام می دهید.» او ادامه داد: «و این یکی از دلایلی است که – و بسیاری از مردم این را نمی دانند – موسیقی را نمی توان کپی نوشت (sic). اکنون، اشعار و ملودی ها می توانند، زیرا این چیزهایی است که واقعاً تغییر می کند و شکل می دهد، این یکی از دلایلی است که اگر می توانید نشان دهید که ملودی و جمله بندی همان است، پس شما نقض حق چاپ دارید. اما اگر موسیقی احساس مشابهی دارد، واقعاً هیچ کاری نمی توانید در مورد آن انجام دهید، زیرا این پیشرفت های آکورد برای آنها یکسان بوده است سال ها، تمام راه برگشت

“وقتی صحبت از این چیزها به میان می آید، حافظه بسیار طولانی دارم.” تیلور اضافه. “بدیهی است که من سعی می کنم اجتناب کنم هر چیزی به هر حال شبیه به نظر می رسد. چون آن چیزها به من علاقه ای ندارد. بنابراین من واقعاً فراتر از آن می روم واقعا سعی کنید و مطمئن شوید که هر کاری که انجام می دهم به نظر متفاوت است، احساس متفاوتی دارد. و اگر آن را میکند کمی شبیه به نظر می رسد، من آن را مهار می کنم و آن را شکسته و از ابتدا ساختارش را بازسازی می کنم. من قبلاً آهنگ‌های دیگری را شروع کرده‌ام و درست به تابلوی نقاشی برگشتم. چون من نمی خواهم هر کسی وارد شود و بگوید من این را دزدیدم (و) آن را دزدیدم. چون من قبلاً با افرادی که سعی کرده اند درگیر شده ام بگو من که آن را انجام داده ام و من می گویم “تو یک احمق هستی”. من این دو آهنگ را درست کنار هم می گذارم. تو عروسک به من نشان می دهی که این آهنگ ها کجاست. و اگر نه، الاغ من را ببوس، مرد. و بسیار راضی کننده است.”

  پادکست JamBase: Delicate Steve

در اوایل ماه، هیئت منصفه نیویورک متوجه این موضوع شد اد شیران کپی نکرد ماروین گیآهنگ 1973 “بیایید آن را شروع کنیم”. شکایتی که توسط ورثه نویسنده و آهنگساز این آهنگ تنظیم شده است اد تاونسند، ادعا کرد که سوپراستار پاپ به طور غیرقانونی “قلب” را به کار گرفته است گیآهنگ او – یعنی “پیشرفت هارمونیک” و “عناصر ملودیک و ریتمیک” در موفقیت او در سال 2014 “فکر کردن با صدای بلند”.

شیران بارها این موضوع را رد کرده بود گیآهنگ، گفتن “صبح بخیر آمریکا” او گفت که هیئت منصفه معتقد بود که او “بیا آن را بگذرانیم” را کپی نکرده است زیرا “101 آهنگ با همان توالی آکورد است و این فقط باعث خراش دادن سطح می شود” و افزود که هیئت داوران “خیلی سریع عمل کردند.” برای دیدن آن و مانند، “اوه، بله.”

در طول یک حضور در “نمایش هوارد استرن”، شیران آنچه را که در دادگاه استدلال کرده بود، تکرار کرد: «بله، این یک سکانس آکوردی است که در آهنگ‌های موفق می‌شنوید، اما اگر بگویید که آهنگی در سال 1973 صاحب این آهنگ است، در مورد تمام آهنگ‌هایی که قبلاً آمده‌اند چطور؟

او افزود: “هیچ کس نمی گوید که آهنگ ها نباید دارای حق چاپ باشند، اما شما نمی توانید یک دنباله آکورد را کپی رایت کنید. شما نمی توانید.”

کوریدومین آلبوم انفرادی، “CMF2”، در 15 سپتامبر وارد خواهد شد. LP پیگیری می کند تیلوراولین نمایش انفرادی 2020 “CMFT”، که دارای شماره 1 بود تابلو تبلیغاتی تک آهنگ اصلی راک “چشمان سیاه آبی” و احساس جریان “CMFT باید متوقف شود” (شاهکار Tech N9ne و بچه بوکی). LP به شماره 6 رسید تابلو تبلیغاتیجدول آلبوم های راک برتر ایالات متحده.

  روسای جمهور چین و روسیه در حاشیه نشست سران سازمان همکاری شانگهای دیدار می‌کنند

“CMF2” است تیلوراولین آلبوم برای BMG و اولین مورد بر روی برچسب خودش، ضبط دسیبل کوپر.

جی راستون (سیاه زخم، پلنگ فولادی، AMON AMARTH) که تولید کرد ترش سنگ2017 “هیدروگراد” LP و همچنین “CMFT”، برمی گردد برای تیلوردوم تمام قد.

در حمایت از آلبوم جدیدش تیلور تور 2023 خود را با حضور مهمانان ویژه اعلام کرده است تابعیت، OXYMORRONS و اورا ماه در تاریخ های انتخاب شده تولید شده توسط ملت زنده باش، تور 28 شهر در 25 آگوست در سالن فیلمور در دنور آغاز می شود و در سرتاسر ایالات متحده در دیترویت، اورلاندو، دالاس و موارد دیگر قبل از نمایش تیتر آخر در لس آنجلس در ویلترن در 5 اکتبر توقف می کند.


]
منبع: https://blabbermouth.net/news/corey-taylor-weighs-in-on-ed-sheerans-copyright-suit-absurdity-of-music-ownership