کریس هولمز گیتاریست سابق WASP حمله روسیه به اوکراین را محکوم می کند: “این فقط مرا بیمار می کند”


]
منبع: https://blabbermouth.net/news/ex-w-a-s-p-guitarist-chris-holmes-blasts-russias-invasion-of-ukraine-it-just-makes-me-sick

هلمز ملحق شد WASP در سال 1982 و تا سال 1990 با گروه باقی ماند. در سال 1996، این گیتاریست به WASP و تا سال 2001 در گروه ماند. کریس با آن بازی نکرده است WASP از آنجا که.

او ادامه داد: «ما هرگز از این سیاره خارج نخواهیم شد تا زمانی که همه به عنوان یکی به آن ملحق شویم. “وگرنه ما آن را نابود خواهیم کرد و نسل بشر دیگر وجود نخواهد داشت. احتمالاً دو، سه، چهار هزار سال طول خواهد کشید تا از کشتن یکدیگر دست برداریم.

“من به کشورهای کمونیستی که متوقف شده بودند، رفته ام.

“این آهنگ نام دارد “راکین” در دنیای آزاد

سال گذشته، هلمز هفت هفته پرتودرمانی را در نبرد با سرطان گلو و گردن به پایان رساند.

اما این آهنگ بعدی برای همه مردم اوکراین پخش می شود.

در سال 2021، هلمز محور فیلم مستند بود “مرد پست: داستان کریس هلمز”نویسندگی و کارگردانی فیلمسازان فرانسوی آنتوان دو مونترمی و لوران هارت. این پروژه در سال 2014 پس از آن متولد شد از مونترمی و هارت فرصتی برای ملاقات و کارگردانی داشت هلمز در یک موزیک ویدیو برای آهنگ قلم هلمز “بگذار غرش کند” در کن در آن زمان، راکر 64 ساله اکنون کم و بیش از صحنه موسیقی ناپدید شده بود و خانه خود را در ایالات متحده ترک کرد تا به دنبال شروعی جدید با همسرش باشد. سارا در فرانسه.

قبل از راه اندازی به نیل یانگ کلاسیک، هلمز به جمعیت گفت: “ما هنوز داریم همدیگر را می کشیم. چه لعنتی؟ این چه لعنتی است، مرد؟ من نمی فهمم. این احمقانه است. این احمقانه است، مرد.

  وزیران خارجه ایران واندونزی درباره تحولات منطقه ای و بین المللی گفتگو کردند

“این آهنگ برای همه مردم اوکراین پخش می‌شود. من به چیزهای مزخرف نگاه می‌کنم و فقط به این فکر می‌کنم که آیا من آنجا زندگی می‌کردم یا آن خروس لعنتی پوتین… من دوست دارم دستانم را روی گردن آن لعنتی بگیرم، مرد، و چیزی را با لعنتی به دور او بالا ببرم… یک مرد این تعداد مردم را خراب می کند. فقط حالم را بد می کند. بیش از چه؟

در طول حضور خود در ماه گذشته هیولاهای راک کروز، سابق WASPگیتاریست کریس هلمز جلد خود را اختصاص داد “متحرک در دنیای آزاد” به مردم اوکراین که از فوریه 2022 با تهاجم ویرانگر روسیه می جنگند.