چاد کروگر می گوید DIMEBAG و VINNIE PAUL از عشق خود به نیکل بک در مقابل جامعه متال دفاع می کردند: این دوست داشتنی بود

در مصاحبه جدید با تامی کارول از 97.9 WGRD ایستگاه رادیویی، نیکل بک پیشکسوت چاد کروگر در مورد دوستی خود با PANTERA بنیانگذاران، درامر وینسنت “وینی پل” ابوت و گیتاریست “Dimebag” دارل ابوت. او گفت (همانطور که توسط BLABBERMOUTH.NET):”وینی پل و Dimebag همیشه می گفت وقتی جامعه متال به آن بچه ها برخورد می کرد و می گفت: «این عشق برای چیست؟ نیکل بک? من آن را نمی فهمم. و آنها از ما دفاع می‌کردند، و این واقعاً بسیار دوست‌داشتنی بود. آنها می گفتند، “برو بازی آنها را تماشا کن”. و بعد می گویند آنها مکنده هستند. یا بعد در مورد آنها چیزی منفی بگویید. چون چیز مورد علاقه من زمانی است که کسی به برنامه می آید، و می گوید، “راستش را بخواهید، من خودم را طرفدار صدا نمی کنم، اما قطعا دوباره می روم آن برنامه را ببینم.” من می گویم، “من آن را خواهم گرفت.” من آن را در تمام طول روز مصرف خواهم کرد. این یک تعارف جهنمی است.»

کروگر گفت که Dimebagقتل او در سال 2004 او را عمیقاً تحت تأثیر قرار داد. او گفت: “آن یکی درد داشت.” “من روزهای سختی را پشت سر گذاشتم – واقعا زمان سخت – با آن یکی برای چنین زمان طولانی. شما او را روی (روی جلد) یک مجله گیتار یا چیزی شبیه به آن می‌بینید، و من در یک فروشگاه مواد غذایی می‌ایستادم. و دوست دخترم می رفت مرا بکشد. او مثل “بیا، بیا بریم.” و او نمی تواند مرا حرکت دهد. و بعد نگاه می کند و فقط اشک می آید جریان پایین صورتم و من مثل “اوه” هستم. و او مانند “می خواهی به خانه بروی؟” و من می گویم، بله. من می خواهم همین الان به خانه بروم.”

چاد در ادامه تماس گرفت Dimebag و وینی “افراد بااستعداد، داخلی، شگفت انگیز. و جری کانترل از جانب آلیس در زنجیر او گفت: “ما با هم در یک تور بودیم، و او می گوید: “هی، امشب با برادران ملاقات خواهی کرد.” و ما داشتیم به دالاس می‌رفتیم. و من گفتم: “برادران؟” و او می گوید: “آره، رفیق. خواهی دید.’ من اول نمیدونستم منظورش چیه و چیز بعدی که می دانم دارم سکه و وینی در اتوبوس من و من فقط مثل “رفیق، این جالب ترین روز زندگی من است.”

  تماشای کل اجرای CANDLEBOX در The Troubadour در تور «خداحافظی طولانی» 2023

در سال 2005، نیکل بک آهنگی به نام ضبط کرد “سمت یک گلوله”، که از مرگ الهام گرفته شده است Dimebag. چاد ابتدا ریف متالیک و تهاجمی آهنگ را نوشت، سپس شعر تماس و پاسخ را از دیدگاه یک آهنگ نوشت. PANTERA طرفدار خیلی عصبانی شد Dimebagقتل که او قول انتقام گرفت، بدون اینکه متوجه شود تیرانداز قبلاً توسط یک پلیس کشته شده است. “سمت یک گلوله” یک تکنوازی گیتار که قبلاً شنیده نشده بود از دارل که با هم از outtakes های مختلف ویرایش شد PANTERA آلبوم ها آهنگ کمی بعد نوشته شد Dimebag کشته شد.

من خیلی ناراحت بودم و تا دو ماه اگر عکس او را در جایی می دیدم عصبانی می شدم. کروگر گفت MTV.com. “قبلاً کسی را در اثر تیراندازی از دست نداده بودم – انگار نه انگار که او در یک تصادف کشته شده باشد. او به گونه ای وحشتناک و بدخواهانه گرفته شد که فقط آن را دردناک تر کرد.”

یک بار کروگر دموینگ را به پایان رساند “سمت یک گلوله”، او زنگ زد وینی پل و آن را برای او پخش کرد تا برداشت خود را از این آهنگ دریافت کند. پل آنچه را که شنید و اصرار کرد، پسندید کروگر برای نوشتن اشعار سکه. گفتم: “خب، به اندازه کافی خنده دار است، آن آهنگ در مورد برادر شماست.” کروگر به یاد آورد.

