ویدیوی Pro-Shot از METALLICA در حال اجرای «Through The Never» در هامبورگ در طول تور «M72» را تماشا کنید

فیلمبرداری حرفه ای از متالیکا اجرای آهنگ “از طریق هرگز” در ششمین نمایش گروه “M72” تور جهانی که در 28 می در Volksparkstadion در هامبورگ آلمان برگزار شد را می توانید در زیر مشاهده کنید.

این سفر که در اواخر آوریل در آمستردام راه اندازی شد، گروه را می بیند که دو شب در هر شهری که بازدید می کند، می نوازد – با هر “آخر هفته بدون تکرار” که دارای دو ست لیست کاملاً متفاوت و ترکیب پشتیبانی است. را “M72” تور دارای یک طراحی صحنه جدید و جسورانه است که افراد مشهور را جابجا می کند متالیکا Snake Pit تا مرکز صحنه، و همچنین مجوز تور کامل «من ناپدید می‌شوم» و اولین بلیت‌های تخفیف‌خورده برای طرفداران زیر ۱۶ سال.

متالیکا دومین نمایش هامبورگ را با “زنگ برای چه کسی به صدا در می آید” از آلبوم دوم گروه، “Ride The Lightning”که در سال 1984 منتشر شد. مجموعه 16 آهنگی گروه همچنین شامل سه آهنگ جدید از متالیکاآخرین ال پی، “72 فصل”: “نور ابدی”، “خودکشی با فریاد” و “Sleepwalk My Life Away”.

ست لیست به شرح زیر بود:

01. برای چه کسی زنگ می زند
02. سوار رعد و برق
03. از طریق هرگز (اولین تور)
04. پادشاه هیچ
05. نور ابدی
06. خودکشی فریاد
07. محو شدن به سمت سیاهی
08. Sleepwalk My Life Away
09. جبار
10. هیچ چیز دیگری مهم نیست
11. غم انگیز اما واقعی
12. روزی که هرگز نمی آید
13. سیاه شده
14. سوخت
15. جستجو و نابود کردن
16. عروسک گردان

  Original SLIPKNOT Singer ANDERS COLSEFNI Is 'Absolutely' Open To Doing Something New With His Former Band

اقدامات افتتاحیه در تور شامل طبقه جانسن، حماسه، کف گرگی، ICE Nine می کشد، MAMMOTH WVH، PANTERA، معماران، ناوگان گرتا ون و ضرب و شتم.

متالیکا به طرفدارانی که یک بلیت دو روزه می‌خرند، قول می‌دهد که یک آهنگ را دو بار در مجموع بیش از 30 آهنگی که در طول بیش از 40 سال فعالیت گروه در بر می‌گیرند، نبینند.

هر آخر هفته انواع مختلفی از “تجربه های پیشرفته” را ارائه می دهد، از دسترسی به ملاقات و خوشامدگویی، تور تولید و صحنه، غذا و نوشیدنی در سالن “جعبه سیاه” تا ورود زودهنگام به محل برگزاری و گودال مار. فیلم بسیار محبوب “بلک لمینت” بازگشته است که اکنون به عنوان “بلیت من ناپدید می شوم” شناخته می شود و بهترین پاس برای طرفدارانی است که می خواهند با آن فرار کنند. متالیکا برای چند تعطیلات آخر هفته

تنها خرید بلیط “من ناپدید می شوم” به شما امکان می دهد به تعداد زیادی از آنها دسترسی داشته باشید متالیکا46 تور سرفصل در سراسر اروپا و آمریکای شمالی در سال های 2023 و 2024 به انتخاب شما برگزار می شود. شما تصمیم می گیرید که در چند نمایش در سراسر جهان شرکت کنید، و برای چه مدت، و متالیکا آن را تا حد امکان آسان خواهد کرد.

مطابق با تابلو تبلیغاتی، “72 فصل” در هفته اول انتشار، 146000 واحد آلبوم معادل آن را در ایالات متحده فروخت تا در جایگاه شماره 2 جدول بیلبورد 200 قرار گیرد. این دوازدهمین آلبوم گروه با 10 نمودار برتر است که هشت تای آن به دو آلبوم برتر رسیده اند.

  TESLA's JEFF KEITH Says New Drummer STEVE BROWN Is 'Working Out Great': 'He's A Great Guy'

“72 فصل” از آن زمان بزرگترین هفته برای هر آلبوم راک یا هارد راک بود ابزار‘s “مایه تلقیح ترس” در سپتامبر 2019 با 270000 واحد آلبوم معادل وارد شد.

“72 فصل” در 14 آوریل از طریق منتشر شد متالیکامال خود است ضبط های سیاه شده. تولید شده توسط گرگ فیدلمن با نوازنده گیتار/خواننده جیمز هتفیلد و درامر لارس اولریش، این است متالیکااولین مجموعه کامل مواد جدید از آن زمان “Hardwired…To Self-Destruction”.

صحبت از فرآیند ساخت آلبوم، اولریش توضیح داد: “این یکی از تنها چیزهایی است که در 40 سال گذشته تغییر نکرده است. تعداد زیادی ریف و پارازیت و بررسی صدا وجود خواهد داشت، سپس به دامان من می افتم تا از آنها عبور کنم و تشخیص دهم که “آن یکی عالی است”. ، اون یکی خوبه، شاید یه آهنگ اینجا باشه.'”

با توجه به اینکه گیتاریست کرک همت و نوازنده باس رابرت تروخیلو در بیش از نیمی از اعتبارات نوشتن داده شد “72 فصل”، هتفیلد گفت آسوشیتدپرس: “هنگامی که ما می نوشتیم، هر چهار نفر روی زمین بودند، که برای ما تازگی دارد. معمولاً فقط همین است. لارس و من آنجا نشسته ام و آن را هش می کنم. داشتن انرژی هر چهار نفر واقعاً عالی بود. دموکراسی بسیار بیشتری در این آلبوم وجود دارد. لارس و کمی بیشتر از همیشه فرمان را رها کردم.”

همت موافقت کرد و گفت: “این بسیار مشارکتی تر بود. نگرش بازتر بود. محدودیت های کمتری در خلاقیت همه وجود دارد و فکر می کنم این نشان می دهد.”

  KAMELOT Recruits Drummer ADDE LARSSON For Several Shows On North American Tour

در هفت سال پس از ورود “Hardwired… To Self-Destruction”، متالیکا برخی از آلبوم های کلاسیک خود را مجدداً منتشر کرده است و دومین آلبوم زنده را با همراهی آن منتشر کرده است سمفونی سانفرانسیسکو، آلبوم جلدی را سفارش داد که شامل افرادی مانند روح، ضرب و شتم، ویزر، کوری تیلور و HU، و بر روی زمین فرود آمد تابلو تبلیغاتی نمودار آهنگ ها با “عروسک گردان” پس از یک قرارگیری برجسته در ضربه نتفلیکس نشان می دهد “چیزهای عجیب تر”.


]
منبع: https://blabbermouth.net/news/watch-pro-shot-video-of-metallica-performing-through-the-never-in-hamburg-during-m72-tour