پادکست JamBase: استیو گان

گان در بروکلین بود – جایی که چند سالی است که او را خانه می‌خوانند – زمانی که اخیراً از طریق چت ویدیویی با کان صحبت کرد. مصاحبه تا حد زیادی بر روی تو دیگر، که در ادامه سال 2019 بود غیب بین. گان در مورد ساخت رکورد جدید با جاستین تریپ، که در آلبوم 2014 نیز مشارکت داشت راه خروج آب و هوا. گان تلاش برای ایجاد محیطی مشابه با محیطی که او و جاستین در طول ساخت آن آلبوم در جلسات ایجاد کردند، توضیح داد. تو دیگر.

گان همچنین به جزئیات کار با تهیه کننده کهنه کار پرداخت راب اشنپف (که اعتبار آن شامل الیوت اسمیت، بک و بسیاری دیگر می شود). این آلبوم در استودیوی Schnapf در لس آنجلس طی دو جلسه جداگانه ضبط شد و گان توضیح داد که چگونه محیط اطراف بر نوعی حال و هوای دیستوپیایی زیرین رنگ ها تأثیر گذاشته است. تو دیگر. گان داستانی را بیان کرد که چگونه Schnapf با عبارت «دیگر تو» آلبوم و عنوان آهنگ همراه شد، در حالی که گان در حال ضبط یک قسمت آوازی برای یکی از آهنگ‌های آلبوم بود.

این قسمت توسط حمایت مالی Snugpups. Snugpups کت های سگ Grateful Dead را با مجوز رسمی می سازد. از کد تخفیف استفاده کنید JAMBASE هنگام تسویه حساب با 15٪ تخفیف برای سفارش شما.

قسمت 98 از پادکست JamBase، شریک شبکه رسانه ای اوزیریس، شامل مصاحبه ای با گیتاریست استیو گان است. JamBase اندی کان با این خواننده و ترانه سرا درباره آلبوم جدیدش صحبت کرد تو دیگر، که اکنون در Matador Records منتشر شده است.

  MICK MARS On His Battle With Degenerative Disease Ankylosing Spondylitis: 'I'm Almost A Solid Bone Now'

پخش قسمت 98 از پادکست JamBase از طریق تمام خدمات اصلی پادکست از جمله Spotify، پادکست های اپل، دوخت و پادکست گوگل.

]
منبع: https://www.jambase.com/article/steve-gunn-jambase-podcast

از دیگر جنبه های ساخت آلبوم که مورد بحث قرار گرفت، جذب نوازندگان مهمان مانند گان بود. جولیانا بارویک، مری لاتیمور و رایان سایر برای کمک به رکورد، تأثیر حضور در لس آنجلس، خرابی غیرمنتظره ناشی از همه گیری COVID-19 و موارد دیگر. این مصاحبه همچنین به رابطه گان با خواننده و ترانه سرای مشهور محلی پرداخت مایکل چپمن که مربی و دوست گان بود و اخیراً در سن 80 سالگی درگذشت.

توسط تیم JamBase 30 سپتامبر 2021 11:41 قبل از ظهر PDT

گیتاریست در مورد آلبوم جدید خود با نام «دیگر تو» که اکنون در Matador Records منتشر شده است صحبت می کند.