وینس هرمان از سالمون باقی مانده در مورد آلبوم جدید، ریشه های جشنواره و موارد دیگر در «پادکست JamBase» صحبت می کند

برخی از آهنگ‌های آلبوم مربوط به قبل از تشکیل Leftover Salmon هستند و توسط The Salmon Heads و The Left Hand String Band پخش می‌شدند، زمانی که آنها برای اولین بار بیش از سه دهه پیش در یک اردوگاه در جشنواره بلوگرس Telluride شروع به پارازیت کردند. اعضای آن گروه‌ها بعداً در Leftover Salmon ادغام شدند.

هرمان قبلاً در اپیزود 21 پادکست در سال 2018 ظاهر شد. هرمان برای حضور مجدد خود، مدت کوتاهی پس از یک تماس ویدیویی با تاد چت کرد. گرس روتز ماه گذشته منتشر شد. این آلبوم مجموعه‌ای از کاور آهنگ‌هایی است که به‌ویژه در سال‌های تشکیل گروه تأثیرگذار بودند. هرمان در مورد مهمانانی صحبت کرد که گروه برای مشارکت در آنها استخدام کرده بود گرس روتز، که شامل بیلی استرینگ، الیور وود و دارول خشم.

این قسمت توسط حمایت مالی بخش 119، یک شرکت پوشاک و پوشاک که در محصولات دارای مجوز برای گروه های Grateful Dead، Phish و سایر گروه ها تخصص دارد. پوشاک دونات Grateful Dead و Fishman دارای مجوز رسمی از جمله دکمه‌ها، شورت‌های تخته‌ای، کراوات، پاپیون، چهارگوش جیبی، پانچو، کت و شلوار، پیراهن، هودی و لوازم جانبی با آرم‌ها و آثار هنری متمایز را خریداری کنید. بخش 119 همچنین کالاهای دارای مجوز رسمی را برای پینک فلوید، بیتلز، جری گارسیا و دیوید بووی ارائه می دهد. بازدید کنید بخش 119 در section119.com و برای دریافت 10% تخفیف برای اولین خرید خود ثبت نام کنید.

فصل سوم از پادکست JamBase به طور رسمی با اپیزودی شامل مصاحبه با وینس هرمان، بازیگر Leftover Salmon پخش شد. JamBase نیت تاد اخیراً در مورد آلبوم جدید LoS با هرمان صحبت کرد، گرس روتز، تاریخ غنی گروه اجرا در جشنواره های بیش از 30 سال گذشته و خیلی بیشتر.

  EVANESCENCE's AMY LEE Is 'So Grateful' To Still Be Able To Make Music 20 Years After 'Fallen''s Release

هرمن در مورد میراث Leftover به عنوان پیشگامان جام گراس، اجراهای متعدد بعدی گروه در Telluride صحبت کرد و او برخی از تجربیات مورد علاقه خود را در جشنواره های دیگر نیز به اشتراک گذاشت.

پخش رسمی اولین فصل سوم و سایر قسمت‌های گذشته پادکست JamBase از طریق تمام خدمات اصلی پادکست از جمله Spotify، پادکست های اپل، دوخت و پادکست گوگل.

]
منبع: https://www.jambase.com/article/leftover-salmon-vince-herman-jambase-podcast

توسط تیم JamBase 15 ژوئن 2023 10:51 صبح به وقت محلی

به قسمت رسمی اولین فصل سوم گوش دهید!