پل هافمن و اندرس بک از Greensky Bluegrass

صحبت کنید سپس به سمت رویاهای استرس. پل و آندرس جلسات اولیه آلبوم را که در سال 2020 در گیلفورد، ورمونت برگزار شد و نحوه ساخت مواد برای LP را به یاد آوردند. رویاهای استرس شامل آهنگ های نوشته شده توسط بک و نوازنده بیس است مایک دیول علاوه بر هافمن و دیو بروزا. پل روشی را که برای خوانندگی مطالب نوشته شده توسط هم گروهانش اتخاذ می کند، توضیح داد. بچه ها همچنین در مورد چالش داشتن پنج عضو گروه، یک تهیه کننده و مهندس که همگی نظرات متفاوتی در مورد اینکه چه چیزی برای هر آهنگ و آلبوم به طور کلی بهترین کار می کند، بحث کردند.

استریم قسمت 109 از پادکست JamBase از طریق تمام خدمات اصلی پادکست از جمله Spotify، پادکست های اپل، دوخت و پادکست گوگل.

]
منبع: https://www.jambase.com/article/greensky-bluegrass-paul-hoffman-anders-beck-jambase-podcast

قسمت 109 از پادکست JamBase، شریک شبکه رسانه ای اوزیریس، بازگشت پاول هافمن، نوازنده ماندولینیست گرینسکی بلوگرس و اندرس بک، نوازنده دوبرو را به نمایش می گذارد. JamBase اسکات برنشتاین با این جفت صحبت کردم تا در مورد آلبوم جدید گروه بحث کنیم، رویاهای استرس، که فردا جمعه 21 ژانویه از طریق سی ببر منتشر می شود.

به مصاحبه ای در مورد آلبوم جدید گروه، “رویاهای استرس” و موارد دیگر گوش دهید.

اسکاتی هفته گذشته طی یک تماس ویدیویی با اندرس و پل صحبت کرد. بک در خانه در نشویل بود در حالی که پل در خانه نزدیک دنور بود، جایی که گرینسکی اخیراً یک غرفه دو شبه در میشن بال روم اجرا کرد. این دو در مورد ناامیدی لغو اجرای سال نو خود به دلیل COVID-19 و همچنین هیجانی که در نهایت برای یک آخر هفته در دنور روی صحنه رفتند که شامل یک بررسی صوتی برای جمع آوری کمک مالی برای قربانیان آتش سوزی مارشال بود، صحبت کردند. GSBG بدون پخش هیچ جلدی در دنور به غیر از “Auld Lang Syne”، تصمیمی که بک و هافمن در مورد آن با برنشتاین صحبت کردند، ادامه یافت.

  افزایش بی سابقه بودجه برنامه ۵ ساله نظامی ژاپن

این قسمت توسط حمایت مالی SiriusXM. سه ماه رایگان تماشا کنید فیش: زنده از مکعب نهم و به رادیو فیش، منحصراً در برنامه SXM گوش دهید. پخش جریانی را در تلفن خود، آنلاین و در خانه شروع کنید. بدون نیاز به ماشین دنبال کردن این لینک برای جزئیات پیشنهاد

توسط تیم JamBase 20 ژانویه 2022 8:31 صبح به وقت PST

گرینسکی از همکاران مکرر دومینیک دیویس و گلن براون برای تولید و مهندسی استفاده می کرد رویاهای استرس. هافمن و بک در مورد تصمیم برای بازگرداندن دیویس و براون و امکان همکاری با یک تهیه کننده متفاوت در آینده صحبت کردند. موضوعات دیگری که مورد توجه قرار گرفت، دنباله آلبوم، اقتباس از آهنگ ها برای صحنه و تور آتی گرینسکی با The Infamous Stringdusters بود. این تور امشب در آلبانی نیویورک آغاز می شود.