پری فارل می‌گوید طرفداران می‌توانند امسال منتظر موسیقی جدیدی از اعتیاد جین و پورنو برای پیروس باشند.

در مصاحبه جدید با مت پینفیلد از 95.5 KLOS‘s “جدید و تایید شده” سلسله، اعتیاد جین پیشکسوت پری فارل در مورد نحوه نواختن با نوازنده اصلی صحبت کرد اریک اوری و درامر استیون پرکینز از نو. قبل از پاییز 2022 گروه “روح در آتش” تور با له کردن کدو تنبل، اوری آخرین بار در دهه 2000 برای مدت کوتاهی با گروه همنوازی کرد و سپس در سال 2010 دوباره ترک کرد.

“من فقط به آن دو نفر فکر می کنم (پرکینز و اوری) به عنوان یک بخش ریتم – یکی از بخش های ریتم بزرگی که ما در این سیاره داریم، “پری گفت (همانطور که توسط رونویسی شده است. BLABBERMOUTH.NET). «و من واقعاً دلم برای آن بچه‌هایی که با هم کار می‌کردند تنگ شده بود. سپس من را در حساب خود قرار دهید و حالا واقعاً داریم با هم صحبت می‌کنیم.

“ما همیشه یک گروه بسیار “ما از یکدیگر بازی می کنیم” بوده ایم.” پری توضیح داد. “به همان اندازه جاز است که راک است و هنر تجربی است. و سپس شما (نوازنده گیتاریست تور) جاش کلینگ هافر، و آن مرد فقط است حیرت آور. او دقیقاً با ما هماهنگ بود و با هم بازی می کرد. اگر واقعاً روی پخش زنده تمرکز کنید، من ممکن است چیزی کمی کم بخوانم، ممکن است یک پنجم را روی صدایم بزنم – هارمونی پنجم. استیو به آن واکنش نشان خواهد داد. نوازنده گیتار به آن واکنش نشان می دهد. نوازنده باس واکنش نشان می دهد (به آن). اریک مانند جامد است اریک مانند یک تانک است – تانک مدرن. او متوقف نخواهد شد. او مهار نخواهد شد. و وقتی بازی می کند همینطور است. بنابراین استفان با قفل کردن به او، من خوب هستم که بروم، زیرا می دانم که این صدا اکنون قطع نخواهد شد.”

  ICE NINE KILLS و در این لحظه تور ایالات متحده "Kiss Of Death" پاییز 2023 را اعلام کرد

فارل همچنین فاش کرد که با هر سه پروژه خود مشغول ضبط موسیقی جدید بوده است: اعتیاد جین، پورنو برای pyros و ارکستر بهشت ​​مهربان. او گفت: «بنابراین امسال موسیقی زیادی وجود خواهد داشت که نه تنها ما آن را اجرا خواهیم کرد، بلکه امسال موسیقی زیادی نیز منتشر خواهد شد.» من نمی‌دانم که بتوانیم هر کدام از آنها را آلبوم بنامیم یا نه، نمی‌دانم هنوز برای آلبوم آماده هستم یا نه، اما، هی، سه یا چهار آهنگ از هر دو گروه (اعتیاد جین و پورنو برای pyros) فراوان خواهد بود، درست است؟ (حتی) دو آهنگ عالی، و من می دانم که ما در حال حاضر دو آهنگ عالی از هر دو گروه داریم. بنابراین من فقط در مورد آن روان هستم – فرصتی برای اجرای آن و گرفتن فرصتی برای همه شما برای شنیدن آن.”

اعتیاد جین آهنگ جدیدی به نام “عشق حقیقی” در طول کنسرت گروه در 5 مارس در بیکرسفیلد، کالیفرنیا. ویدئوی فیلمبرداری شده توسط طرفداران از این اجرا را می توانید در زیر مشاهده کنید.

در حال حاضر مشخص نیست “عشق حقیقی” – که گزارش شده توسط فارل، اوری و پرکینز، با کمک از کلینگ هافر – ظاهر خواهد شد اعتیاد جیننسخه بعدی استودیو.

اعتیاد جین گیتاریست دیو ناوارو به دلیل نبرد طولانی مدت خود با کووید، در برنامه های گروه نشسته است. او در کنسرت ها جایگزین می شود کلینگ هافر، عضو سابق فلفل قرمز تند که با هم ضبط می کند ادی ودر و با مربای مروارید.

ناوارو به دلیل مبارزه طولانی با کووید، از تور پاییز 2022 خارج شد. او در نمایش ها جایگزین شد ملکه های عصر حجر‘s تروی ون لیوون.

  چین: اشغالگران آمریکایی، افغانستان را به ویرانه تبدیل کردند

پاییز گذشته، فارل گفت مطبوعات جایگزین که یافتن یک جایگزین موقت برای آن آسان نبود ناوارو. او گفت: در ابتدا وزن زیادی روی دوش من بود. «این تور بازگشت ما درست بعد از کووید بود و نداشتیم دیو. جین یک گروه بی نظیر است و شما نمی توانید هر نوازنده ای گیتار را بگیرید و آنها آن را برمی دارند. یعنی دیو ناوارو ما در مورد آن صحبت می کنیم – آن ها کفش های بزرگی برای پر کردن هستند.”

بااینکه اعتیاد جین پس از آن مجبور به لغو چندین نمایش در تور شد فارل او گفت: “یکی از بهترین تورهای زندگی من. من فقط دوست دارم در پایان برنامه ببینم چه تعداد از مردم خوشحال وجود دارد.” مطبوعات جایگزین. ما به آنها رسیدیم و این بهترین حس دنیاست.»


]
منبع: https://blabbermouth.net/news/perry-farrell-says-fans-can-expect-new-music-from-both-janes-addiction-and-porno-for-pyros-this-year