پادکست JamBase: TAUK

TAUK در مورد پیدایش آلبوم جدید خود و اینکه چه تعداد از آهنگ ها قدمت زیادی دارند توضیح داد. COVID به گروه زمان زیادی داد تا روی موسیقی جدید کار کنند و آنها فاش کردند که آلبوم جدید دیگری در دست ساخت است.

برنشتاین از طریق تماس ویدیویی با TAUK چت کرد. گروه متشکل از نوازندگان کیبورد آلریک “ای سی” کارتر، نوازنده باس چارلی دولان، درامر ایزاک تیل و گیتاریست مت جالبرت در استودیوی آنها در لانگ آیلند جمع شده بود. دولان تأسیسات تازه ساخته شده ای را که در آن ضبط کردند، توضیح داد همنشین آشوب.

این قسمت توسط حمایت مالی Snugpups. Snugpups کت های سگ Grateful Dead را با مجوز رسمی می سازد. از کد تخفیف استفاده کنید JAMBASE هنگام تسویه حساب با 15٪ تخفیف برای سفارش شما.

توسط تیم JamBase 16 سپتامبر 2021 12:45 بعد از ظهر PDT

از دیگر موضوعاتی که مورد توجه قرار گرفت، نقش رابرت کارانزا، همکار قدیمی خود در ساخت آلبوم جدید، نحوه نامگذاری آهنگ های سازهای خود توسط TAUK و اجرای آن بود. همنشین آشوب آهنگ های زنده، بازگشت اخیر آنها به صحنه و اقدامات احتیاطی که در تور پاییزی آینده خود انجام خواهند داد، زیرا کووید همچنان در حال خشم است.

اعضای گروه در مورد آلبوم جدید خود به نام Chaos Companion و موارد دیگر بحث کردند.

قسمت 96 را بشنوید پادکست JamBase از طریق تمام خدمات اصلی پادکست از جمله Spotify، پادکست های اپل، دوخت و پادکست گوگل.

]
منبع: https://www.jambase.com/article/tauk-jambase-podcast

قسمت 96 از پادکست JamBase، شریک شبکه رسانه ای اوزیریس، مصاحبه با TAUK را نشان می دهد. JamBase اسکات برنشتاین با هر چهار عضو گروه درباره آلبوم جدیدشان صحبت کرد، همنشین آشوب، که در 24 سپتامبر وارد می شود.

  Watch: Original ALICE COOPER Bassist DENNIS DUNAWAY Joins HOLLYWOOD VAMPIRES On Stage To Perform 'School's Out'

اسکاتی همچنین با TAUK در مورد مهمانانی که به آن کمک کرده اند چت کرد همنشین آشوب از جمله کاهو شاخ های سایه دار. LP نه آهنگی دارای صداهای برگشتی است و بحث به تکامل صدای کوارتت تبدیل شد. علاوه بر این، این گروه مجموعه ای از ویدیوها را برای همنشین آشوب تک‌آهنگ‌ها و عکسبرداری در Brooklyn Bowl را برای بصری بازیگوش “Make Your Move” به یاد آوردند.