پادکست JamBase: Delicate Steve

قسمت 136 از پادکست JamBase، یک شریک از شبکه رسانه ای اوزیریس، شامل مصاحبه ای با Delicate Steve (گیتاریست استیو ماریون). JamBase اندی کان اخیراً با استیو صحبت کردم تا درباره آلبوم جدیدش صحبت کند. پس از ساعت ها، و خیلی بیشتر.

پخش قسمت 136 از پادکست JamBase از طریق تمام خدمات اصلی پادکست از جمله Spotify، پادکست های اپل، دوخت و پادکست گوگل.

]
منبع: https://www.jambase.com/article/delicate-steve-jambase-podcast

ماریون داستان پیشینه گیتار Fender Stratocaster را در سال 1966 ارائه داد که تنها گیتاری بود که در آلبوم نواخت. به نظر می رسد که گیتاریست واقعاً چندان اهل چرخ دنده نیست و در عوض جستجوی Strat عالی را به دوست و همگروه خود Ofir Ganon واگذار کرده است. ماریون توصیف کرد که صدای گیتار را در آغوش می‌کشد، که رویکردی متفاوت از بسیاری از ضبط‌های گذشته‌اش بود که در تلاش برای صداهای مبهم از ساز بودند.

توسط تیم JamBase 11 اوت 2022 2:21 بعد از ظهر PDT

این مصاحبه همچنین به تجربه استیو به عنوان یک عضو تور بلک کیز در سال‌های 2019 و 2020 که منجر به همه‌گیری شد، پرداخت. این گیتاریست بینش های جالبی را از دیدگاه شخصی که حرفه انفرادی موفقی دارد و در نقش یک نوازنده دوره گرد قدم می گذارد به اشتراک گذاشت.

ماریون زمان خود را در توسان، آریزونا، جایی که در آغاز همه‌گیری کووید-19 به آنجا رفت، به یاد آورد. سالی که او در آنجا زندگی کرد به دور از گیتار سپری شد و از تاثیری که بر نوازندگی اش و در نهایت رکورد جدید داشت صحبت کرد.

  یاسمین ویلیامز درباره مربیان موسیقی، «قهرمان گیتار» و موارد دیگر در «پادکست JamBase» بحث می‌کند

به مصاحبه ای با گیتاریست استیو ماریون در مورد آلبوم جدید او، “After Hours” و موارد دیگر گوش دهید.

سایر موضوعاتی که مورد بررسی قرار گرفت شامل روند آهنگسازی او و نحوه گردآوری آلبوم در طول جلسات ضبط سال گذشته بود. از جمله نوازندگان دیگری که در آن ظاهر شدند پس از ساعت ها نوازندگان کوبه ای برزیلی بودند مائورو رفوسکو و نوازنده باس شهزاد اسماعیلی و بحث بررسی شد که چگونه هر یک از آنها نقش مهمی در ایجاد آلبوم داشتند.