پادکست JamBase: Patch

این قسمت توسط حمایت مالی فرد سپاسگزار. Grateful Fred در نشان‌های ماشین کرومی با کیفیت بالا متخصص است که شامل طرح‌هایی مانند پیچ ​​13 نقطه‌ای، دزدی، خرس‌ها و بسیاری دیگر از طرح‌های کلاسیک Grateful Dead است. مجموعه گسترده ای از طرح ها را بررسی کنید و مجموعه کامل Grateful Fred را در اینجا بیابید Grateful-Fred.com.

این جفت گیتاریست در مورد رویکرد خود برای آواز خواندن و ضبط هارمونی صوتی همیشه شیرین خود بحث کردند. آنها همچنین وارد صدا و سازهای گسترده ای شدند که در آن به کار رفته بود رویای روسکو، که به گفته آنها یک پیشرفت طبیعی برای آنها به عنوان یک گروه بود.

Blasucci همچنین در مورد سگ خود Roscoe صحبت کرد، یک بوستون تریر 15 ساله که آلبوم به نام او نامگذاری شده است و از ابتدا با گروه همراه بوده است. در این مصاحبه موضوعات مختلفی از جمله تور اخیر آنها در مناطق مختلف کالیفرنیا به عنوان ادای احترام به برنامه PBS به میزبانی هیو هاوزر مورد بررسی قرار گرفت. طلای کالیفرنیا.

مصاحبه با بلاسوچی و فینچ از طریق یک تماس ویدیویی انجام شد و هر نوازنده از خانه مربوطه خود در کالیفرنیا تماس گرفت. بچه ها در مورد ساختن صحبت کردند رویای روسکو، سومین آلبوم کامل آنها، با همکار قدیمی آنها و اساساً سومین عضو گروه، نوازنده بیس دان هورن. بخشی از مصاحبه بر روی ضبط در استودیوی هورنای لس آنجلس، جایی که مدتی در آنجا زندگی می کردند، متمرکز بود و اینکه چگونه این آشنایی به ایجاد حس مناسب در حین ساخت آلبوم کمک کرد.

  تخلیه صدها نفر در غرب اندونزی پس از وقوع زلزله ۶.۱ ریشتری
توسط تیم JamBase 7 ژوئیه 2022 9:37 صبح به وقت محلی

قسمت 132 از پادکست JamBase، یک شریک از شبکه رسانه ای اوزیریس، مصاحبه با فنچ سفالی و سام بلاسوچی راکون ها JamBase اندی کان با این دو نفر در مورد آلبوم استودیویی خود که اخیراً منتشر شده صحبت کرد، رویای روسکو، و خیلی بیشتر.

استریم قسمت 132 از پادکست JamBase از طریق تمام خدمات اصلی پادکست از جمله Spotify، پادکست های اپل، دوخت و پادکست گوگل.

]
منبع: https://www.jambase.com/article/mapache-jambase-podcast

به مصاحبه ای با کلی فینچ و سم بلاسوچی در مورد آلبوم جدید آنها، “رویای روسکو” و موارد دیگر گوش دهید.

بلاسوچی و فینچ در مورد نوشتن و ضبط آهنگ ها به زبان های مختلف صحبت کردند. آنها به اسپانیایی می خوانند، که در آلبوم جدید انجام می دهند، اما این بار آنها آهنگی را که به زبان هاوایی نوشته شده بود نیز پوشش دادند.