نیل فرانسیس فیلم «سگ‌ها چیزهایی را دزدیدند» را پوشش می‌دهد

JamBase ارائه می دهد خوشه مگسمجموعه‌ای از جلدها که آلبوم فیش را دوباره به تصویر می‌کشد خانه مزرعه، همراه با آهنگ های جایزه و لیست آهنگ اصلاح شده. نسخه محدود 3LP توسط مهندس جو لمبرت تسلط یافت و شامل آثار هنری سفارشی و پوستری است که توسط همکار قدیمی فیش جیم پولاک ایجاد شده است. پیش‌سفارش هم‌اکنون تا 3 می در ساعت 11:59 شب شرقی در حال انجام است. بازدید کنید www.clusterflies.com برای اطلاعات خرید و همچنین اعتبار آلبوم کامل و جزئیات لیست آهنگ.


برای خوشه مگس“سگ ها چیزهایی را دزدیدند” توسط کیبوردیست ساکن شیکاگو پوشش داده شد نیل فرانسیس، که مهر شبه رترو فانک امضای خود را روی آهنگ گذاشت.

در حالی که یک آلبوم استودیویی رسمی نیست، مجموعه دموی آناستازیو/مارشال در سال 2000 پایمال شده توسط Lambs & Peck By The Dove با «سگ چیزهای دزدیده شده» به پایان می رسد. هر دو سال 1998 را کنار گذاشتیم داستان شبح و دهه 2000 خانه مزرعه، “سگ ها چیزهایی را دزدیدند” در اوایل سال 1997 و در دوره ای پربار که تری و تام چندین آهنگ جدید از جمله آهنگ های دیگر نوشتند آغاز شد. خوشه مگس آهنگ های Piper، Dirt، Twist و Vultures.

JamBase اندی کان اخیراً با نیل در مورد همه چیزهای Phish، ضبط او از “Dgs Stole Things” و موارد دیگر صحبت کرد.

“Dogs Stole Things” اولین آهنگ جدیدی بود که فیش هنگام افتتاح تور اروپایی فوق الذکر در دوبلین، ایرلند در 13 ژوئن 1997 معرفی شد. در مجموع 10 بار تا پایان تور اروپا.

  کره شمالی بار دیگر موشک بالستیک شلیک کرد

بخش اعظم آهنگ‌هایی که از آن جلسات به دست می‌آیند در تور اروپایی تابستان ۱۹۹۷ Phish که در ژوئن و ژوئیه برگزار شد، برای اولین بار در معرض دید عموم قرار گرفتند. بسیاری از همان آهنگ‌ها در یک کنسرت گرم‌آپ پیش از تور که در آن زمان مدیر تور فیش، برد ساندز و خانه پیت کارینی، فن درام، در شارلوت، ورمونت برگزار شد، به صورت نیمه عمومی شروع به کار کردند. تمرین 6 ژوئن 1997 به نام “Bradstock”. یا به طور متناوب “فورت توپ”، فیش را در حال نواختن دو ست نشان می داد، اگرچه مجموعه دوم بسیاری از آهنگ هایی را که برای اولین بار در مجموعه اول پخش می شد تکرار می کرد، “سگ ها چیزهایی را دزدیدند” در میان آنها.

توسط تیم JamBase 21 آوریل 2021 10:00 صبح PDT

پخش جریانی «سگ چیزهایی را دزدیدند» خوشه مگس قسمت از پادکست JamBase در زیر یا از طریق تمام خدمات اصلی پادکست از جمله Spotify، پادکست های اپل، دوخت و پادکست گوگل:

]
منبع: https://www.jambase.com/article/cluster-flies-neal-francis-phish-dogs-stole-things-podcast

به کاور نیل فرانسیس از «سگ‌ها چیزهایی را دزدیدند» گوش دهید خوشه مگس اینجا:

تا پایان سال، “Dog Stole Things” 20 اجرای زنده داشت که بیش از نیمی از نمایش هایش تا به امروز است. فیش که اکنون یک امر نادر در نظر گرفته می شود، از سال 2009 تنها پنج بار “DTS” را بازی کرده است، آخرین بار در 10 جولای 2019، در Mohegan Sun Arena در Uncasville، کانکتیکات.

هر یک از آهنگ ها در خوشه مگس از طریق قسمت های روزانه نمایش داده می شود پادکست JamBase با مصاحبه با نوازنده ای که جلد را ضبط کرده است. ویژگی های قسمت امروز نیل فرانسیس جلد «سگ چیزها را دزدیدند». کاوش اضافی خوشه مگس قسمت های پادکست اینجا

فیش ها آهنگ “Dog Stole Things” هنوز در یک آلبوم رسمی استودیویی منتشر نشده است. آهنگ نوشته گیتاریست تری آناستازیو و تام مارشال، ترانه سرا، کمتر از 40 بار به صورت زنده پخش شده است، اما در چندین نسخه رسمی رسمی ظاهر می شود.