پادکست JamBase: بروس هورنسبی

قسمت 129 از پادکست JamBase، یک شریک از شبکه رسانه ای اوزیریس، بازگشت بروس هورنسبی را نشان می دهد. JamBase اسکات برنشتاین دوباره با پیانیست/آهنگساز سرشناس درباره آلبوم جدیدش مصاحبه کرد. چرخید، و خیلی بیشتر.

این قسمت توسط حمایت مالی فرد سپاسگزار. Grateful Fred در نشان‌های ماشین کرومی با کیفیت بالا متخصص است که شامل طرح‌هایی مانند پیچ ​​13 نقطه‌ای، دزدی، خرس‌ها و بسیاری دیگر از طرح‌های کلاسیک Grateful Dead است. اکنون آنها چیزی کاملاً متفاوت را برای طرفداران به ارمغان می‌آورند – یک اثر هنری بی‌نظیر: پرچم زیبایی آمریکا، که از Grateful Dead و پیوندهای قوی آنها با فرهنگ و تاریخ آمریکا الهام گرفته شده است. را پرچم زیبایی آمریکا آثار هنری با مزایده به نفع سازمان غیرانتفاعی به حراج گذاشته می شود Pets For Vets®. اکنون برای پرچم زیبایی آمریکایی Grateful Fred پیشنهاد دهید!

بشنوید که پیانیست/آهنگساز درباره آلبوم جدیدش، “Flicted” که با جاستین ورنون کار می کند و موارد دیگر صحبت می کند.

برنشتاین چند هفته قبل از استودیوی خانه اش در ویرجینیا طی یک تماس ویدیویی با هورنسبی صحبت کرد. این جفت با صحبت در مورد پوشش ها شروع کردند چرخید تنظیم هورنسبی از «کسب و کار خیلی میمون» چاک بری، اولین باری است که او جلدی را روی یکی از آلبوم های استودیویی خود قرار می دهد. هورنسبی توضیح داد که چرا وقتی آهنگی را کاور می‌کند، آهنگ‌ها را کاملاً بازسازی می‌کند و از آهنگ اصلی فاصله می‌گیرد و نمونه‌هایی از برداشت‌های خود از «دیوانه در سراسر آب» التون جان و «احساس درد» از دایناسور جونیور را از آلبوم‌های ادای احترام گذشته ارائه می‌کند.

  LYNCH MOB Announces Farewell Tour 'The Final Ride'

به قسمت 129 گوش کنید پادکست JamBase از طریق تمام خدمات اصلی پادکست از جمله Spotify، پادکست های اپل، دوخت و پادکست گوگل.

]
منبع: https://www.jambase.com/article/bruce-hornsby-jambase-podcastصحبت کنید سپس به سمت چرخید، که سه گانه ای را که با سال 2019 آغاز شده است را تکمیل می کند صفر مطلق که با سال 2020 ادامه یافت اتصال غیر ایمن. هورنسبی فاش کرد که دو عنصر بسیار متفاوت در زندگی موسیقایی او در چند سال گذشته گرد هم آمده اند. اول، او به سرنخ‌های فیلمی که برای کارگردان اسپایک لی نوشته بود نگاه می‌کرد و آهنگ‌های کاملی از آنها ساخت. علاوه بر این، بروس پس از اینکه جاستین ورنون از Bon Iver دری به دنیای مستقل برای او گشود، با آخرین نسل از آثار موسیقی کار کرده است. چرخید، پسندیدن صفر مطلق و اتصال غیر ایمن، دارای تعدادی آهنگ است که از سرنخ های فیلم و حضور مهمان به قول هورنسبی، «هنرمندان بااستعداد علاقه مند به کار با پدربزرگ» ساخته شده اند. این آلبوم اکنون در Zappo Productions/Thirty Tigers منتشر شده است.

توسط تیم JamBase 9 ژوئن 2022 9:26 صبح به وقت محلی

هورنسبی در ادامه در مورد مشارکت کنندگان صحبت کرد چرخید از جمله بلیک میلز، دانیل هیم، ازرا کونیگ از Vampire Weekend، Z. Berg و Ethan Grushka. بروس همچنین جزئیات رابطه خود را با چرخید تونی برگ، یکی از تهیه‌کننده‌ها و اینکه چگونه آریل رشتشید، تهیه‌کننده، در چند آهنگ کمک کرد. موضوعات دیگری که مورد بحث قرار گرفت آلبوم جدیدی بود که Hornsby با yMusic روی آن کار می کند، پروژه ای که Greensky Bluegrass ممکن است به طور بالقوه در آن نقش داشته باشد و قدردانی او از EDM.

  اقتصاد ژاپن با رشد پایین و کاهش ارزش «ین» دست‌وپنجه نرم می‌کند
اسکاتی و بروس سپس در مورد لیست های مجموعه بحث کردند. اولین حضور هورنسبی در پادکست JamBase در سال 2018، زمانی که در شهر شراب سازی شهر نیویورک با برنشتاین “هنر مجموعه ست” صحبت کرد. بروس هر شب بدون ست‌لیست از پیش برنامه‌ریزی‌شده ادامه می‌دهد و از مخاطبان می‌خواهد درخواست‌هایی را روی کاغذهایی که صحنه او را پر می‌کند، قرار دهند. هورنسبی اخیراً جان میلندر نوازنده چند ساز را به گروه خود، The Noisemakers اضافه کرده بود، زمانی که این زوج آخرین بار صحبت کردند و بروس شنوندگان را در مورد اینکه Mailander چگونه مانند یک دستکش وارد گروه شده است، به‌روزرسانی کرد.