پادکست JamBase: ساعت خانواده واتکینز

این قسمت توسط حمایت مالی تبادل هنر روانگردان. Psychedelic Art Exchange بهترین منبع برای خرید، فروش و آشنایی با پوسترهای کنسرت قدیمی است. دهه‌ها هنر کنسرت کلکسیونی هیجان‌انگیز را از دهه 1960 تا امروز با حضور Grateful Dead، Phish، و بسیاری دیگر از گروه‌ها و هنرمندان مورد علاقه خود کاوش کنید. منتظر مجموعه چهار قسمتی JamBase باشید که تاریخچه پوسترهای کنسرت را مستند می کند. بازدید کنید www.concertpostergallery.com تا فروشگاه آنلاین در حال گسترش خود را کشف کنند یا در یکی از حراج‌های دو ماهه خود برای محصولات کمیاب قدیمی پیشنهاد دهند. جمع آوری مبارک!

نیت در مراسم امسال با سارا و شان در محل صحبت کرد جشنواره موسیقی High Sierra، جایی که این دو در طول آخر هفته دو ست اجرا کردند. این مصاحبه بر روی آلبوم اخیرا منتشر شده توسط Watkins Family Hour متمرکز شد. جلد II. LP سارا و شان را در حال بزرگداشت 20 سال از ساعت خانواده واتکینز و همچنین ادای احترام به جایی که پروژه شروع شد، در محل مشهور لس آنجلس، لارگو، می بیند.

شان و سارا – که دو سوم گروه نیکل کریک به همراه کریس تیل هستند – اجرای برنامه خود را در لارگو در زمانی که از برنامه شلوغ تور نیکل کریک دور بودند شروع کردند. یک پاتوق برای نوازندگان لس آنجلس، جلسات به طور طبیعی بسیار مشارکتی بود و دو نفر می خواستند این روحیه همکاری را برجسته کنند. جلد II، آوردن تعدادی مهمان برای ثبت از جمله فیونا اپل، جان بریون، جکسون براون، مدیسون کانینگهام، لوسیوس، گابی مورنو، بنمونت تنچ، ویلی واتسون و بیشتر.

  KILLSWITCH ENGAGE Guitarist ADAM DUTKIEWICZ Explains How His New Project With Ex-Singer HOWARD JONES Came Together

استریم قسمت 140 از پادکست JamBase از طریق تمام خدمات اصلی پادکست از جمله Spotify، پادکست های اپل، دوخت و پادکست گوگل.

]
منبع: https://www.jambase.com/article/watkins-family-hour-jambase-podcast

شان و سارا درباره نحوه کمک مهمانانشان به اطلاع رسانی انتخاب آهنگ بحث کردند جلد II و همچنین برخی از ترتیبات در 11 آهنگ، همه پوشش ها تنظیم شده است. این دو به تفصیل کار در استودیو تاریخی EastWest در لس آنجلس را شرح دادند، جایی که تعدادی رکورد برجسته از جمله The Beach Boys ساخته شده است. صداهای حیوان خانگی. شان و سارا همچنین در مورد آهنگ اصلی آلبوم، تنظیمی خیره‌کننده از «Hypnotized» از Tune Yards صحبت کردند. علاوه بر این، گفتگو به اجرای زنده آهنگ ها و همچنین برنامه شلوغ تور پاییزی در اطراف پرداخت جلد II و بیشتر.

به مصاحبه ای با سارا واتکینز و شان واتکینز در مورد آلبوم جدید آنها، “Watkins Family Hour Volume 2” و موارد دیگر گوش دهید.

توسط تیم JamBase 8 سپتامبر 2022 10:13 صبح به وقت محلی

قسمت 140 از پادکست JamBase، شریک شبکه رسانه ای اوزیریس، مصاحبه ای با ساعت خانواده واتکینز دارد. JamBase نیت تاد با خواهر و برادر سارا واتکینز و شان واتکینز درباره آلبوم جدید ساعت خانواده واتکینز مصاحبه کرد. جلد II، و خیلی بیشتر.