کلی هانسن می خواهد بفهمد که فصل بعدی او پس از توقف FOREIGNER چیست؟

خارجی خواننده اصلی کلی هانسن صحبت کرد تلویزیون درخت هلو‘s “مونیکا پیرسون یک به یک” در مورد اعلام اخیر راکرهای افسانه ای مبنی بر اینکه تور خداحافظی خود را آغاز می کنند. این سفر قرار است در 6 ژوئیه در آمفی تئاتر بانک آمریس آتلانتا آغاز شود. برای بازی اول آمریکا ملت زنده باش-تور تولید شده، خارجی ملحق خواهند شد پسر عاشق.

از او پرسیده شد که قصد دارد بعد از آن چه کاری انجام دهد؟ خارجی آنچه را که به عنوان آخرین نمایش های گروه در نظر گرفته شده است، تکمیل می کند، هانسن گفت (همانطور که توسط BLABBERMOUTH.NET): “خب، قبل از رسیدن به آن مکان کارهای زیادی باید انجام دهم؛ برنامه های زیادی دارم که باید اجرا کنم، کارهای زیادی دارم که باید انجام دهم. اما می خواهم با همسرم انجام دهم. و خانواده‌ام، فصل بعدی ما چیست و به آن پاسخ‌ها بیایید، زیرا من تقریباً 20 سال است که در جاده‌ها این کار را انجام می‌دهم، نه ماه از سال دور از خانه، بنابراین به شما نمی‌دهد. شانس زیادی برای برنامه ریزی مکان بعدی دارم، اما من می خواهم زمان بیشتری را صرف زندگی خود کنم.

او ادامه داد: «انواع مختلف مردم در جاده ها وجود دارند. «کسانی هستند که آدم‌های جاده‌ای هستند، مثلاً این چیزی است که باعث می‌شود آنها اتفاق بیفتند، آیا باید در جاده باشند و این کار را انجام دهند؛ این کار دنیایشان را کامل می‌کند. و من علایق دیگری دارم، کارهای دیگری که دوست دارم انجام دهم. و من می‌خواهم زندگی کنم و می‌خواهم مطمئن شوم که این کار را عاقلانه انجام می‌دهم و به خودم زمان می‌دهم و زیاد منتظر نمی‌مانم تا جایی که همه چیز خیلی سخت است.”

  اجلاس اوآنا؛ تقویت دوستی ملت‌ها و مقابله مشترک با چالش‌ها

در مورد کارهای دیگری که دوست دارد به جز آشپزی انجام دهد، هانسن گفت: “من یک موتورسوار هستم، و دوست دارم روی آن ماشین‌ها و ماشین‌های قدیمی و چیزهایی از این قبیل کار کنم. و دوست دارم – غرور مالکیت خانه را دوست دارم؛ من دوست دارم در واقع چیزهای اطراف خانه را درست کنم و کارها را انجام دهم. بنابراین از آن لذت می‌برم. و من همیشه وقت کافی برای انجام آن ندارم.می خندد)”

هانسن قبلا بحث شده است خارجیتصمیم او برای فراخوانی آن در فوریه گذشته در مصاحبه ای با The 96.1 KLPX ایستگاه رادیویی. او گفت: “یکی از چیزهای من که برایم مهم بود این است که برای اجرای این آهنگ‌ها که واقعاً دیگر نباید آن‌ها را انجام می‌دهم بیرون نباشم، زیرا دیگر نمی‌توانم آنها را انجام دهم. آنها قوی و پر جنب و جوش هستند و سپس در حالی که ما اینطور جلو هستیم کنار می گذارند. من افراد بسیار زیادی را دیده ام که – به دلایل مختلف – هنوز در آنجا هستند، در حالی که شاید نباید باشند. نگاهی به غرور آنها، چه از نظر بصری، چه ابزاری یا آوازی، و من فکر می کنم که ما در حال حاضر در اوج هستیم. انجام این کاتالوگ واقعا دشوار، چالش برانگیز اما شگفت انگیز از آهنگ ها هر سال سخت تر و سخت تر می شود، و من فقط می‌خواهم آن‌ها را درست انجام دهم.

