پادکست JamBase: Dawes’ Taylor Goldsmith

در یک نقطه، مصاحبه به بحث در مورد برچسب های موسیقی، و به ویژه برچسب گروه جم و انگ منفی مرتبط با آن تبدیل شد. گلداسمیت برداشت خود را از دیدگاه یک موسیقیدان در مورد موضوع گروه های جم و به طور کلی ژانرهای موسیقی ارائه کرد.

توسط تیم JamBase 4 اوت 2022 8:51 صبح به وقت محلی

در اکتبر 2020، کان با تهیه کننده جاناتان ویلسون مصاحبه کرد پادکست JamBase، که در آن زمان فاش کرد که در شرف شروع کار بر روی آلبوم جدید Dawes است که او آن را “جمی” تر توصیف کرد. نتیجه Misadventures Of Doomscroller یک آلبوم هفت قطعه (شش آهنگ) با مدت زمان 45 دقیقه. دو تا از آهنگ ها بیش از نه دقیقه و دیگری بیش از هشت دقیقه است.

این مصاحبه همچنین به همکاری گلداسمیت در سال گذشته با گوس (مصاحبه قبل از اجرای مجدد آنها در جشنواره فولکلور نیوپورت) و همچنین تور آتی داوز با باهاما و موارد دیگر اشاره کرد.

از گلداسمیت در مورد کارهایی که اخیراً با همسر، بازیگر و موسیقیدانش مندی مور انجام داده است، سؤال شد. این زوج اخیرا یک تور احساسی را در حمایت از آلبوم جدید مور به پایان رساندند. در زندگی واقعی. گلداسمیت تجربه تماشای اجرای همسرش را توصیف کرد و از پاسخی که طرفدارانش در نمایش هایش دریافت کرد، لذت برد. زمانی که با گلداسمیت مصاحبه شد، در واقع قرار بود در تور حضور داشته باشند، اما مور تصمیم گرفت برنامه خود را کاهش دهد زیرا فرزند دومشان را باردار است.

  دی اسنایدر درباره اینکه چرا کاتالوگ خود را فروخت: "این ریاضی است"

به مصاحبه ای با گیتاریست/فرستمن درباره آلبوم جدید گروه، «مصیبت های Doomscroller» و خیلی چیزهای دیگر گوش دهید.

استریم قسمت 135 از پادکست JamBase از طریق تمام خدمات اصلی پادکست از جمله Spotify، پادکست های اپل، دوخت و پادکست گوگل.

]
منبع: https://www.jambase.com/article/dawes-taylor-goldsmith-jambase-podcast

هشتمین آلبوم گروه یک حرکت کاملاً صوتی برای گروه است که رویکردی “ماکسیمالیست” خودخوانده را برای ضبط جدید در پیش گرفتند. گلداسمیت در مورد همکاری با ویلسون برای رسیدن به این هدف صحبت کرد و توضیح داد که تهیه کننده چقدر برای گروه مهم بوده است. داوز ضبط کرد Misadventures Of Doomscroller در استودیوی ضبط ویلسون Laural Canyon. گلداسمیت نقش ویلسون را در توسعه اولیه گروه توضیح داد – ویلسون همچنین دو آلبوم اول و 2018 آنها را تولید کرد. رمزهای عبور – و چگونه او برای همیشه از حمایتی که ویلسون در طول سال ها از گروه کرده است سپاسگزار است.

قسمت 135 از پادکست JamBase، یک شریک از شبکه رسانه ای اوزیریس، مصاحبه ای با Taylor Goldsmith خواننده Dawes را نشان می دهد. JamBase اندی کان با گیتاریست درباره آلبوم جدید گروه صحبت کرد، Misadventures Of Doomscroller، و خیلی بیشتر.

گلداسمیت همچنین در مورد برخی از پروژه‌های دیگری که اخیراً در آن‌ها شرکت داشته، صحبت کرد، مانند استخدام شدن برای اجرا با فیل لش، نوازنده باس Grateful Dead به عنوان عضوی از Phil & Friends.