پادکست JamBase: Sylvan Esso

این قسمت دومین حضور میث و سنبورن است پادکست JamBase. آخرین باری که آنها با کان صحبت کردند در آوریل 2021 و برای JamBase بود خوشه مگس مجموعه کاورهایی که شامل کاور سیلوان اسو از آهنگ فیش “Farmhouse” بود. این بار میث و سنبورن برای بحث در مورد آلبوم چهارم خود آمدند. بدون قوانین سندی، که در ماه آگوست از طریق Loma Vista Recordings منتشر شد.

آملیا میث و نیک سنبورن برای بحث در مورد آلبوم جدید خود، “No Rules Sandy” و موارد دیگر بازگشتند.

قسمت 147 از پادکست JamBase، یک شریک از شبکه رسانه ای اوزیریس، شامل مصاحبه ای با آملیا میث از سیلوان اسو و نیک سنبورن است. این دو نفر با JamBase صحبت کردند اندی کان در مورد آلبوم استودیویی که اخیرا منتشر شده است، بدون قوانین سندی.

این مصاحبه سفر جاده ای سالانه ای را که آنها از خانه خود در کارولینای شمالی تا لس آنجلس طی کردند و در روز سال نو آغاز شد، پوشش می دهد. وقتی به لس آنجلس رسیدند شروع به ضبط آلبوم جدید کردند. این زوج به تازگی توری را برای حمایت از اودسا و جایی که در چندین سالن بازی کرده اند، به پایان رساندند. نیک ایده بسیار جالبی را توضیح داد که او برای گوش دادن به نوارهای مخاطبان Phish در حالی که در قسمت tapers محل برگزاری نشسته بود، جایی که ضبط در دهه 1990 انجام شد، به ذهنش رسید.

این گفتگو چند هفته پیش از طریق یک تماس ویدیویی انجام شد. آملیا در خانه بود و نیک در استودیوی مجاورشان به نام بتی. مصاحبه به آن پرداخت بدون قوانین سندی شروع فصل جدیدی برای این دو نفر است و اینکه چگونه می توان سه آلبوم اول آنها را به نوعی سه گانه دانست. عنوان آلبوم از یک خط در آهنگ “واقعیت تو” گرفته شده است، و از این زوج پرسیده شد که آیا احساس می کنند رکوردهای گذشته توسط قوانین محدود شده است، چه رسمی و چه فیگوراتیو.

  سناتور کندی: مقام‌های دولت آمریکا از پاسخگویی درباره بالون چینی طفره می‌روند

توسط تیم JamBase 3 نوامبر 2022 11:10 صبح به وقت محلی

استریم قسمت 147 از پادکست JamBase از طریق تمام خدمات اصلی پادکست از جمله Spotify، پادکست های اپل، دوخت و پادکست گوگل.

]
منبع: https://www.jambase.com/article/sylvan-esso-jambase-podcastاین آلبوم در اوایل سال جاری اعلام شد و بلافاصله پس از آن منتشر شد و آنها در مورد استدلال خود در مورد اتخاذ این رویکرد در یک انتشار آلبوم معمولی تر و طولانی تر بحث کردند. چند هفته پس از انتشار آلبوم در ماه آگوست، از میث و سنبورن در مورد احساساتشان پرسیده شد که اکنون چیزی بسیار خاص برای آنها در جهان منتشر شده است. همچنین از آنها پرسیده شد که آیا هرگز نیازی به جدا کردن خود به عنوان نیک و آملیا از آنچه که به عنوان سیلوان اسو هستند احساس می‌کنند یا خیر و پاسخ‌های آنها هم روشن‌فکر و هم به طرز طراوت‌آمیزی صادقانه بود.