پادکست JamBase: Billy Strings

سپس تاک به تمایل استرینگ برای افزودن کاورهای جدید به کارنامه زنده خود و حضور بیلی در رسانه های اجتماعی روی آورد. در نهایت، این زوج در مورد اجراهای گیتاریست با بیل کروتزمن، درامر Grateful Dead بحث کردند و این که استرینگ چقدر برای اشعار “Thunder” رابرت هانتر به موسیقی افتخار کرد.

گیتاریست برای بحث در مورد آلبوم جدید خود، “تجدید” و موارد دیگر باز می گردد.

استریم قسمت 97 از پادکست JamBase از طریق تمام خدمات اصلی پادکست از جمله Spotify، پادکست های اپل، دوخت و پادکست گوگل.

]
منبع: https://www.jambase.com/article/billy-strings-jambase-podcast

توسط تیم JamBase 23 سپتامبر 2021 11:15 صبح به وقت محلی

رشته‌ها درباره نوشتن آهنگ‌هایی که روی آن‌ها نمایش داده می‌شد بحث می‌کردند بازسازی و روند ضبط LP. بیلی خاطراتی از جلسات ترانه سرایی را با دیگر اعضای گروهش به اشتراک گذاشت و سپس در مورد نقشی که جاناتان ویلسون، یکی از تهیه کنندگان آن در ساختن سال 2019 داشت صحبت کرد. صفحه اصلی. نوازنده گیتار در مورد نحوه ترتیب آلبوم و انتخاب های سخت برای تصمیم گیری در مورد اینکه چه آهنگ هایی در ال پی قرار می گیرد، صحبت کرد.

اسکاتی با گیتاریست که در سال 2018 در پادکست حضور داشت، از طریق یک تماس ویدیویی با گیتاریست مصاحبه کرد. بیلی استرینگ برای یک روز تعطیلی نادر قبل از نمایش اخیر در Riverfront Pavilion در اسپوکین، واشنگتن بود.

این نوازنده اهل میشیگان، موسیقی هایی را که قبل از نمایش ها و در سفرهای ماهیگیری خود گوش می دهد، توضیح داد. استرینگ و برنشتاین سپس در مورد مهمانانی که در آن مشارکت داشتند گپ زدند بازسازی، از جمله قدردانی او از جان میلندر، کمانچه نواز. بیلی در ادامه به بحث در مورد تکامل آهنگ‌های آلبوم در کنسرت پرداخت و این که چرا او ترجیح داد بیشتر مواد را در خلال آزمایش دژاوو خود در تئاتر کاپیتول در پورت چستر، نیویورک در ماه فوریه اجرا کند.

  تماشای ویدیوی 4K از کنسرت MUDVAYNE در تامپا در طول تور «جلسات روان درمانی» 2023

این قسمت توسط حمایت مالی فرد سپاسگزار. Grateful Fred پیچ‌های کروم Grateful Dead، نشان‌های ماشین، برچسب‌های فلزی و موارد دیگر را می‌سازد. سر به فرد سپاسگزار تا عشق خود را به Grateful Dead در ماشین خود نشان دهید. بازدیدکنندگان JamBase می توانند هر چهار مورد را با هم ترکیب کنند و 10 دلار صرفه جویی کنند و برای سفارش های 35 دلاری یا بیشتر، ارسال رایگان دریافت کنند.

قسمت 97 از پادکست JamBase، شریک شبکه رسانه ای اوزیریس، بازگشت گیتاریست بیلی استرینگ را نشان می دهد. JamBase اسکات برنشتاین با گیتاریست درباره آلبوم جدیدش صحبت کرد، بازسازی، که فردا جمعه 24 سپتامبر از طریق Rounder Records می آید.