وینی پل برای پخش این آهنگ داوطلب شد، بنابراین کروگر یک شب نوار را به او زد و او را تشویق کرد که یک آهنگ درام جدید را روی آهنگی که پخش می‌کرد ضبط کند نیکل بک طبل نواز دانیل آدایر. “او مدتی به آن فکر کرد” کروگر گفت: «سپس تصمیم گرفت دانیال آنقدر کار شگفت انگیزی انجام داده بود که باید آن را همان طور که بود رها کنیم. همان موقع بود که قطعات گیتار را از آنجا فرستاد نمایش مبتذل قدرت و “فراتر از رانده”، که ما از آن برای انفرادی استفاده کردیم.”

  تماشا کنید: تد نوجنت با نایت رنجر در جشنواره ملی گیلاس میشیگان اجرا می کند

چاد صحبت کرد راه اندازی در مورد اولین باری که او آهنگ را برای آن نواخت وینی پل. “تماس گرفتم وینی، می خواستم از او برکت بگیرم و آهنگ را برای او می نوازم و به او می گویم که این بسیار است PANTERAریف الهام گرفته شده” چاد گفت. “او در این کار بود. داشت آن را از طریق تلفن می‌کاود و بعد می‌گوید، “می‌دانی چیست، رفیق؟ باید یکی برای آن بنویسی. سکه. و من گفتم، “خب، من کاملاً مطمئن نبودم که چگونه می توانم وارد این کار شوم، اما این همان چیزی است که آهنگ در مورد آن است، و من به نوعی می خواهم از شما برکت آن را دریافت کنم.” و او مانند “برادر، البته تو از نعمت من برخورداری.”

سپتامبر گذشته، چاد در مورد این خبر که PANTERAاعضای بازمانده فیلیپ آنسلمو (آواز) و رکس براون (باس) با گیتاریست متحد می شدند زک وایلد (اوزی آزبورن، جامعه که برچسب مشکی) و درامر چارلی بنانته (سیاه زخم) برای یک تور جهانی تحت PANTERA بنر او گفت لس آنجلس لوید: “خب، خودخواهانه، من می خواهم آن آهنگ ها را به صورت زنده ببینم. وقتی به یک گوش می دهید PANTERA ضبط کنید و با خود فکر کنید – خوب، همانطور که ما در گذشته فکر می کردیم، من نمی دانم چند سال از زمان فروپاشی گروه – این مانند، “اوه، من هرگز نمی توانم این آهنگ ها را ببینم (اجرا شده است ) دوباره زندگی کن.’ و دلخراش است. بنابراین این واقعیت که پسرها از این طرف و آن طرف تماس می گیرند … (من) دوست دارم زک; (من عاشق چارلی – عالی، بچه های عالی. فکر می کنم این واقعیت که آنها روی صحنه می روند و این کار را انجام می دهند… همه فیل باید انجام دهید این است که فقط به آنجا بروید و آن را له کنید.

  P.O.D.'s SONNY SANDOVAL On Upcoming 'Veritas' Album: 'It's Rocking All The Way Through'

او ادامه داد: من می‌روم آن را ببینم. “من برای دیدن آن نمایش یک بلیت می خریدم. من می خواهم آن را ببینم. می خواهم آن آهنگ ها را فریاد بزنم. و فکر می کنم که نامیدن آن بیشتر به عنوان یک ادای احترام احتمالاً به چیزی که قرار است باشد نزدیک تر است، که عالی است؛ این عالی است. مردم. آن موسیقی را دوست دارم که هر شب می‌خواهد آن را زنده بسازد… و همانطور که گفتم، تا زمانی که فیل می آورد، عالی می شود. فقط برای اینکه بتوانم بنشینم و آن بچه ها را تماشا کنم که این کار را انجام می دهند … و من فکر می کنم همه چیز PANTERA طرفداران آن را دوست خواهند داشت

هر کسی که از این ایده متنفر باشد، فکر می‌کنم وقتی نوبت به شهر می‌رسد، همان کاری را انجام می‌دهند که با آن دسته از افرادی که می‌گویند دوست ندارند انجام می‌دهند. نیکل بکچاد اضافه. “آنها همیشه خود را در نمایشگاه پیدا می کنند. به اندازه کافی عجیب – شوکه کننده! این مانند، “آه، من از آن بچه ها متنفرم. آنها بد هستند.” ‘داری می روی؟’ ‘البته’ (می خندد)”


]
منبع: https://blabbermouth.net/news/chad-kroeger-says-dimebag-and-vinnie-paul-used-to-defend-their-love-of-nickelback-to-metal-community-it-was-lovely