چرا دیو ماستین چنین رپ بدی می گیرد؟ درامر سابق MEGADETH SHAWN DROVER وزن می کند

شاون، که در حال حاضر در حال تبلیغ اولین آلبوم از خود است تمسخر پژمرده پروژه، ادامه داد: “چه کسی می‌داند؟ همیشه کاراکترهای صبح دوشنبه وجود دارند که در مورد چیزی صحبت می‌کنند. و بسیاری از آن‌ها از متن خارج می‌شوند. چیزی که در اینجا خواهم گفت، مطمئنم در یک وب‌سایت وجود خواهد داشت، و می‌گویند ،شاون این را گفت. این فقط برای ایجاد یک عنوان است. این کلیک طعمه است، آنها به آن می گویند. این فقط موسیقی است، مرد.”

دراور، که یک دهه را به عنوان نوازنده درام گذراند MEGADETH، در ادامه گفت که با عشق به سالهای خود با تراش متال افسانه ای نگاه می کند.

او گفت: «من چیزی جز خاطرات خوب و چیزهای خوب در مورد آن ندارم. “اگر آن گروه نبود، ما امروز با هم صحبت نمی‌کردیم – من آن را تضمین می‌کنم… من چیزی جز چیزهای خوبی برای گفتن در مورد آن ندارم. بنابراین بسیار سپاسگزارم.”

شاونآخرین نظرات او شبیه به نظراتی است که او در نوامبر 2017 در مصاحبه ای با The “تاکینگ متال” پادکست در آن زمان گفت: من اصلاً حرف بدی ندارم در مورد ((MEGADETH). دیو ماستین به من شغلی داد و من همیشه به خاطر آن از او سپاسگزار خواهم بود. من به مدت 10 سال با او دوست بودم و در یک مقطع خاص، فقط می خواستم پیش بروم و دیدگاه موسیقایی خودم را بیان کنم و کارهایی را که می خواستم انجام دهم، قبل از اینکه خیلی پیر شوم، انجام دهم. من یک جوجه بهاری نیستم، بنابراین تازه شروع کردم به فکر کردن، اگر بخواهم کاری انجام دهم، ساعت اینجا تیک می زند… اما من چیزی جز چیزهای خوب در مورد آن اردو ندارم. دیو به من شغلی داد و من چیزی جز چیزهای خوب درباره او و کل سازمان ندارم. من برای آنها بهترین آرزو را دارم.”

  Reviews - Megalomanium - BLABBERMOUTH.NET

تمسخر پژمردهاولین آلبوم، “پیامبران رحلت”، در 7 جولای از طریق منتشر شد Frontiers Music Srl.

شاون ملحق شد MEGADETH در سال 2004 به عنوان جایگزین برای نیک منزا، که تازه به گروه ملحق شده بود. دراور روی چهار اجرا شد MEGADETH رکوردهای استودیویی: 2007 “مزاحمات متحد”، سال 2009 “پایان بازی”، 2011 “TH1RT3EN” و سال 2013 “سوپر برخورد کننده”.

در مصاحبه جدید با کانادا صدای فلزی، سابق MEGADETH درامز شاون درور خطاب دیو ماستینشهرت او به عنوان یکی از تفرقه انگیزترین شخصیت ها در فلز است. از او پرسیده شد که چرا فکر می کند MEGADETH رهبر اغلب در چنین نور منفی به تصویر کشیده می شود، شاون گفت (همانطور که توسط BLABBERMOUTH.NET): “فکر می‌کنم برخی از آن‌ها ممکن است از دیدگاه‌های سیاسی او در هر زمان باشد. شما می‌دانید که چطور پیش می‌رود – سیاست و مذهب قطعاً می‌توانند مردم را در مسیر اشتباه قرار دهند. این قطعاً، می‌توانم بگویم، شاید بخشی از آن است. هرگز هیچ نظری در مورد هیچ یک از این موارد نداشتم.”


]
منبع: https://blabbermouth.net/news/why-does-dave-mustaine-get-such-a-bad-rap-ex-megadeth-drummer-shawn-drover-weighs-in

در مصاحبه سپتامبر 2015 با چوب برای سنگ، شاون در مورد روابط کاری خود با Mustaine و اینکه آیا اختلافات شخصی در تصمیم او برای ترک نقش داشته است یا خیر MEGADETH. او گفت: من هرگز با ((دیو) هر چه باشد. همیشه فکر می‌کردم که با هم خیلی خوب هستیم و نقشم را در گروه می‌دانستم. و این بخش بزرگی از پیوستن به گروهی از این دست است. اگر نقش خود را نمی‌دانید و فکر می‌کنید که می‌توانید وارد موقعیتی شوید… به یک گروه موسیقی معتبر و فکر می‌کنید که می‌توانید شریک برابر یا چیز احمقانه‌ای باشید، این دقیقاً همین است: کاملاً احمقانه است. من با دانستن اینکه نقشم چیست وارد موقعیت شدم و به میراث گروه احترام گذاشتم و فقط سعی کردم بهترین کار را انجام دهم. بنابراین در واقع بسیار آسان بود. خیلی باهاش ​​کنار اومدم من با همه خیلی خوب کنار آمدم. اما من آنقدر باهوش بودم که بدانم وضعیت چگونه است، و هرگز به این فکر نکردم که “اوه، من آهنگ هایم را در آلبوم بعدی خواهم آورد.” هرگز اینطور نبود. من به میراث گروه احترام می‌گذارم و (سعی می‌کنم) تا جایی که می‌توانم از آن دفاع کنم، مهم نیست که چه کسی… هر ترکیبی که در آن زمان در گروه بود، من فقط کارم را انجام دادم. اما در پایان روز، گروه را ترک کردم – اخراج نشدم. من رفتم. پس این فقط یک موزیکال بود… من می خواستم موسیقی سنگین تری بنویسم، و این کاری بود که کردم (با عمل مخالفت)”

  بیلی کورگان به یاد می‌آورد که به PANTERA گفته بود در مورد متالیکا «خفه کن»

دراور ترک کردن MEGADETH طبق بیانیه ای که در آن زمان منتشر کرد، در نوامبر 2014 “برای دنبال کردن علایق موسیقایی خود”. بعداً در همان روز، MEGADETH گیتاریست کریس برودریک جدایی خود از گروه را اعلام کرد و گفت که “به دلیل اختلافات هنری و موسیقایی” از گروه خارج می شود. این دو بعداً اقدامی به نام راه اندازی کردند عمل مخالفت با سابقاسکار شهید خواننده هنری درک بونر و نوازنده باس مت باچند (سایه ها سقوط می کنند).

بعلاوه شاون، تمسخر پژمرده ویژگی های برادر و همکار سابقشMEGADETH عضو، گلن دروور، همراه با سابق هشدار سرنوشت نوازنده باس جو دیبیاس و خواننده آلمانی هنینگ باسه، که قبلا با او بازی کرده است FIREWIND، فلز و مایان.