ژانویه گذشته، هانسن در مصاحبه با راب راش رادیو اگر واقعا این است خارجیآخرین سفر همیشه کلی او گفت: “برنامه ما این است که این کار را تا سال 2024 انجام دهیم. افراد مختلف بارها از من خواسته اند که این کار را ادامه دهم. و واقعاً برای من این مهم است که بتوانم این آهنگ ها را در سطحی که شایسته است اجرا کنم. و اینکه هواداران لیاقتش را دارند و من نمی توانم به خودم اجازه بدهم کمتر از آن فقط به عنوان یک انسان انجام دهم.

  طالبان: پاکستان اجازه اقدام از خاک این کشور علیه افغانستان را ندهد

او اعتراف کرد: «خواندن این فهرست عالی از آهنگ‌ها هر سال سخت‌تر و سخت‌تر می‌شود. “و شاید به نظر می رسد که من دارم ناله می کنم. من سعی نمی کنم ناله کنم؛ من واقعاً خوش شانس هستم که می توانم این کار را انجام دهم و این کار را با گروه انجام دهم. فقط نمی خواهم کیفیت این ها را قربانی کنم. ترانه‌ها و اجرای این آهنگ‌ها. بنابراین فکر می‌کنم بهتر است بگوییم، “می‌دانی چیست؟ من اینجا را قوی ترک می‌کنم و اجازه می‌دهم خاطره این آهنگ زنده نیز قوی باشد.”

از او پرسیده شد که بیشتر از همه در مورد تور با چه چیزی دلتنگ خواهد شد خارجی، کلی گفت: “جمعیت شگفت انگیز و گروه شگفت انگیز. منظورم این است که چه گروه عالی با مردمی که همه ما از بودن در کنار یکدیگر لذت می بریم. ما از همراهی یکدیگر لذت می بریم و از پخش کاتالوگ آهنگ هایی که نمی توانستی رویای آنها را ببینی، می توانیم” و به عنوان یک خواننده، خواندن این همه آهنگ پرطرفدار – از شروع برنامه تا پایان برنامه، هیچ کرک یا پرکننده ای وجود ندارد – و این فقط یک رویا است که باید اتفاق بیفتد. و این تصمیم سختی بوده است، اما من فکر می کنم باید زودتر به این چیزها بپردازید و مطمئن شوید که کار درست را انجام می دهید. دیگر نباید آنجا باشد.”

تنها عضو اصلی باقی مانده از خارجی، گیتاریست میک جونز او از سال 2011 از برخی مشکلات سلامتی رنج می برد و در نهایت در سال 2012 به عمل جراحی قلب منجر شد. از آن زمان، هرگز اعلام نشده است که آیا او در برنامه های خاص با گروه ظاهر می شود یا خیر – این بستگی به احساس او دارد.

  عناوین روزنامه‌های جهان؛ انگلیس: ناتو نباید خود را درگیر جنگ اوکراین کند

بعد از خواننده لو گرام ترک کرد خارجی در سال 2003، جونز قبل از اینکه چند سال بعد با یک ترکیب کاملاً جدید که در آن حضور داشت، کمی مرخصی گرفت هانسن و نوازنده باس جف پیلسون، بین دیگران.

گرم صدا روشن بود خارجیبزرگترین بازدیدها، از جمله “احساس بار اول است” و “به سردی یخ” از اولین کار گروه در سال 1977 و آهنگ های بعدی مانند “خون گرم” و “من می خواهم بدانم عشق چیست”.

اعتبار عکس: کارستن استایگر


]
منبع: https://blabbermouth.net/news/kelly-hansen-wants-to-figure-out-what-his-next-chapter-is-after-foreigner-stops-touring